CEHS pauž atbalstu valsts prezidentam!

Pēdējā laikā ir, eeeee… izskanējuši, varētu pat teikt – dažādi viedokļi. Tas mums liek aizdomāties. Nav jau tā, ka… nē, nu, vispār jau mēs cenšamies tā kā atturēties no kāda nosodīšanas, bet situācija prasa, eeeee… mērīt. Nē, pieņemt mērus. Ne jau pilsētas. Nu, un tad mēs izsūtījām ielūgumus… ielūgumi bija spēkā un, eeeee… tie bija spēkā esoši. Mēs sanācām kopā, lai vienotos. Varētu pat teikt, lai spriestu par šo jautājumu. Bija skaidrs, ka jautājums ir ļoti būtisks, tāpēc to bija jāapspriež kolektīvi. Un mēs, eeeee, sapratām, ka tas nav tik viennozīmīgi. Nevar tā vienkārši pateikt, ka, eeeee… Nu, nav tā, ka viss ir vai nu balts vai melns. Ka pienāks tāda situācija. Es atkārtošu, šeit ir abpusēja… Viena no versijām, ja saka… nu, ka mums ir slikts prezidents. Šis jautājums skan arī tagad. Mēs vienojāmies, ka  vajadzīgs at… …balss, eeeee… ATBALSTS! Un savā nostājā mēs paliksim.

Tas būs kādam jādara, tāpēc CEHS ir pateicis šo lietu. Bet mums tas tomēr liekās, mēs nepiekrītam tam, ka tiek uzsvars. Tagad ir visa pasaule atvērta, nevienu nepiespiedīsi skatīties to, ko viņš negrib vai viņš uzskata, ka viņam nav jēga. Mums šķiet, tur ir tas jautājums ir ļoti abpusējs, ka tur ir vēl viena, vēl viena sfēra, kur mums daudz nopietnāk ir jāpiestrādā. Nav pamata teikt, ka prezidents ir sliktāks. Citiem varētu pat būt tā, eeeeee… Varbūt ne gluži vēl sliktāks. Bet tas ir diskutabls jautājums.

Andri – mēs esam ar tevi!

Kā redzams, savus parakstus, eeeee, prezis… nē, prezidentam, varētu pat teikt atbalstīšanai, esam jau uzlikuši. Aicinām nestāvēt malā arī mūsu lasītājus. Atstājiet savu atbalstu komentāros!

8 Replies to “CEHS pauž atbalstu valsts prezidentam!”

  1. kas i puikas, sen neesat sisti, ja? Pa galvu vajadzēs? Novilkt bikses un tad pa purnu, ja?! Iebāzt pirkstu siltā mitrā vietā un aiz aus sapurināt, ja?! ko? Karstu elpu mugurā un asas sāpes pakaļā sen neesat sajutuši, ja?

  2. Saistībā ar iepriekšminēto, es… Mēs visi, ēēē… Mēs saprotam, ka ir nepieciešama kāda noteiktāka rīcība saistībā ar… Izskanējušo priekšlikumu par, ēēē, atbalsta izteikšanu. Es nevaru noliegt iepriekš izskanējušo, ēēēē, viedokli. Tas bija izteikts jau iepriekš, tāpēc man nav… Es nevaru sīkāk komentēt pašreiz. Kā teica viens mans… viens Latvijas patriots – man ir atbilde, bet es neteikšu.

  3. Man tur ir viedoklis, nu šinī jautājumā. Es varu no sevim pateikt, ka man ir, man ir pozīcija, kur es atrodu… atrodos. Visā šinī sakarībā… sakarā atbalsts ir gū.., nu gūstams, ir šis manis apgalvotais teicams… nu, sakāms.
    P.S.
    Eeeeeeeeeeeee

  4. Turies vecīt, tu neesi viens šajā nelaimē. Kad pienāks laiks, ij putriņu pienesīs, ij bingo atļaus spēlēt. Pat Latvijas Radio 2 ieslēgs pa translācijas radio.

  5. Man īpaši patika šī doma “Nevar tā vienkārši pateikt, ka, eeeee… “. Pateicoties tai, dodu visu savu atbalstu, cik ir. Kādam tak tas ir jādara… Paskatieties, citiem tak iet vēl sliktāk, kamēr jūs manu māti…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *