Cehu grib nopirkt

Ir tādi cilvēki, kuri tik ļoti nespēj pieņemt no sava atšķirīgus viedokļus, ka uzskata tos par nopirktiem. Piemēram, ja CEHS.lv atbalsta Stambulas konvencijas ratificēšanu, skaidrs, ka par to maksā sorosīti. Šāds cilvēks ir arī Valentīns. Tā kā viņš aktīvi publicē tviterī savas facebook sarakstes, nolēmām darīt tāpat.

P.S.
Vēlamies izteikt Valentīnam Jeremejevam pateicību par atbalstu šī raksta tapšanā.

75 Replies to “Cehu grib nopirkt”

 1. Cehs, jūs esat totāli nojūgušies un šādi zaudēsiet cieņu no pastāvīgajiem lasītājiem.
  Atbalstīt Stambulas konvenciju, vidējā dzimuma ieviešanu un citus transpersonu sūdus, kas paslēpti aiz skaistās izkārtnes par vardarbību pret sievietēm!!?? Jūs kaut izlasījuši esat?
  Jebšu tā nauda tiešām ir tik liela, ko jums maksā, ka prāts apmiglojies?

  5
  28
  1. Tu runā par sevi! Es tieši tāpēc sāku lasīt cehu ka viņi parādīja ka nav kaut kādi autistiski muļķi, kuri baidās ka nu nevarēs sist savas sievas ar āmuru un izdomā faktus un terminus kā ģenderisti kas ir pilnīgs sviests un apsurds

   4
   1
 2. Cehs vairs nav humora portāls. Cehs ir pārdevies.
  Pēdējie četri raksti pēc kārtas, kur autori slienājas un lien pakaļā Stambulas konvencijas genderistiem.

  Ja jau Valentīns jūs nepārsita, cik tad par sejas zaudēšanu saņēmāt no liberastiem?
  Nožēlojami. Un jūs man likāties pēdējie sakarīgie blogeri ar mugurkaulu un veselīgu sarkasmu/humoru. Būtu kaut Ušakovam pārdevušies, i to gaumīgāk būtu.

  5
  15
  1. Valentin, necenties nepūlies tā. Ceha lasītājs pēc default neierdz visus kristīgos mazo puišu drātētājus, ģimenes vērtību sargātājus un čemtreil ezotēriskos plakanzemiešus. Tā kā neko neviens nav zaudējis.

   Aizej norauj kulakā uz pāvesta bildīti.

   3
   1
 3. Lops, izlasiet to konvenciju, ok? Un beidziet čīkstēt par kaut kādu iedomātu draudu, ka visi pēkšņi paliks par bezdzimuma cilvēkiem. Bullshits augstākajā pakāpē (: Izņem teikumus no konteksta, ieliek citā un sāk klārēt, cik briesmīga ir konvencija. Varbūt, ja tā ir pieņemta vairākās Eiropas valstīs, derētu vismaz izdarīt tik daudz cik izlasīt to pilnībā? Un padomāt, kādi ir galvenie tās ieviešanas mērķi un idejas, kuru dēļ tad tā arī tiek pieņemta, nevis klaigāt par transpersonām? Heh. Cilvēki. Tipiski “zināt, lasīt, domāt un darīt negribu, bet pačīkstēšu un iešu noliegt gan labprāt!”

 4. interesē no kurienes šiem ļaužiem vienmēr skaidrs, kas aiz kā patiesībā slēpjas? Kas ir tie uzticamie avoti, kur atklātas visas lielās konspirācijas? Un vēl man interesē kam ir izdevīgi vislaik vērpt šādas ļaunas, globālas konspirācijas?

  5
  1
 5. Haha, te paradās, kas ir zaļie, kā arī tas, kas ir viņu draugi zemnieki (kopā ZZS) un viņu sabiedrotie S. Saderam, lai vai kādi būtu incidenti, kur būtu iesaistīti šo partiju biedri, vienalga reitingos rādīs 99% atbalstu viņiem. :D

 6. Cehieši, esiet uzmanīgi, ar tiem tamponiem var palikt stāvoklī!

  “Ilgi nevarēju ieņemt bērnu, ārstējos, bet bez rezultāta. Viena ginekoloģe ieteica BDK Laboratory Dūņu tamponus. Kurss 2 pakas pa 6 gabaliem. Neticami, ar dieva palīdzību, bet pēc pirmās pakas esmu stāvoklī!!!”

  1. Var redzēt, kā Ceham kremt patiesība.

   Nebūtu pārdevušies liberastiem, tauta jūs turpinātu cienīt un mīlēt.
   Un es neesmu jūsu Valentīns, nevajag marginalizēt uz vienu Valentīnu savas šmuces.

   Jums pašiem taču tagad ir neērti, ko esat izdarījuši ar savu zīmolu. Pašiem kauns, bet atkāpšanās ceļa nav, tāpēc brienat vēl dziļāk sū@os.

  1. No kurienes lien laukā tādas sūdumušas, kā zane, kas katrā rakstā komentē kā cehs krīt acīs? Kāds medijs, lol?

   2
   1
 7. …nu, un fanu pulciņa domas :D

  Jolanta Rodionova: Cehs jau nesaprata sarkasmu par savu pērkamïbu. domāju, ka ne nu Valentīns ko grasījās maksāt, ne nu kā. Tik, cik pierādït, ka par naudu šī lapele raksta, ko liek.

  Guntars Mucenieks: Te nu cehs.lv acīmredzami aplauzās! Ko tik pa piecīti neizdarīsi!

  Iveta Broka: Valentīns iemeta makšķeri un cehs LV uzķērās!!!

  Valentīns Jeremejevs: Šahs un mats.

  1. Tas ir tik rēcīgi kā tas retārdu bars domā, ka šī saruna kaut ko pierādīja. Šahs un mats, lol.

 8. Nu ja jau reiz publicējat tikai viena virziena informaciju, acīm redzot esat (cehs.lv) pārdevušies! Un ko tad jūsu komentaros var izlasīt, pārsvara rupjības un personiskus aizvainojumus! Pie kam anonīmus!!! Tātad…kādi komentāri, tads cehs!

 9. Stambulas konvencija paredz stingrākus pasākumus seks. vardarbības pret bērniem novēršanai – tātad konvencijas pretinieki atbalsta pedofiliju! Varbūt paši ir tādi, ha ha.

  Katrā ziņā tas izskaidro baznīcas pretestību konvencijai.

 10. Valentīns “šahs un mats” Jeremejevs ir pretvalstisks elements, jo vēlas nomainīt Latvijas oficiālo valūtu uz dūņu tamponiem. wtf, kur vispār skatās sajma?

 11. Cehs ir reāli retardi, jo ne jau Rietumos genderisms parādījās pats..#metoo un pārējie mēsli, feminizēta sabiedrība, LGTB uzvaras gājiens sākās tieši ar viltus “sociālā dzimuma” ieviešanu..Kas šobrid tiek mēģināts ari šeit..Ar idiotu, pideru un nodevēju rokām.

 12. Ceha stratēgija skaidra. No sākuma iekarot tautas simpātijas ar prikolu stāstiņiem, kas bija patiešām smieklīgi. Un kad ir radusies autoritāte, tad atklāt savu īsto liberastu dabu un sākt skalot smadzenes ar genderisma, feminisma u.c. murgiem. Sorositu projekts no sākta gala.

 13. No kurienes un kādā sakarā tas Valentīns J. ir izlīdis? Vienkārši grūti saprast, ka šada (citiem vārdiem sakot, tik augsti inteliģenta) persona tiešām var mūsdienās faktiski eksistēt.

  1. Viņš kādreiz nodarbojās ar Baldones dūņu feiku. Tirgoja ar MLM metodēm, nekad neraktām Baldones dūņām. Beigu beigās vis protams pajuka. Tagad enerģiju izliek citos virzienos. Man paziņa redzot viņu prezentācijā uzreiz nosauca par KIOSKU DEDZINĀTĀJU.

 14. Ceham nav stratēģijas. Cehs ir nobriedis, tas arī viss. Sākās viss kā humors(bet nebija, kas satīra), beigu beigās projekts izauga un tagad ir spējīgs savai audiencei paust savu ideoloģiju. Ja kādam nepatīk, var nelasīt.

  Čemtreilu, Ren TV, reptiloīdu un Sorosa piesaucēju armādai ir pilnīgas tiesības rīkoties tā pat, sākt veidot saturu, kas patīk cilvēkiem un radīt resursu, kurā viņi paustu savas īstenās, patiesās, neuzpirktās un duhovnajās vērtības. Kas traucē radīt portālu, vortālu vai pat facebook lapu, kurā likt kvalitatīvu saturu, kurš ar laiku pārtaptu īstenā ģimenisko vērtību ruporā, kura saturs liktu smaidā atmaigt pašam Kasparam Dimedrolam!

  Bet! Ir viens liels bet. Cehā raksta un darbojās puslīdz intelektuāli darboņi, kuriem ir talants un ass prāts. Īpašības, kas nepiemīt sievu sitējiem un tradicionālo vērtību atbalstītājiem ar 4 bērniem, 4 simtus lielu komunālo parādu un 4 mēnešus ieilgušu plostu. Tāpēc rodas šī sabiedriskās domas disonanse. Vidējais čemtreilu apkarotājs kārtīgi atpizģī sievu, iebezdē dīvānā un sapņo par skaistāku rītdienu, kur vīrieši būs vīrieši, sievietes būs sievietes un visiem būs labi. Apsviedīgāki ļautiņi kā Valentīns to izmanto savās interesēs.

  1. Davai nevajag šo demagoģiju, ka vairums tradicionālo ģemenes vērtību piekritēji ir sievu sitēji un bamšļa dzērāji ar komunālajiem parādiem.

   Takš beidziet šīs muļķības dzīt.
   Jūsu diskurss ir bērnišķīgs un argumentācija – pliekana.

   Nesaprotu, kā līdz šim tik sakarīga redakcija ar “intelektuālo darboņu” avangardu pēkšņi tā nozombējās uz šo Stambulas mēslu?! Ja jūs no sirds domājat, ka sievietei ir jākļūst par otru vīrieti, ka jānojauc dabas ieliktās funkcijas, kas atdala sievieti no vīrieša, padara tos atšķirīgus, tad jūs nevariet būt īsti laimīgi savā ģemenes dzīvē (ja jums tāda ir). Jo laimīga ģimene ir tad, kad sieviete ir sieviete un vīrietis – vīrietis. Punkts.

  2. Krākliņ, U! Mēs no visas sirds neuzskatam, ka sievietei jākļūst par vīrieti. Mēs no visas sirds uzskatam, ka tu no visas sirds uzskati, ka Valentīns no visas sirds uzskata, ka apkalot visus Latgales mežu skudras ar pakaviem viņš iemantos nemirstību. To sauc par – piedēvēt citiem sava prāta izdomas.

  3. Kārkliņ, Jūsu izvēlētie vārdi liecina par iegūtu vidējo izglītību, bet gramatika, ortogrāfija un, pats galvenais, sintakse, liecina par čemtreiliem, ren tv, sazvērestības teorijām, degvielas aktivatoru un strukturizēti uzlādētu ūdeni. Iesaku izlasīt Stambulas konvenciju, nav daudz lasāmā.

   p.s.
   rakstu lēni, jo zinu, ka neprotu ātri lasīt.

  4. Laimīga ģimene ir, kad Kārkliņš U spēlē kompīti ar čomiem un mēs ar viņa sievu kāpās taisām mailītes murdā

  5. tu vispār zini, kas ir mājas lapa? kā mani kaitina šie 90. gadu dinozauri, kas domā, ka mājas lapa (home page – lai Tu saprastu) ir tas pats, kas vietne (site, lai Tu saprastu)

 15. Tādi valentīni ir nepārprotams pierādījums tam, ka dievs neeksistē. Un ja arī kādreiz eksistēja, tad jau sen kā izdarīja pašnāvību aiz kauna, ka ir radījis tādu stulbeņu masu.

 16. Šis ir Valentīna slavas mirklis!
  Vakar viņš vēl bija Nekas, šodien kaut kas un rītdien tāpat kā vakar.
  Pret Stambulas konvencijas seja- trolejbusa durvīs iespiests vieplis, kā liecība par neizdevušos sarunu ar 7.B klases Juri un Nikolaju, par “ğimenes vērtībām”.

 17. Čurāt siltu un rakstīt vientuļus sprediķus nav tas pats kas aiziet pēc cukura brāgai.
  GATAVS Bļ** d (meitene ar naudas pieņemšanas refleksu) pēc sava pienākuma izpildes pret pi***i .
  GATAVS zzīmējums uz lapiņas A5.

 18. Es esmu pārsteigts par Velentīna izgājieniem. Viņš bija diezgan konservatīvs, bet ap Ziemassvētkiem no viņa iznāca diezgan naidīgs viedoklis par minoritātēm. Tad seko viss šis un no facebook arī viņš pazuda. Palika tikai viņa ZZS lapa. Es viņam tiko rakstiju par šo. Tagad arī no facebook viņš ir pazudis. Interesanti, kas tur fonā notiek… savādas lietas.

 19. drausmīgi. nothing is real. biju par to domājis, bet nebiju līdz galam aizdomājies, cik plašs tomēr ir tas mēŗogs un cik liels finansējums no hvz kurienes aiziet sabiedriskās domas manipulēšanai.

  tikai nevaru saprast, kā cilvēki, kuriem pietiek prātiņa organizēt visādas kampaņas, paši nespēj iebraukt, ka viss tas jūsu “genderisms” u.c. apdraudējums “trad. vērtībām” ir izdomāta, feika huuiņa.

  kaut gan tādiem Valentīniem jau vienalga, ka tik piķo.

 20. šķībo ziņu lobētāji ir krietni pārvērtējuši šī bara kritisko domāšanu – fascinē tie kas “genderismu” un “Stambulas konvenciju” šajā sarakstē uztver pilnā nopietnībā, bez jebkāda filtra vai pārnestas domas.

  respect ceham. Arī tas ka nevis sausi pasūtīt bekās, bet uzzināt vēl nedaudz vairāk no tiem šmurguļiem kas čakarē trulās galvas.

 21. Ja šitā hemoroīdu svecīte būtu nedaudz gudrāks, tad saņemot sms par dūņu tamponiem, būtu ātri licis savos soc.kontos, šo saraksti, gribēju pārbaudīt vai cehu var nopirkt un lūk atmaskoju ka cehs ir pērkams. Bet ka jau zinām hemoroīdu svecīti liek anusā nevis galvā..

 22. Ja šis ir pa īstam, tad, bļe, no kurienes tiem sazvērestību teoriju pajobakiem ir tik daudz naudas? Vai tiešām caur šādiem te “tawtas atmodaz” kanāliem plūst Krievijas finansējums?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *