Cementa pirmie soļi modes industrijā / Cements first steps in the fashion industry

Kā jau visiem lieliski zināms, es nerimstīgi metos iekšā visā jaunajā un adrenalīna pilnām plaukstām skatos acīs izaicinājumam. Nespēju pārtraukt izaicināt sevi un dzīvi, un vienmēr domāju ārpus rāmjiem. Ja kāds pasaka “kvardāts” – es iztēlojos apli! Tāpat cenšos sekot līdzi aktualitātēm modē un panākt, lai cilvēki uz ielas mani ne tikai pamanītu, bet arī atskatītos. Vienmēr esmu soli priekšā pašmāju tā sauktajai “modei” – bez kompromisiem.

Nesen sapratu, ka pienācis laiks savas zināšanas par modi pārlikt taustāmā formā, tāpēc no pūra lādes izcēlu mātes kājminamo šujmašīnu un izgāju nedēļu garus šūšanas kursus. Tagad varu liekot roku uz sirds saukt sevi par pilntiesīgu modes dizaineri, bet pēc šī ieraksta publicēšanas – modes blogeri.

Lūk mani pirmie darbi. Tuvākā mēneša laikā atrādīšu jums arī CEHS.LV pavasara/vasaras bikšu modes līniju, kā arī būs iespēja piedalīties konkursā un trīs laimīgie uzvarētāji iegūs savā īpašumā CEHS.LV bikses. Ļaujiet modei sevī virmot!

***
As y’all know I like to jump into anything that is NEW. With handsful of adrenaline I look in the eyes of new challenges. I can not stop braving myself and life, and I always think outside the box. If someone says “square” – I imagine a circle! I also try to keep up with current events in fashion. I get people to look back at me, when I’m walking down the street. I am always one step ahead of domestic so-called “fashion” – without compromise.

Recently, I realized that the time has come to share my fashion knowledge, so I took a one-week long sewing workshop. I can now proudly call myself fashion designer, and after I have published this post – fashion blogger.

Here are some of my first designs. Soon enough I will present the CEHS.LV spring/summer fashion line of trousers, and all of you will be welcome to participate in a competition to win CEHS.LV designed stuff. Let the fashion vibrate inside you!

 1. apakšbikšu apkaklīte – sauksim to par ApoApo – ir jaunās sezonas MUST-HAVE!!

 2. Sasmējos par anglisko tekstu apakšā. Agnese tagad k-kur izmisumā šņukst saplēstos legingos.

 3. Tagad, lūdzu, sagatavo arī kādu video gaidu, piemēram, kā piecos dažādos, oriģinālos veidos var sašņorēt čakus teilorus.

 4. Iepostošu Twitterī

  Piedalos “Biksītes no CEHS.LV” izlozē! Tas ir bez maksas –

 5. Aizmirsi visssvariigako jebijo – normaalu forogrqaafu un meikap makslninieci. :D

 6. Cement, Tu aizmirsi sevi nosaukt arī par žurnālistu!

 7. Nakamreiz esmu gatavs piestrādāt par modeli :)

 8. skaties, ka Chanel tev nepiesienas par viņu C!

 9. jauki, tikai ideja par miksēm attēlā numur 2 ir acīm redzami nozagta, jā tieši tā NOZAGTA! lūk video kur Lauris Reiniks tādās jau pirms 15 gadiem uzstājās! http://www.youtube.com/watch?v=qDT5FtSRsWA

 10. Jenoc ir priecīgs!

  Neaprakstāmi skaista kolekcija, jo īpaši T-krekls un latviskā līnijā ieturētā bikse!
  Esmu iedvesmots, tagad arī es piešūšu savas apenes kaut kur, piemēram, pie kepõna vai gumijas zābakiem un iešu uz ielās!

 11. Ieteikumi Cementa zīmola nosaukumam:
  1)Cements&Cements
  2)Cements Art
  3)Cements Latvia Riga

 12. Autora pūkainais šņukuriņš būtu rotājis katru bildi. Tomēr pieteikums ir iespaidīgs, turpmāk pietiks ar tēkreklu dezignu (idejas būs) un sāpīgi kricelīgu parakstu. Krismās gaidam Ceha plānotāju.

 13. Maddoxam sanāktu labāk

 14. Cementa krūtis rotā krāns vai apakšbiksēm šajā gadījumā nav funkcionāla nozīme? Katrā gadījumā, jūtos modīgi sakutināts un ceru redzēt turpinājumu šai apģērbu līnijai. Kūl.

 15. Švame ar saktiņu ir izcila!
  Gan izceļas, gan mitrina!

 16. man ļoti patīk krūškurvja uzšuves novalkājuma efekts, tas padara augsto modi pieejamāku arī vidusšķirai

 17. iekš tā modernā žabo var paslēpt aipoonu, cigaretes un prezervatīvus?

 18. kreklbikses ir nošpikota ideja, lose

 19. Pēc gada uz Riga Fashion week!
  Vai arī jāsarīko Cemetsfashion week un pārējie cehieši jāieģērbj galda spēlēs (grīdas spēlēs, ja vēl kāda ir zināma) un maximas-rimi maisiņos, lai skatītājiem pēc tā jebkurš auduma apģērbs šķistu valkājams. (Kasher-psiholoģija)

 20. Cehs Fashion Week tad jau labāk.

 21. Āāāā, naisss. Labs spēriens Agnesei pa olām. Vismaz no Cementa kolekcijas kas velkams!

 22. Tagad zināšu kam prasīt komentēt slavenību tērpus pēc Oskara ceremonijas!

 23. Noplukušais Cibiņš

  Atvainojos par savām švakajām zināšanām Latvijas modes lietās, bet kas ir vairākkārt pieminētā Agnese, kura, ja pareizi saprotu, ir šī Trollisma galvenais mērķis?

Komentēt