CEHS.LV pieliek punktu savai radošajai darbībai

Šodien saņēmām komentāru: “Mellais humours? Satīra? Ironija vai tomēr sarkasms? Manuprāt morāls pagrimums, nekas vairāk. No lasāma interneta resursa cehs ir pārvērties par absolūtāko deģenerātu patversmi. Evolūcija ir mauka, bet jums to nesaprast, jo jūsu nodzertās smadzenes tikai un vienīgi regresē. Žēls respekts par veco formātu un saturu. Vairāk jūsu mēslus nelasīšu.

Kā arī: “Visam ir kaut kāda robeža, vai arī jums ir sakāpis galvā, ka esat tādi pasaules rebeli, Hanteri S. Tompsoni vai absintu dzeroši bohēmiķi? Come on, pieduraties pie jēgas. Visam ir savas robežas, absolūti visam.

Vienmēr esmu apzinājies, ka pienāks liktenīgais brīdis, kad aiziesim par tālu un pāršausim pāri strīpai. Uz ātru roku centos atsaukt atmiņā galvenās lietas, par ko esam smējušies un ironizējuši – pilnīgi visi rudmatainie cilvēki, ainavu mākslinieki, stirnas, hipsteri, aizsargājamas dzīvnieku sugas, vegāni un svaigēdāji, Lauris Reiniks, 8. marts, indiešu virtuve, Dievs un reliģija, dārzeņi, latvietība, latvieši, latviešu sapņi, draudzība, igauņi, ievas, zinātnieki, zinātne, midžeti, reklāmas industrija un reklāmisti, vardarbība internetā, Eiropas Hitu Radio, kaitošana, velosipēdisti, Dimiters, Memory Water, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Dinamo, miljonāri, Sprīdītis, skriešana un maratoni, kultūra, pulcēšanās brīvība, veselīgs dzīvesveids, kažokzvēru audzēšana, mājdzīvnieku aizsardzība, Pestivāls, klubs “Piens”, dzīvnieku patversmes, Nacionālā Apvienība, Artuss Kaimiņš, motorolleri, televīzijas šovi, melnie stārķi, sievietes, Ušakovs, Kašers, valsts simboli, armija, hokeja fani, prezidents Bērziņš, Maxima, Rimi, Deac, Sky, Soču olimpiāde, modes blogeri, Eirovīzija, kāzas, feministes, Mednis, Rīga, Vest, Miit, suņi, kaķi, runas brīvība, Rīgas Satiksme. Nemaz nerunājot par 100 cilvēkiem, kurus mēs vienkārši nosaucām par idiotiem.

Bet Latgale? Tas ir par traku. Pienācis laiks mest plinti krūmos un klapēt bodi ciet, kamēr neesam aizgājuši vēl tālāk. Nedod Dievs – taptu kāds raksts par jobanajiem kurzemniekiem…

8DE8J

59 Replies to “CEHS.LV pieliek punktu savai radošajai darbībai”

 1. Viss būtu labi, ja jūs rakstītu tā teikt, balstoties uz patiesiem notikumiem, nevis apollo komentētāju visziņu stilā!

  Jā, Latgalē viss ir slikti, bet nevajag dirst, ka latgaļi ir slinki un latgaļu valoda ir mēsls, jo tā tas noteikti nav!
  Starp “jobanajiem kurzemniekiem” ir krietni cilvēki un ir arī lubraki, tā pat starp vidzemniekiem un arī starp latgaļiem! Un kopumā vispār dažkārt man kauns, ka esmu latvietis – sīkmanīgas kašķīgas, skaudīgas tautas pārstāvis.
  Latgaļu problēma ir tā, ka lielumkārt Latvija beidzas Rīgā, kā arī milzīgais nelatviešu īpatsvars, kā tas ir Daugavpilī un apkārtnē. Īstais čangalis ir strādīgs un ar augstu morāli. Lielai daļai cilvēku, kas šobrīd ir augstos amatos ir čangaļu asinis, tāpēc nevajag dirst, ka viņi ir slinki, dzērāji utt.

  Ja kādu apdiršat, tad tam vajadzētu būt pa tēmu, pamatoti un ar jaušamu intelektu, pretējā gadījumā tiešām labāk klapējat ciet savu radošo caureju.

 2. Cilvēkiem tiešām ir švaki ar humora izjūtu :) Lūdzu rakstu sēriju par Latgales apgaismošanu (ne to ko veic sadales tīkli), lūdzu pievienojiet arī K.Ulmaņa portretu kā Latgales patronu, kas apturēja latgaliešu valodas oficiālo ceļu 1934.-tā :)
  Pēc tam lūdzu izstrādājiet rīcības plānu pārējo novadu tai skaitā Mārupes attīstībai pēc Latgaliešu apgaismošanas un patiesās latviskošanas un Rail-baltica :D

 3. MiiT, suņi, kaķi – cik melnai jābūt dvēselei, lai visu šo brīnišķo faunu… un tad vēl vegāni, svaigēdāji, dzīvēdāji, neēdāji, dūrainīšu sūkātāji, hipsteri, džast vaci, smirdoši cilvēki un čangaļi… es to visu pārlapoju savā prātā un asaras aizvelk manu skatu, puņķi spridzina nāsis, kaklā strēgst kamols rupjgraudainas jūras sāls rūgtumā.

  TĀ DZĪVOT NEDRĪKST!

  Sāk ziedēt bērzi. Alerģija.

 4. Izsludinu atlīdzību par raksta

  “Latgale: mazā Grieķija”

  autora identitātes informāciju, kā arī par informāciju, kur šo cilvēku var sastapt darba un no darba brīvajā laikā.

 5. Jebal, es piš tos komentētājus. Visas neapmierinātas mājsaimnieces, nacionālisti, kas nav bijuši tālāk par Madonu un domā, ka ir bijuši Latgalē, ar dubultzodu norijušies ofisa klerki un interneta kareivji, vienkārši pajoli un latti dzerošī lūzeri var pārvākties arī mierīgi uz sirups.lv, ja nespēj sagremot melno humoru un vārda brīvību. Un atkal vajadzētu pēc “fire at will” metodes veikt tīrīšanu cehā. Portāla komentāru sadaļa kļutu acij tīkamāka.

  Un vispār, kas tie ir par dubult standartiem. Kad modžahedi veica tīrīšanu Parīzes ielās, tad visi šausminās par vārda brīvības ierobežošanu. Un lūk, kad tiek aizskarta LATGALE bļeģ, sarodas nahuj visādi cenzūras ieviesēji un vārda brīvības noliedzēji.

  Jebal, es piš jūs visus!

 6. Mana katoļticīgā latgaliešu vecāmāte man bērnībā mācīja, ka nedrīkst smiet par kaujā nāvīgi ievainotām daudzbērnu mātēm-grūtniecēm, par ar sarkomu slimiem zīdaiņiem, akliem kucēniem un puikām, kuriem ir īsāks krāniņš nekā man. Jāatzīst, ka pret ceturto kategoriju, lai gan tajā kvalificējas ļoti niecīgs pretendentu skaits, es esmu smagi grēkojis un, visticamāk, arī turpināšu grēkot. Taču nekad nebiju domājis, ka latgaliešus varētu ierindot pirmajās trijās kategorijās.

  Ja tās ir Cehs.lv beigas, tad mani nekas [balsij aizlūstot] vairs nespēs atturēt no narkomāna karjeras.

 7. “Lai velosipēdistiem būtu ērtāka iespēja iegūt velosipēda vadīšanas tiesības, sākot no šodienas līdz pat aprīļa beigām, pašā Rīgas centrā Lāčplēša ielā 10 velokafejnīcā “Miit”, CSDD atvērusi “pop-up” velo eksaminēšanas punktu, kurā iespējams nokārtot teorijas eksāmenu un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.”

 8. Vai nebūtu rēcīgi tā galanti pieklauvēt ar AK47 pie jūsu biroja sapulču telpas galda un redzēt ar kādu amplitūdu visiem varoņiem čuriņa sāk raustīties?:)

 9. Tā nu ir ar tiem čangaļiem, it kā sirsnīgi, čakli(par tumsonībām nerunāsim), bet, redz, ja kāds “čūlis”(dīvains jēdziens, kā tur apzīmē vidzemniekus, karoč visus, kuri nav savējie) šos aizskars vai pajokos…nu tad mēs aizvainoti, “ko tie pilsētnieki dirš” utt. Tāda mazā ietiepība.

  Mīļo Ceh…Neej prom, lūcu.

 10. Cehs mīt tavā sirdī, dārgo Čārlij no Latgales. “Je suis” nozīmē “Es esmu”. Cehs ir ticība, gandrīz kā reliģija, tāpēc “Je suis Cehs”.

  Cehs ir mīlestība. Cehs ir dzīve.

 11. Es parasti ieturu viena komentāra stratēģiju, bet vēlos uzslavēt kedu par “Cehs MiiT tavā sirdī”. Nospārdija un nogalināja :D

  Un Čārlij, nepizdjaj, labok padročaj.

 12. Jautājiens aklajam kucēnam (vai nāvīgi ievainotajai grūtniecei), kas dēvējas par Čārliju: un cik tev desmitus vai simtus reižu vecāki pieklauvēja pie galviņas līdz tu kļuvi tik mega drosmīgs, ka spēji izstostīt savu pirmo komentāriņu internetā? Un ar ko tev klauvēja:
  a) ar kasteti, sauktu par “zobu feju”?
  b) ar beisbola nūju, ko vecāki mīļi dēvēja par “deguna un ausu korekciju” vai
  c) ar tukšo taru pamīšus ar āmuru un stellatslēgu?

 13. Mūsu Čārlij! Pat Gedroics tevi ārstētu gāzes kamerā vai sliktākajā gadījumā, gāzes kameru trūkuma dēļ mūsu gadsimstā, līņu kūpinātavā.
  Ko tu visu laiku vari jaukt silto ar mīksto, ej savu žulti izlej tvnet vai kur citur. Nevienam te tavs viedoklis neinteresē.

 14. Skaistuļi, nospūfoja epasta adresi…:) Nu nekas. Benvenuto izskaitļosim tikai tā. Ne tādi vien kurmji ir gaismā izvilkti. Apvelc šodienu kalendārā ar ripulīti, uzrakstīji rakstu ar sekām.

 15. :))))) Jēziņ…Cement…kad tu vienreiz izaudzēsi pimpi un beigsi šņukstēt. Žēl, ka man pašam nav laika sēdēt un “blogot” par ūberkrutu staffu caurām dienām, bet Tu man esi veltījis veselu sleju. Tas jau ir kaut kas. Un es jau domāju, ka tev galva ir domāta tikai tam lai lapas nebirst rumpī rudeņos…nav runa par Latgali. Ir runa par saturu. Ne te, ne iepriekšējā rakstā viņa nav. Vienkārši. Ir tikai žults kas tiek lieta uz saviem līdzpilsoņiem (jā arī urlām, čangaļiem un visādi citādākajiem, whatevs), un tēma var būt pilnīgi vienalga kāda. Novērtējat jenoti..novērtējat to masu, to plastilīnu kas visus šitos skribelējumus raksta. Nav vairs morailpain.bad.lv laiki, kad varēja rēkt par sūdiem un šķību vagīnu. Ej labāk ar ričuk’ izmet kād’ viķer’ pa promenād’. Beidzat heitot.

 16. Vai kāds papūlējās pamanīt, ka Ceha “Latgales teorija” burtiski vārds vārdā atkārto daža laba krievu etnoteorētiķa spriedelējumus par latviešiem?

  Tas gan nemaina Latgales latviskošanas nepieciešamību.

  Tomēr ceru, ka Ceha džekus apšaus kāds piedzēries čangals, centībā pierādīt, ka Latgalē dzīvo pavisam normāli cilvēki, jo tad mums būs savi varoņi un tas būs kruta. Daudz krutāk par Cukuru.

  NĀVI CEHAM! LAI DZĪVO CEHS! POHUJ!

 17. a, tev jezupiņ aunapiere, nešķiet, ka cehs ir tieši tevis pieminētā liberālisma un jūropienisma sekas? dažās citās valstīs visus šitos vārda brīvības mīlošos internetā dirsējus labprāt noķer un uzsēdina ar ānusu uz kauna staba vai ielaiž pāris lodes pierē, dažās internets vispār nav pieejams, savukārt dažām kultūrām tīri mentalitātē nav savu nāciju noriet. tā, ka sēdi vien un izbaudi savas latvānijas, kartupeļu rijēju tautas vēmekļus un neaizmirsti sev un citiem ik pa reizēm atgādināt, ka šis ir “melnais humors” un smalkā ” satīra “.

 18. Čārlij, lasīt tjipa proti, rakstīt arī, bet tāpat pamanies apliecināt, ka steriotipiem par latgaļu stulbumu ir pamats..

  Ja spēj saprast šīs rindas, izdari kaut ko, kas tavai mīļajai latgalei kaut kā reāli palīdzēs. Uzrīko talku, savāc kādu atkritumu vai atver servisu, kas palīdz cilvēkiem galus savilkt.

  Šis tev ir kaut kāds neveiksmīgi sagrozīts patriotisms, Tieši pēc šādiem komentāriem cilvēki domā, ka latgalē lohi dzīvo.

 19. Nezinu, kas ir VEFā, bet viens tā saukto “radošo” personību perēklis ir uz Gaujas ielas pie Brasas tilta. Tur notiek visādas pārgudrības, kam jau sen vajadzētu pielaist uguni

 20. Kaut kā drusku ērmīgi lasīt, ka liberālisma un vārda brīvības ienaidnieks neremdināmā sašutumā plosās par Latgales apķēzīšanu ar “melno humoru” un “satīru” un tajā pat laikā saukā savu valsti par “latvāniju”, bet tautiešu par “vemjošiem kartupeļu rijējiem”!
  Nezināju, ka lai iegūtu tiesības ķengāties, ir jākļūst par ānusa un kauna staba precināšanas un masu nošaušanu fanu.

 21. Latviešu rases īpašā maģija: Latvietis no 10.LVL iegūst spēju jebkurā vietā (pat vietās, kur no ūdens nav ne smakas) ierīkot delfināriju ಠ_ಠ

 22. Nu ir pienācis tas brīdis, kad nevaru nepiekrist tautietim ar segvārdu “Gandžalfs”. Jūs tiešām esat palikuši par morālām padibenēm. Tāds puņķainu tīņu līmenis, kuri rej uz visiem. Un kāpēc Benis ir izdomājis iet evolūcijai pretējā virzienā?

 23. Tak lai iet dirst visi, kam kaut kas nepatīk! Latvietis vienmēr ir pretīgs tizlenis (jā, jā, un krievs arī), kuram darbs ir slikts, priekšnieks pimpis, sieva nedod un cehs aizskar hipstera jūtas. Tādus visus nošaut žogmalē vajadzētu.

 24. Cement,

  Lasu cehu no laika gala, esmu lojāls klients šajā ēstuvē tā teikt. Un, manuprāt, te jautājums nav par svītrām un līnijām, bet kad jūs sagremosiet “lv garākā pimpja” reitingu, pārstāsiet pļūtīt šito plakano caureju, kas jau pēdējo pus gadu komentāru apjomu dzen uz augšu ģeometriskā progresijā, un sāksiet atkal spiest normālu, cietu, kvalitatīvu sūdu, ar ko cehs savu respektu (vismaz manās acīs) patiesībā gadu laikā ir nopelnījis?

  Kur ir palikusi tā dziļā morāle un sāpe, ar ko lasītājam ārstēt mazvērtības pohas nāvīgi smagos pirmdienu rītos? No sērijas “dobjš būkšķis pārtrauca nakts klusumu, kad Leonīda ķermenis, krītot no 8.stāva, atsitās pret trotuāru…”, vai “konsumācijas bāri un centrāltirgus jau no pamatskolas bija Ilonas otrās mājas…”. Tie stāsti, kas lasītājam atstāja pēcgaršu kā auksts Brengulis un lika norīt siekalu, gaidot nākamo sēriju (piem Nahdaris). Nevis šitā cēsininieka limonāde, pēc kuras gribas tikai pinpi sasiet mezglā…

  Negribās teikt, ka viss ir pilnīgā dirsā, jo ik pa laikam šis tas cietāks tomēr uzpeld (piem Paaudžu plaisa), bet kopumā tendence ir hujovā. Neesat jau vīns, kas ar vecumu tikai labāks paliek.

 25. es nesaprotu kur palicis vecais Cehs, kas sūta visus zaru saišķus uz krāna? Kāpēc tāda liekulība par to, ka jums rūp kautkas no tā, kas rakstīts epastā vai komentāros?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *