D kategorijas radošums

Pēdējā laikā arvien vairāk uzmanības mediju telpā tiek pievērsts dažādiem kulturas cīnītājiem un izaugsmes varoņiem. Tādiem kā Kaspars D. Šajā rakstā viņš tiek aptaujāts un viņa viedoklis ir svarīgs un plašsazināms.

Iecirstlīmēsim raksta ekrānšāviņu šeit, nodrošināsimies pret pēkšņiem veselā saprāta uzliesmojumiem ziņu avota redaktoru vidū. Lai cik tie būtu mazgaidāmi mūsdienu vortāl-kulturdzīvē.

Tātad, šis teksts izklausās gluži tāpat kā daudzi citi līdzīgi raksti, tikai tie parasti nenonāk līdz dienas hortālu pirmajām lapām. Izlasot šo sacepumu man ienācā prātā eksperiments, ko tūlīt arī izveiksim. Tātad – ideja vienkārša, paņemam jebkuru ziņu rakstu, reportāžu, atgadījumu kādā portālā un pamēģinam par to uzrakstīt D viedokli. Aiziet!

Pirmais raksts delfos dotajā brīdī ir šis, par trešajiem trīnīšiem kas piedzimuši šogad mūsu dārgajā Tēvijā. Mazliet melni, bet lai būtu.

Tātad, kā varētu izskatīties D kategorijas viedoklis par šo jautājumu?

Trešie trīnīši šogad – jūs zinājāt ka Svētajos Rakstos trīnīši jau izsenis tiek dēvēti par sātana zīmi? Un pie tam trešie trīnīši valstī, kas ir vidējā, tātād trešā no Baltijas valstīm? 333! Sātana-bērniņa skaitlis! Dieva bērni pa trijiem nedzimst. Nedzimst kā tādi āži. ziniet, ka tādi bērni parasti no mātes klēpja nāk ārā apgriezti, ar kājām pa priekšu? Kā tādi mazi sātana trīsstūri, pagriezti pret auglīgo Latvijas zemi?

Jāpārbauda vai mātei gadījumā nav sātaniski tetovējumu un dzimumzīmes uz pleciem. Tas tieši un skaidri norādītu nelabā pieskārienu. Un tēvs, tēvs jau droši vien viņiem vispār nav? Kaut kādi pa ‘tusiņiem’ piedzīvoti pabērni visticamāk?

Tas ka tie ir Rīdzinieki, tas arī ir simptomātiski. No laukiem jau tā Rīga sūc visas sulas ārā, sūc visu ārā lai tos okupantus pabarotu ar tādu biezāku mazies riku, ar sviestu un desu pie tam. Jūs vispār zināt, ka 6000 latu pabalsts Ulmaņa laikā būtu vismaz jaunsaimniecības vērtē? Tagad, kad esam sorosītu ievirzītu žīdo-masonu verdzībā, tad protams vērtē ir tikai visāda pedogrāfija. Praidam nauda ir, a kas paliek bērniem? Kad trīnīši pēdējo reizi piedzima laukos? Un vai tad viņiem tie draņķi deva naudu?

Viss ir tendēts uz lauku dzīvesdziņas iznīdēšanu un godīga latviešu strādnieka pārvēršanu par nožēlojamu geju kas tikai patērētu, patērētu un vēlreiz patērētu! Koka-kola ir sātana sula!

Uzrakstīju savu versiju, izlasīju vēlreiz Gāgas aprakstu … un sapratu, ka nē, cilvēks ar vidēji veselu saprātu nav īsti spējīgs no nulles sacept D kategorijas gabalu. Nu nav mans raksts tik nikns, ubrūkošs un slims. Kā liekas jums dārgie lasītāji? Varbūt jūs varat piedāvāt kādu savu īsdarbu komentāros?

14 Replies to “D kategorijas radošums”

 1. PriHvatizatori, cinonistu pakalpiņi un valūtas maukas ir pārvētuši Latviju līdz nepazīšanai. Izkreditējuši līdz pēdējam un atdevuši kolonizatoriem pašu svētāko – mūsu mežus.

 2. Brīvdienās debesis klās mākoņi un gaiss sasils līdz +22 grādiem
  (1)

  Kārtējās kapitālistu un internacionālo buržuītu samazgas. Nepietiek ka šie no Satana dzemdes izlīdusie sorosīdi jaucās musu politikajos un ekonomiskajos jautājumos, nu tie ir ķērušies klāt arī laika apstākļiem.

  Protams ir jauki, kad laiks solās būt silts, bet tas taču ir nepārpotams atbildes gājies Mazā komunistiskā Ventspils pundura pārdabiskajiem izgājieniem.
  “no +10, + 16 grādiem. ” Vai tad tas nav skaidri redzams, ka šo skaitļu starpība ir 6, kas nav nekas vairāk kā Lucifera simbols? Cilvēki?

  Un kādēļ? Lai šie homoseksuālisti un citi divaiņi spētu nodoties miesas kārei un citiem bezdievievīgiem grēkiem? Vai tā ir mūsu latviskā identītāte, kuru mums pūrā deva mūsu senči?

  Mūsu tauta jau sen ir kritusi bezdibenī un nodevusies tādiem sātana augļiem, kā bez vadu internets un piepildāmie flomasteri! Bet vai mums ir jaskrien galējībās? Nekļūstiet par zombijiem, spēlējiet ģitāru!

 3. Mums vajadzētu būt šokētiem, cik brīvi publiskajā telpā rīkojas cilvēki kuri sevi dēvē par meteorologiem. Viņi nesodīti prognozē laiku tuvākām un tālākām dienām. Reizēm šis marazms jau sniedzas pat mēnešos.
  Jūs jautāsiet, bet kas tad tur slikts? Ko gan viņi ļaunu nodarījuši?
  Es jums izskaidrošu. Pirmkārt jau pats darbības vārds “prognoze” sevī ietver kodētu ļaunumu.
  Ik katram īsteni ticīgam cilvēkam ir skaidrāks par skaidru ka prognozēt, paredzēt, tāpat kā pareģot, izzīlēt vai izpīpēt kautkādunebūt nākotnes notikumu ir apsalūtā pretrunā ar Dieva mācību. Dievs reiz ir teicis: tev nebūs zīlēt manus plānus. Un kas ir pretrunā ar Dieva mācību – tas ir Sātana sabiedrotais.
  Turklāt šajās brīvdienās tiek pareģots +22 grādi pēc Celsija. Tātad ko mēs redzam – mēs redzam to ka šie bezdievji ne tikai zaimo ar prognozēšanu bet arī pašā prognozē ir ietvēruši īsti Sātanisku kodu.
  Lai jums taptu skaidrāks, tas viss ir izskaidrojams šādi:
  22 C = 71.6 F
  C – Celsija (lai gan tā sauca Jūdas trīspadsmito sievu, bet Jūda bija nodevējs, tamdēl arī sieva nebij dievbijīga un bija velna sabiedrotā.)
  F – šajā gadījumā “Fārenheits”. Ja skatāmies šajā kodētajā vārdā no angļu valodas tad sanāk:
  Far – daudz
  en (no vārda enchant) – apburt
  hate – naids.
  Tātad pats vārds jau ir saistīts ar buršanām un naidu, turklāt “daudz”.
  Tagad apskatīsim ciparu kodu kuru atkodēsim ar grieķu kodēšanas tehniku:
  7 = 24
  1 = 30
  6 = 25
  70 = 15
  saskaitot kopā šos skaitļus sanāk = 94, tātad jau pirmais sešinieks, tik apgriezts otrādi, kas ir divtik ļaunāks.
  tālāk 94 x 4 = 376, tātad jau parādās otrais sešinieks
  tagad šo 376 x 22 (kas ir celsijas kods) = 8272 kuru izdalam ar iepriekšējiem 96, sanāk:
  86.16666666666667
  Lūk arī izkristalizējas trešais sešinieks turklāt papildināts ar kaudzi citu zvērīgu zīmju.
  Rezultātā mēs esam savākuši trīs sešiniekus un lieki piebilst ka šis salikums 666 ir Sātana un Antikrista skaitlis. Tātad ko mēs redzam? Mēs redzam to ka aiz šķietami nevainīgas laika prognožu aģentūras patiesībā slēpjas vesals bezdievju un zaimotāju kults, un es aicinu pievērst tam uzmanību kā arī spert radikālus soļus lai šo perēkli iznīdētu uz visiem laikiem.

 4. Marsa izpētes pašgājējs robots «Curiosity» ir nosēdies uz Marsa.

  Vispasaules žīdu organizācijas NASA rokas jau stiepjas tālāk par mātes Zemes robežām. Sorosītu un homoseksuālistu finansējums ļauj spļaut uz ticīgajiem no Marsa augstumiem. Pseido-zinātnieki jau gadu desmitiem bļauj par to, ka Dieva nav. Komunists un cionists Gagarins reiz bij izteicies, ka kosmosā ir bijis, taču Dievu nav redzējis. Tagad ir pienākusi arī Amerikas kārta mīdīt ar visurgājēja riepām kristīgo ticību. Muļķīšiem nav skaidrs, ka Dievs no šiem pedofilu aizstāvjiem slēps savu seju un neatvērsies kā Mozum degoša krūma paskatā. Man Jēzus seja regulāri parādās, gan uz tostermaizes, gan vannā, pelējuma veidolā.

  Un tas nosaukums. „Kjuriositī”, mani mīļie, nozīmē ziņkāre, un šī negantā rakstura īpašība iet roku rokā ar tādiem nāves grēkiem, kā „lepnība”, „mantkārība” un „skaudība”. Nevis to sātana verķi vajadzēja būvēt, bet gan uzcelt Vijai Artmanei pieminekli.

 5. Dimiters ir no tiem mentālajiem kropļiem, kuram nav vērts pievērst daudz uzmanibas, jo viņš viņš ir trenēts – novelk līdz savam līmenim un sakauj ar pieredzi. Un pēc nelielas diskusijas ar Dimiteru tu pats to nemaz negribot, kļūsi par kvēlu geju aizstāvi un fanosi par Lady Gaga… tikai tāpēc, ka viņš ir pret. Vesels cilvēks tādus tekstus atdarināt nevar!

 6. TVNET: Jaunam auto TA būs jāveic pēc 2 gadiem D kategorijas radošumā:

  Kur tad vēl tālāk mēs iesim? Jauni auto kārojas it visiem, arī mana dievbijīgā acs ir glāstījusi katru izliekumu un detaļu, taču manas rokas ir tīras un šķīstas atšķirība no jauno automobiļu okultiskajiem vadītājiem, kas to vien pie stūres dara kā pielūdz homoseksuāļus un klausās nešķīstu mūziku, kā piemēram sātana verdzenes Pussy Riot. Neapšaubāmi katrs jauna auto autovadītājs ir daudz sliktāks braucējs nekā Sātans, taču tas viņus nekādā mērā neattaisno, tieši pretēji mēs viņus noteikti varam dedzināt uz sārta un, es jums galvoju, ka mēs redzētu melnus, mutuļojošus, sātaniskus dūmus.
  Tehniskā apskate ir okultisma un homoseksualitātes augstākais punkts, jo valsts varas pārstāvji to vien dara kā plēš no lauciniekiem nost pēdējās drēbes un atdod tās sorosoīdiem.
  Jau pašā CSDD simbolā mēs skaidri saskatām burtu S, ko šis burts nozīmē man jums vairs nav jāstāsta.
  Mēs taču zinām, ka ikviens gejs dzīvo vismaz divus gadus, tātad nenovēršami iziet cauri tehniskās apskates vārtiem vismaz reizi divos gados, kas ļauj viņam uzņem sātanisma devu nākamajam periodam.
  Skumji, ka tik mazas tautas tik mazais atlikums tomēr savā lielākajā daļā ir sātanam un viņa sulaiņiem viegli vadāms bars, kas tagad ies tehnisko apskati tikai reizi divos gados.

  :(

 7. Kaspars D. šais zinībās ir vingrinājies jau ilgus gadus. Ja tik daudz vingrotu arī Tu, Tev sanāktu tikpat labi. Bet – vai to vajag? Kas sātana sulu tecina, tam arī pašam kāda pile mutē ielec. Saudzē sevi, Treneri!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *