Cehs.lv paplašinās!

Preses relīze:

Ar šo Cehs.lv grupas vadība paziņo par Aiztiec.lv:reloaded (turpmāk tekstā Aiztiec.lv) pārņemšanu. Darījuma kompensācijas pakete sastāv daļēji no skaidras naudā, daļēji no Cehs.lv akcijām.  Aiztiec.lv un Cehs.lv tiks konsolidēti, izveidojot vienu no spēcīgākajiem alternatīvā redzējuma medijiem Baltijas reģionā zem Cehs.lv brenda. Esošie Aiztiec.lv raksti tiks iekļauti esošajā Cehs.lv grupas struktūrā kā atsevišķa, neatkarīga redakcionālā vienība, kas koncentrēsies uz analītiskiem rakstiem, tirgus izpēti un biznesa ziņām.  Aiztiec.lv rakstošais resurss tiks konsolidēts efektivitātes celšanas nolūkā, kā arī aiztiec.lv likvīdie resursi tiks kapitalizēti un izmaksāti dividentēs.

Šī ieguvuma rezultātā mēs paredzam pozitīvas EBIDTA izmaiņas Cehs.lv kvartāla rādītājos, kā arī klientu cieņas rādītāju kāpumu no 18 līdz 24*.  Misters Aiztiec apvienoto kompāniju ir pametis lai dotos pretī jauniem izaicinājumiem. Par Aiztiec.lv nodaļas vadītāju Cehs.lv grupā ir iecelts Dr.Phil. Treneris.

Treneris, Cehs.lv vecākais viceprezidents M&A jautājumos
* 2012. gada konsolidētā prognoze.

 

Īsa pārņemšanas vēsture un nākotnes plāni:

Aiztiec.lv rebrendings notiek trīs soļos, pēc industrijas standarta metodikas, kas nodrošina klienta afiliācijas sajūtas noturēšanu un peldošu pāreju no viena brenda uz citu. Tātad, pirmais solis ir aiztiec.lv autobrendigs, jeb tā sauktais līdzzīmolings. Ar šo paņēmienui Aiztiec.lv zīmols tiek iezīmets jaunās krāsās un izcelts uz vecā zīmola fona, bez citām izmaiņām. Nodrošina gaidu pacēlumu klientu zīmola apziņā un liek pamatus turpmākajiem soļiem. Tātad – autobrendings:

Otrais solis – zīmolu sasaiste, grupas krāsu pleisments un protams nemanāms līdzbrendings. Šim solim ir jānodrošina liegu klientu iepazīstināšanu ar jauno brendu, ar jauno korporatīvo identitāti, vienlaikus saglabājot TGI un HIP indeksus piesaistītus oriģinālajam zīmolam.

Pēdējais solis protams ir pilnais rebrendings, jeb pārzīmološana. Solis ir veicams grupu apziņas vājākajā punktā, jeb kā industrijā saka – trīs mēnešu krustpunktā.

Mazliet par nākotni:

Kā jau minēts preses relīzē, ar šo jaunieguvumu Cehs.lv plāno 2012. gadā palielināt cieņas rādītājus līdz 24!

 

 

Ar cieņu, Cehs.lv komanda:


Aiztiec.lv rakstus meklējiet Cehs.lv arhīvā. Jaunu Aiztiec.lv rakstu pievienošana netiek garantēta. Aiztiec.lv komandas viedoklis var tikt neņemts vērā. Klientu informācijas saglabāšana pārejot uz Cehs.lv netiek nodrošināta.
Cehs.lv redakcija patur tiesības uz izmaiņām. Preci nevar apmainīt vai atgūt vērtību naudā. Saglabājiet čeku. Derīguma termiņš aiz etiķetes. Cehs.lv tapšanā nav cietuši dzīvnieki. Nav piemērots vegāniem. Satur sīkas detaļas. Čeki netiek izsniegti.

5 Replies to “Cehs.lv paplašinās!”

  1. Kaut kas neiet kopā. Komandas bildē ir 7 cilvēki, bet autoru sadaļā – tikai 6. Tas būtu sūds. Bet bildē ir 4 sievietes. Ar to arī varētu kaut kā samierināties, pieņemot, ka Treneris patiesībā ir muskuļota kultūriste. Bet to, ka vismaz viens no jums visiem ir aziāte vai nēģeriete, nē, atvaino, tas gan manam prātam īsti NAV aptverams…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *