Dzerbudisms – nenotikusī cīņa

Bija brūnais gadalaiks, piektais rudens mēnesis. Nahdaris priecājās, par gaisa mitrumu un vēsumu. Paģiras tajā bija pat baudāmas. Skolotājs veldzējās Spīķeru kultūras nama šķūnīti, kad pēķšņi klusumu pārtrauca samtaina balss:
– Labrīt, hehe. Te sunītis Pifs, hehe.
Nahdaris neatvēra acis. Mūža gaitā izkoptā spēja uztvert lietas kādas tās ir, ļāva vecajam skolotājam sajust, ka ciemiņš ir pedūža ūsām rotāts plikpaurains pusmūža rižlūzeris.
– Kam ieradies negaidītais ciemiņ, – mierīgi pavaicāja Nahdaris, joprojām sēdēdams aizvērtām acīm.
– Esmu dzirdējis, ka tu sevi sauc par dzeršanas maģistru, par dižās paģiras pavēlnieku. Ļauj man apšaubīt tavas spējas. Esmu pārdzēris tādus dižgarus kā Freimani, Grodumu, Brīzi un Reini. Ierados pārdzert arī tevi, hehe. Es tevi izaicinu!
Nahdaris lēnām atvēra acis un mierīgi atbildēja:
– Izaicinies dirst, puikiņ. Man nav laika tādām muļķībām. Kungi, kurus tu nosauci. Es tieši devos pie viņiem uz dropi, – to noteicis Nahdaris ciemiņa acu priekšā izšķīda gaisā.

12 Replies to “Dzerbudisms – nenotikusī cīņa”

 1. Ne par ko.
  Zemniekam tikaj ar dagšu sūdus mēst un zirgam dirsā skatīties.
  Papriekš izdomā, un tad pļūti savus kreatīvus, jep labāk vispār paņem un nosit sevi ab sienu.

 2. Žēl, ka latviešu valodā nav locījuma vatafakuzatīvs Kāpēc tā?

  Ja jau sunītis Pifs (atkārtoju speciāli priekš Ulubeles zelta klienta solaris ).( – snnnītis Pifffsss) ir tik kruts, tad viņam bija jāpārvēršas šampanieša burbuļos, lai arī ārā ir brūnais, un jāseko Nahdarim, un jāizdestilē viņa esence. Rūdolfa vietā es tā darītu, ja mani neierobežotu dažas sociāla un gastronomiska rakstura saistības.

 3. Emocionāls līdzpārdzīvojums traucē hujārīt gaļu, fakts. Empātiju vajadzētu vispār aizliegt.
  Nav nekad bijis šaubu, ka sociopāti vienmēr uzvarēs normālus cilvēkus noteiktā mijiedarbības ietvarā.

  Samierinies ar viņu izsmalcināti palaisto izsmalcināti riebīgo smaku (kopētiem jokiem un vienkārši nolamāšanu un pasūtīšanu dirst, it kā tas būtu baigais talants), nu vai arī vienkārši samierinies ar viņu palaisto smaku.

  Narcisu par karali!
  Zemniekam savukārt trīs zvaigžņu ordenis narcisa savdabīgo spoguļu karaļvalstī garantēts. (Zemnieks jau nav ne pirmais, ne pēdējais, kurš neviļus iemīlējies narcisā; tādu nu ir tā cilvēku daba.)

  Nav svarīgi. Nav svarīgi, vai to visu, t.sk. sociopāta aktivitāti uztver kā smieklīgu vai skumju cilvēku mijiedarbības izpausmi. Šā vai tā cilvēku mijiedarbība pamatā ir iluzora. Nozīmi iegūst vien tās ilūzijas, kas [pēc paša izvēles vai neviļus] sasaistījušas uzmanību.
  http://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/7/0/7/2520707.jpg
  https://www.youtube.com/watch?v=4zLfCnGVeL4

 4. “Šā vai tā cilvēku mijiedarbība pamatā ir iluzora. Nozīmi iegūst vien tās ilūzijas, kas [pēc paša izvēles vai neviļus] sasaistījušas uzmanību.”

  Bļa… labi teikts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *