Dzīve ir skaista!

Tev kādreiz ir bijis tā, ka dzīvei pazūd jēga? Tu, kā vienmēr, sēdi savā četrsimts latu muguru masējošajā biroja krēslā un sāc domāt – kāpēc? Ko Tu šeit dari? Varbūt visu mūžu esi vērojis pasauli no nepareizā skatu punkta? Ja nu viss ir pavisam citādāk?

Ja nu Tu esi izvēlējies nepareizo nodarbošanos? Iespējams – esi slikts gultā. Māte tevi patiesībā nemīlēja. Gaļa nemaz nav tik garšīga. Tēvoča pieskārieni bērnībā nebija vien slikts sapnis. Draugi Tevi pacieš tikai tāpēc, ka Tu bieži uzsauc dzērienus. Rudmatainie ir tādi pat cilvēki, kā Tu. Skolas laikā tieši Tu biji klases smirdīgais čalis. Zuarguss ir tīri foršs vārds. Politiķi patiesībā vēl mums tikai labu. “Tautas Balss” ir sirsnīgs raidījums. Liepājroks nesūkā. Samantas Tīnas pupi ir skaisti un iekārojami. Noskūtas kājas tikai izceļ vīrišķību.

Alkohols ir  nekam nederīgs depresants. Arī opelis ir mašīna. Sist mājdzīvniekus ir slikti. Seksīgā kolēģe patiesībā par Tevi smejas, nevis uzsmaida. Cukurs padara kafiju pliekanu. Reklāmas palīdz mums izvēlēties labāko preci. Latvijas okupācija ir mīts. Kristietība veicina mieru un saticību. CounterStrike ir bērnu spēle. Levitējošais students bija izdevusies akcija. iPhone ir ērti lietojams telefons. Sievietes pelnījušas līdzvērtīgu samaksu darba tirgū un viņu vieta nav pie plīts. Ir iespējams pārtikt no prānas. Ūdenim ir atmiņa. Zuze nav sūds! UN LAIMA NAV SLIMĪBA!!!

Lūk, es par to visu iedomājos, un atgūlos dziļāk savā četrsimts latu muguru masējošajā biroja krēslā, jo spēcīgi sareiba galva. Seju pārklāja auksti sviedri, pa galvu šaudījās pretīgas domas un jutu – tūlīt vemšu.

Bija agrs rīts, pamodos pievemtā gultā. Ejot uz darbu, kāpņu telpā atpizģīju bomzi. Dzīve tomēr ir skaista.

1 Reply to “Dzīve ir skaista!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *