Draudzeņu patversme

Sociālos tīklus jau labu laiku pārpludina aicinājumi no dzīvnieku patversmēm, kas aicina ļautiņus savā aizgādībā paņemt kādu no patversmē mītošajiem radījumiem. Tā kā Cehs.lv radošā triecienbrigāde allaž ir iestājusies par inovācijām un piedāvājuma klāsta paplašināšanu, esam lepni prezentēt mūsu jaunāko labdarības projektu – draudzeņu patversmi. Arī šeit katrs patversmes apmeklētājs var izvēlēties savu nākamo dzīvesbiedru, pirms tam uzzinot sirdi plosošu stāstu par jaunās draudzenes pagātni. Lūk, pirmie patversmē nonākušie cilvēkdraugi, kuri ir gatavi nonākt gādīgās rokās.

Anna, 22

Pūkaina, mīlīga, ļoti patīk spēlēties un ēst no rociņas. Iepriekšējais saimnieks nabaga radījumu bija atstājis mežā piesietu pie koka, tāpēc daudz labprātāk uzturas iekštelpās. Vēlams jau pirmajā dienā mazajam radījumam ierādīt vietiņu kādā no virtuves stūrīšiem, lai vieglāk aprod ar vidi.

muzzle-gagged-furry

Katrīna, 25

Atrasta guļot uz kādas no vecrīgas šaurajām ielām, kur acīmredzot cerējusi pašas spēkiem atrast jaunu saimnieku. Draudzenīte ir tumšas nokrāsas, taču seju bieži rotā balti lāsumiņi. Bez uzpurņa gan palaidnieci nevajadzētu laist pastaigā, jo ļoti mīl iekost.

article-2252078-169E9F84000005DC-487_634x400

Madara, Ilze, Samanta

Šīs trīs koķetās freilenes ir no viena metiena. Visas kā viena – ar raksturiņu un, ja mājās atradīs kaut ko, kas karājas – raustīs uz nebēdu. Ēdiena ziņā nav īpaši izlutinātas – ēdīs gan no bļodiņas, gan vienkārši no zemes. Labi sadzīvos un labprāt spēlēsies ar citām draudzenēm.

party-fails-woo-girls-get-messy-sometimes-that-drunk-face

Ja arī tu sev vēlies jaunu pastaigu un rotaļu biedru, gaidīsim tevi ciemos. Un atceries, ka arī šie, šķietami niknie un mežonīgie radījumi, var kļūt par īstu cilvēka draugu!

7 Replies to “Draudzeņu patversme”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *