Cehs.lv saliek pa plauktiem vēlēšanas. Nav par ko!

Cehs.lv regulāri saņem jautājumu: “Hei, draugi! Palīdzēsiet man izlemt par ko balsot?” Iedarbinot abas smadzeņu krokas, esam apkopojuši pēdējā laikā medijos un pastkastēs uzzināto informāciju, to sastūmuši lielā čupā un piegādājuši līdz tavam ekrānam. Protams, mums bija sava metodoloģija: izvēlējāmies populārākās partijas, atmetot statistiski nenozīmīgās “balsu miskastes”. Tā jau būtu uzrakstījuši arī par KPV LV, taču nezinām, kā sauc partijas mēra amata kandidātu, jo būsim reāli – visi zināmie cilvēki, kuri nav Kaimiņš, sen jau ir pametuši pulciņa rindas ar augsti paceltu vidējo pirkstu.

Nils Ušakovs

Man rodas sajūta, ka Nils Ušakovs dzīvē ir daudz sasniedzis, pateicoties savam pohujam. Dzanuškāns? Nanoūdens? Karikatūra par okupāciju? Barona iela? Rīgas satiksme? Bi2 koncerts par nodokļu naudu? 9. maija “svētki”? Sociālo tīklu konglomerāts ar aizdomīgi familiārām izcelsmēm? Pašvaldības lapas pārņemšana privātiem nolūkiem? Māra Martinsona vārda sabojāšana ar diezgan sūdīgu dokumentālo filmu?

Gara acīm iztēlojos, kā Nils šīm un vēl ļoti daudzām citām lietām pateicis Jackass cienīgu “Aj, davai, yolo – a, kas ir sliktākais, kas notiks? Vismaz uz kādu brīdi neviens nepiepisīsies par līgumu ar Kremli.”

Lai reizi pa visām reizēm nācijai simboliski pierādītu, ka Ušakovs neatbalsta zagšanu, viņš īsi pirms vēlēšanām publicē kādas dāņu grupas dziesmu par Ušakovu, kuras melodija, ideja un vārdi ironiskā kārtā ir nozagti no izpildītāja Ylvis.

Mārtiņš Bondars

“Ja Bondars vāc senioru basketbola komandu, tad viņš ir uz pareizā ceļa…” Neatminos, kurš bija autors, taču ļoti trāpīgi. Bondars ir kā uzraksts “Krūšturiem 70% atlaide” stacijas tunelī. Izkārtne šķietami shady saturam, ko pārbaudīt esi gatavs vien galēji kritiskā stāvoklī. Par viņa smadzenēm sauc Juri Pūci. Un ļoti pamatoti – neticu, ka Pūce pieņemtu sliktu lēmumu, virzot Bondaru, jo par sliktiem lēmumiem Pūce zina visu kopš Citadeles un Liepājas metalurga.

Pārējie kandidāti, šķiet, sarakstā ir sakārtoti pēc prāta spējām. Ar 3. numuru ir pagaidām sevi ne reizi neapkaunojusī politiķe-basketboliste Žogota, bet uz beigām ir gandrīz pubertāti sasniedzis Pogulis, kurš vēl neievēlēts ir paziņojis, ka Bondars – Lohs, LRA – sūds. Kas ir sarakstam vidū – nezinu. Kas ir pēc Poguļa – bail pat zināt.

p.s. pamēģiet atrast LRA izdales materiālos 56. numuru starp 55. un 57.

Baiba Broka

Varam minēt, vai Baibai Brokai tika atteikta pielaide valsts noslēpumam tāpēc, ka viņa to nekavējoties izstāstīs Ušakova sievai. Vismaz Baibas Brokas ievēlēšanas gadījumā Iveta noteikti varēs turpināt darbu kā biroja vadītāja – “tādā ziņā viss čill,” ja vēlamies citēt klasiķi. Brokas partija izceļas ar vislielieskākajiem deputātiem un ministriem. Ja Ušakova skandāli ietver shēmošanu, plānošanu un slīpētu domāšanu, tad NA intelekta kapacitāte velk līdz diršanai Tviterī.

Taču Latvijā ir cilvēki, kuri vēlas pateikt lielu paldies NA. Tie pamatā ir Saskaņas darbinieki, kuri labprāt pasniegtu balvu Nacionālajai apvienībai par to, ka tā Saskaņai liek izskatīties kā tīri patriotiskam pulciņam.

Armands Krauze

Ir zināms, ka uz Armandu Krauzi var paļauties. Īsts goda vīrs. Priekšvēlēšanu intervijās viņš līda no ādas ārā, lai aizstāvētu Gati Truksni, kurš pirms vēlēšanām mistiski pazudis un tik vien spēj kā uz mikroautobusa aizmugurējām durvīm apsolīt 100€ par balsi. Tāpat Krauze par ļoti radošu mākslinieku sauc džeku no ZZS rindām, kurš Ānes ciema bērnudārzā pie sienas pielīmē savu kailfoto. Grūti pateikt, kurš no Krauzes kolorītajiem rokaspuišiem ir labākais, jo bez Aivara Lemberga tur ir arī Jelgavas pirmais numurs – Ziedonis Caune, kurš represēto dienā kož pļavā; citreiz dabū sodu par jaunieša piekaušanu; iekuļas malumedību skandālā un paralēli tam – netraucēti ir Jelgavas novada mērs.

Man gribētos, lai Krauzi ievēl par Rīgas mēru, jo tad Ralfs Tokaho noteikti dabūtu darbu kā Armanda padomnieks. Taču nav tā, ka Armanda Krauzes spilgtākie notikumi ir saistīti ar citiem cilvēkiem. Cītīgi iepazīstoties ar ZZS priekšvēlēšanu materiāliem, jāsecina, ka Armands Krauze pazīst prezidentu.

Vilnis Ķirsis

Jaunākie reitingi liecina, ka “Vienotība” ir pārspējusi visdrosmīgākās cerības, uzstādot neticamus rezultātus. Pēc jaunākās statistikas viņi varētu saņemt nedaudz virs 3%, kas ir krietni vairāk nekā jebkurš spēja iedomāties. Daļēji rezultāts ir skaidrojams ar to, ka Vilnis Ķirsis vizuāli ir līdzīgs Nilam Ušakovam un, iespējams, ne paši spožākie Saskaņas vēlētāji gluži vienkārši ir sajaukuši partijas.

Ir grūti izvērtēt Ķirša solījumus vēlētājiem, jo līdz to dzirdēšanai nav iespējams tikt neaizmiegot. Taču “Vienotības” lēmums paņemt pašu garlaicīgāko kandidātu par savu jauno seju ir izcils divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, neviens nepamanīs, kā “Vienotība” nogrimst. Otrkārt, tas pierāda, ka partijas nav atkāpusies no saviem principiem un tās izpratni par “jaunu seju” ļoti konsekventi definē vecūksņi.

Starp citu, apsveicu “Vienotību Rīgā” ar neseno jubileju – 300 laiku atzīmi Feisbukā.

Juta Strīķe

Katrās vēlēšanās vajag kādu par kuru balsot plakanās zemes teorijas aizstāvjiem un ķirzakcilvēku upuriem. Juta Strīķe ir ļoti ērts materiāls, lai viņu apvītu ar konspirācijas teorijām. Sākot ar tādiem sīkumiem kā viņas patieso vārdu, beidzot ar to, ka viņa patiesībā ir krievu spiegs. Principā šajā ziņā viņa pilda Sudrabas funkciju.

Doma par Strīķi kā mēru nedaudz biedē, jo ir skaidrs, ka viņu pēc ievēlēšanas nevarētu dabūt prom – Rīgas dome nemitīgi būtu spiesta viņu atjaunot amatā. Taču ir maz ticams, ka viņa līdz tam tiks, jo kā var vēlēt par cilvēku, kurš pats īsti nezina, kādas jaunas inovācijas piedāvā viņas “Jaunā konservatīvā partija”. Turklāt Jānim Domburam viņa skaidri ieskicēja savu izpratni solīto auditu jautājumā: būs daudzi auditi, mēs nezinām, kurš viņus taisīs, auditi paši sevi taisīts, bet ziniet… beigās auditus nemaz nevajadzēs.

Strīķe arī pauda, ka Rīgas domē strādājot labi cilvēki. Mans jautājums – huļiš tad kaut ko mainīt, Juta?

p.s. Cehs.lv, protams, neapskauž izvēli, bet, davaj, neesi pīzdacis un nobalso par kaut ko. Ar tukšu aploksni neskaitās.

36 Replies to “Cehs.lv saliek pa plauktiem vēlēšanas. Nav par ko!”

 1. Vienvārdsakot dirsā mati! Reāli nav par ko balsot, vienkārši kaut kam jāievelk kāds + un jācer, ka netrāpīs kaut kādam nilam… Yolo swag un kā vēl tur tie jaunieši saka… Bļē… Viss slikti.lv

 2. Kautrējos pajautāt, par Bordānu arī nedrīkst balsot; viss būs slikti un plakano Zemi uzreiz jau nākamā rītā iekaros ķirzakveidīgie?

 3. Biomasa nelika vilties arī šoreiz. Tā vietā, lai aizietu uz vēlēšanām, lielākā daļa tautas mugurkaula 03.06. pavadīja lēkājot pa dibenotājiem (anālais grābeklis) “manabalsstāpatnekoneietekmē”, “navjauparkobalsot”, “viņivisiirzagļi” utt.

 4. es nobalsoju un pat omei pasi atņēmu, lai tā neiet par gņilu balsot… bet vienalga tas lušakovs ir iebalsots… nu kāds sakars? kāpēc? bļin kkāds jolokausts :(

 5. Oficiāla vēstule – iesniegums.
  Cien. CVK, lūdzu, bļaģ, atceliet vēlēšanu rezultātus, jo es dažus aizmirsu nahuj izsvītrot.
  Vienmēr Jūsu
  Meistars U

 6. Rīgas novada priekšsēdētāja vakance ir ļoti ienesīga. Katru mēnesi var saņemt 2600€ neto. Un tā var pelnīt veselus 4 gadus pēc kārtas. Laukos vairāk par 1800€ neto nenopelnīsi. A, šeit Rīga – Latvijas lepnākā pilsēta. Mani tikai sarūgtina tas fakts, ka Rīgā ir daudz prokremlisku cilvēku. Tas ir slikti. Pie mums ir Latvija! Un vel ieradās tikai 50% vēlētāju. Tās ir drausmas! Latvieši ir tik tūvredzīgi un kūtri! Vajag cīnīties par latviešu tautas interesēm, nevis citu tautu iegribām! Citādi mēs izmirsim… :-(
  Cieņā, Skolnieciņš
  P.S. Esmu Latvijas Republikas patriots!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-[
  ®Skolnieciņš
  Skolnieciņš™

 7. Tie jaukie brīži, kad suņu pisējs solaris, atdarinot savus iekāres objektus, ne no šā, ne no tā, pēkšņi atjiež bezzobainās smagas, lai mēģinātu man iekost. Pēc tam viņš parasti kvieca, ka es viņu vajājot un neliekot mierā. Un tās reizes, ka es ar metodi purniņš-kaka mācīju solarim nekakāt komentāros… Tik siltas un gaišas atmiņas.

 8. Aiziet dzērājs pie Slavika, teic – čau, bračk, man māja nodega, nevar iedot zupu pastrēbt?
  Slaviks teic – ei tu nost, tu jau man kā pestītājs gandrīz; kad tev čiriku iedevu, lai to nelaimīgo kroplīti nosit, kur ta pazudi?
  Dzērājs teic – piedo, ja vari, tas sunīts dikt pēc vistām smirdēj, visas iekšas rāv ārā.
  Slaviks teic – nu ta skaties, kas sanācis, viņš jau smak pa visu internetu laiž, sevi par Meistaru U saukā.
  Dzērājs teic – nu tev nav pokui vai ta; učene tak teica, ka internets ir izgāztuv.
  Slaviks teic – učene ta pokui, bet U man pieklīdens bij, pažēloju, tagad kauns. Labi, nāc ar, bračk, ieliešu tev zupu pastrebt. Ko ta tā būda nosvil?! Pažarniekiem pazvanīj, mošk?
  Dzērājs neko neteic. Iet zupu strēbt.

 9. Sunītis U aiziet pie zobārsta, teic – es esmu Meistars U!
  Zobārsts teic – tu gribi par to parunāt?
  U teic – man ir patīkamas atmiņas…
  Zobārsts teic – tik slims te vēl neviens nav bijis, sēdies krēslā.
  U vairs neko neteic; aste kājstarpē, kājas dikti trīc.
  Zobārsts ieslēdz urbi un sāk skaļi bībeli lasīt. Viņš īstenībā nemaz nav zobārsts.

 10. Ziemeļkorejas miera balodis sēž zarā, tad palaiž vēsti par Vadoni. Trāpa sunītim pa pliko pļešku.
  U dusmās sēc, tad atceras cilvēku valodu – tu nevari man vienkārši dirst uz galvas, es esmu Meistars U!
  Miera balodis neko neteic. Domās ir ar Vadoni.

 11. Trīspunktu mauka tumsā paklūp; teic – nabaga sunītis, kā tevi sauc, sunīt?
  U teic – mani sauc Meistars U!
  Trīspunktu mauka teic – labi, es ar tevi to perverso deputātu meistarīgi izdupsēšu.
  U neko neteic. Tik siltas un gaišas atmiņas par vistu kūti.

 12. Kā jau reizi teicu, ja uzskati, ka es Tevi drāžu tikpat labi, kā Tavi suņi, solaris, tad Tu drīksti saukti mani par sunīti. Paldies, ka atzinies, suņu pisēj. Ar lielu prieku darīšu to arī turpmāk. Pārnestā nozīmē, protams.
  Sorry, bet Tavu skribelējumu bija slinkums lasīt. Pieņemu, ka tas ir tāds pats, kā visa Tava daiļrade – tikpat interesants kā zāles pļāvēja dūkšana.

 13. U nokrīt no Mēness un zvana armēņu radio: Labdien, te Meistars U. Sakiet, ja man visu laiku liekas, ka mani vajā suņu pisēji, vai tas nozīmē, ka mani grib izpist.
  Armēņu radio atbild: Beidz sapņot, sunīt, kas ta tādu pisīs!

 14. Slaviks fiksi ierauj ar latvieti, kamēr tas vēl nav sācis dziedāt. Tad latvietis sāk dziedāt – līgo, līgo!
  Slaviks teic – bļe, vakar bračkam būda nosvila.
  Latvietis teic – bļe, pokui nav? Davai dziedam!
  Slaviks teic – tev tik dziedāt, davai iedzeram.
  Latvietis teic – davai.
  Slaviks teic – bļe, atcerējos par U šodien, kad sūdus zemē kultivēju. Tas jau arī smirdēja vienmēr. Bračkam iedevu čiriku, lai nosit kroplīti, bet U aizbēga.
  Latvietis teic – ko tu te dirs!
  Slaviks teic – bļe, zub daju, bračka losis. U rokā iekoda un kaukdams pār lauku aizskrēja. Tagad internetā smaku laiž.
  Latvietis teic – ko ta šis raksta?
  Slaviks teic – raksta, ka viņu vajājot suņu pisēji. U jau vienmēr vientuļš jutās.
  Latvietis teic – a ko, nevar viņu saprecināt ar kādu sunīti?
  Slaviks teic – nu bļe, smird taču, kas to kroplīti pisīs!
  Latvietis teic – nu pokui tad, tu tak internetu nelasi. Davai ielej, sausa runa.
  Slaviks teic – šodien astoņus hektārus nokultivēju, rīt pabeigšu.
  Latvietis teic – es, bļe, līdz Jāņiem sienu pļaušu. Tā ir tradīcija, nevar uz Jāņiem atstāt.
  Slaviks neko neteic. Paņem sīpolu uzkost.

 15. Ja nopietni, don’t be evil, please!
  https://www.youtube.com/watch?v=AKWos4iItRQ
  Sociopāti pastāvīgi pašapliecinās, tiecoties nozākāt, pazemot citus vienkārši sava paštēla uzturēšanas dēļ. Tas nav nekas vērtīgs. Tomēr sociopātiem tā ir pašvērtība, uz kā balstīta visa motivācijas sistēma.
  Pastāvīgi melo, izmanto visus pieejamos resursus manipulēšanai ar citu cilvēku viedokli. Internetā tas ir viegli, jo tādā vidē nav pierasta kritiska domāšana.
  Es ieteiktu vienu faktoru tomēr ņemt vērā – don’t be evil, please!
  Ja cilvēks pastāvīgu diršas ar negatīvismu pret citiem (kā es te jums nodemonstrēju komentāros par U), tad tam cilvēkam ir naidīgums kā motivējošs apstāklis. Lai vai cik veikla nebūtu viņa valoda, vērojiet cilvēka uzvedību kopainā.
  Paldies par uzmanību! Lai jums laba diena!

 16. Atvaino, solaris, ka pievēršu Tev nepelnīti maz uzmanības. Spriežot pēc žēlabu teksta apjoma, saprotu, ka noticis kas nelāgs, bet tik un tā nekādi nevaru sevi piespiest lasīt Tavu kārtējo psīches satricinājumu simptomu uzskaiti.

  P.S. Atceries, ja gribi kādam iekost, ieliec zobu protēzes. Ja atsūkāt, protēzes izņem. Un tagad skrien iegādāties zobu protēzes, citādi Tu man kutini kājas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *