Iepazīsti Cehstivāla talismanus: Dzīve zem āmura

“Mēs visi šai dzīvē esam tikai viesi” pīle uzspēlēti mierinoši teica Lindai P. “Kad kādas durvis aizveras, atveras logs” knapi valdīdams smieklus viņs turpināja, kamēr Lindas dzīvoklī policijas un tiesu izpildītāja klātbūtnē tika ievests valdījumā jaunais īpašnieks. Pīlei patika klāstīt raudošajiem parādniekiem no pakaļas sagrabstītas dzīves pamācības, kuras nopietni spētu uztvert tikai Dievietei.lv lasītāja līmeņa daunis.

Kamēr jaunais īpašnieks mainīja atslēgas serdeni, pīle piespiedās pie stenderes un sāka pret to rīvēt šekumu, mazliet ieliecot un iztaisnojot ceļus. Psihoterapeits bija ieteicis viņam ieviest kādu hobiju un pīle nespēja saskatīt nevienu iemeslu, kāpēc lai masturbēšana parādnieku izlikšanas laikā būtu sliktāka par lidmodelismu vai filatēliju.

Šoreiz pārsteidzoši ilgi neviena no iesaistītajām pusēm nebija apjautājusies, ko viņš vispār te dara, tāpēc viņam vēl nebija parādījusies izdevība ieskatīties jautātājam cieši acīs un nopietni atjautāt “Kāpēc gan darīt likt pirms būt?”

P.S.
Cehstivāls 5 oficiālā pasākuma lapa.

4 Replies to “Iepazīsti Cehstivāla talismanus: Dzīve zem āmura”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *