Iepazīsti Cehstivāla talismanus: Dzīve dobumā

“Bet no šī es varu pagatavot uzreiz divas lietas: gan piltuvi, gan stabilu vāzi” ar pagājušajā nedēļā pie atkritumu konteinera atrasto žileti griezdama uz pusēm nupat izdzerto 2l Walter alus pudeli nodomāja vāvere.

Patēvs agrāk mēdza teikt “Ko taupa taupītājs, to laupa laupītājs” un ar precīzi mērķētu pisaku pa deniņiem izslēdza vāveri, lai iztīrītu viņas krājkasīti. Vāvere jau kopš mazotnes bija nolēmusi nebūt kā nīstais patēvs: tā vietā, lai laupītu – uzkrāt. Tas attiecās kā uz līdzpilsoņu sadzīves atkritumos atrastiem našķiem, tā uz akcijas stiprināto alu. Pirmie tika noglabāti viņas vienistabas Purvciema dzīvoklī, bet otrais vispirms nonāca kuņģī, bet pēc tam ieblieza pa galvu ne sliktāk kā patēvs.

“Vienreiz tu visu māju nosvilināsi, dura!” pamanījusi no vāveres dzīvokļa loga dūmus, sizdama ar slotaskātu caur plāno sienu uz viņu kliedza kaimiņiene. Uzrāvusies no pēcpusdienas nomidža, nomīdījusi ar kājām no izsmēķa svilt sākušo matraci, vāvere saņēma visus spēkus, lai caur šausmīgu paģiru galvassāpēm izbļautu “Muti, mauka!” un nespēkā iekristu atpakaļ caurā miegā.

P.S.
Cehstivāls 5 oficiālā pasākuma lapa.

2 Replies to “Iepazīsti Cehstivāla talismanus: Dzīve dobumā”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *