Cenzūrai – NĒ!

Kā visiem lieliski zināms, pirms neilga laika tika publicēts Latvijas blogu tops. Panākumu rezultātā, viedoklis par tēmu tika jautāts arī arī mūsu radošajai triecienbrigādei. Visnotaļ glaimojošs fakts (sākam pie tā jau pierast), tomēr, jūtamies viegli aizkaitināti par no konteksta izrautajiem teikumiem, kā rezultātā izklausāmies kā Miera ielas hipsteri, nevis gangsteri no Spīķeriem. Nolēmām publicēt pilnas atbildes uz 7guru.lv uzdotajiem jautājumiem.

 

Sveiki, vēlreiz!

Šeit būs atbildes uz Jūsu jautājumiem:

1. Kā, jūsuprāt, jums izdevies piesaistīt un saglabāt tik nozīmīgu auditoriju?

Mums ir ļoti nepopulāra pieeja – mums galvenais ir satura kvalitāte, nevis taurēšana sociālajos tīklos. CEHS.LV galvenā panākumu atslēga ir fakts, ka mūsu lasītāji jūt autoru dvēseles dziļumu (neviens no autoriem nav rudmatains). Vienmēr cenšamies būt savam lasītājam tuvi, kā Demakovas uzacis viena otrai.

2. Cik nozīmīgs blogam, kas pamatā tomēr ir brīvāka laika projekts, ir apmeklētāju skaits?

Portāla Cehs.lv ietvaros strādā vairāki labi apmaksāti autori, kuru galvenais mērķis ir nopelnīt daudz naudu, lai varētu pieliet bāku 9l jaguāram, kas atrodas portāla īpašumā, tāpēc apgalvojums par blogošanu kā brīvā laika pavadīšanu ir aptuvens. Bet, ja nopietni, tad ļoti priecājamies par lielo apmeklējumu, kas apstiprina, ka darbā pavadītās stundas nav zemē nomestas un lasītājs izvēlas kvalitatīvu saturu par miljonāriem un roltoniem, nevis jaunāko Android viedtālruņu attīstību.

3. Vai apziņa, ka Jūsu blogs ir starp lasītākajiem Latvijā, uzliek papildu atbildību?

Kad sanācām kopā, lai dibinātu Cehu, mēs vienojāmies, ka celsim augstāk nevis rokas, bet līmeni! Tagad, kad mums ir krietns bars lasītāju, kvalitāte ir kļuvusi par atbildību. Kāds mums čukstēja priekšā “Tur kaut kam ir jābūt!” Mēs tam noticējām un radījām ko brīnišķīgu.

 

Ar cieņu,

CEHS.LV radošais triecienbrigadieris

Toms Lūsis

6 Replies to “Cenzūrai – NĒ!”

  1. Vienīgais veids kā 7guru varētu labot savu kļūdu: piedāvāt publicēt pamatīgu interviju, kurā padziļināti izzinātu Ceha radošā kolektīva saknes, mērķus, vērtības un nākotnes plānus.

  2. cehs.lv atklāju tikai pēc tā blogu topa publicēšanas.
    reiz bija tāds nemirst.lv, kurš beigās tomēr nomira, izrādās ir tomēr kaut kas līdzvērtīgs lv blogosfērā. :)

  3. Man ir viens ruds mats. Precīzi 42 grādu leņķī, pa kreisi, uz augšu, no labās olas. Tas man ir sabojājis visu dzīvi. Kādreiz nebiju ruds. Es biju turīgs un ar 9.1L Jaguāru (kam bāka vienmēr bija pilna), bet tagad roku grāvjus ar minimālās algas kompensāciju savas eksistences nodrošināšanai. Es vienreiz iedrošinājos izlasīt šo rakstu un sapratu, ka pat manai eksistencei vispār nav jēgas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *