Cehs.lv modernizē mājaslapu

Kamēr daļa cilvēku dzīvo pēc principa “nav jālabo tas, kas nav salūzis”, Cehs.lv triecienbrigādes Mākslīgā intelekta laboratorija nemitīgi rūpējas, lai brigāde allaž būtu inovāciju avangardā. Ja mēs redzam, kur iespējami uzlabojumi, mēs tos veicam. Ja mēs neredzam, kur kaut kas uzlabojams, tas vienkārši nozīmē, ka jāpameklē cītīgāk.

Vienlaikus uzskatām, ka inovācijām jābūt sabiedrības īpašumam, tāpēc sveci zem pūra nekad neturam. Mākslīgā intelekta laboratorijas sasniegumi vienmēr brīvi pieejami gan zinātniskajai kopienai visā pasaulē, gan ikvienam interesentam. Šis princips strādā arī pretējā virzienā – mums nav kauns aizgūt idejas no citiem kopēja labuma vārdā. Tieši tāpēc, drosmīgā jauno tehnoloģiju uzņēmuma Rīgas satiksmes iedvesmota, Ceha triecienbrigāde nolēma veikt visaptverošu mājaslapas modernizāciju.

Pēc slēgtā iepirkuma konkursa, kurā uzvarēja Ceha meitasuzņēmums – Mākslīgā intelekta laboratorijas Kvantu biointerneta specinstitūts – paziņojam, ka par 4300 eiro (ar PVN) esam vietnē ieviesuši īpašu pasūtījuma pogu:

Nospied, lai atpistos!

Ja pilotprojekts būs veiksmīgs, plānojam šādas pogas par 4300 eiro gabalā izvietot visās portāla sadaļās un rīkjoslās.

 1. Lieliski! Viss darbojas.

 2. Manuprāt, nav pietiekami izgaismots.

 3. Nav gana labi, vajag kautko krutāku, piem., lai uzbraucot ar kursoru pogai, tā izgaismojās un tiek uzģenerēts krāsains pipeļu salūts (tas tak nevarētu izmaksāt vairāk, kā 5000-9450)

 4. Zajebis strādāpoga! Vēl varētu būt upgreids piepisties poga un appišanas poga.
  Gatavs Lienei pateikt čauo.

 5. P.S.Vajag sarīkot konkursu par gada appisienu!
  Kā pirmo kandidātu lieku Andri appisa Madaru.
  Otro lieku Lieni(Brikousku) appisa kā viņu tur.
  Trešo kandidātu lieku Deimoni kaut kāds appisiens arī bija)
  GATAVS jāparunā ar Marinku par arī kādu appisienu.

 6. vācijā šitadas pogas pirms 2 gadiem portālos ieviesa par 3255 eur. Plus tās bija krasainas un mirgoja. 21. gadsimts jopt.

 7. Raksts sūds autors los…
  A pag, vēl var maksas versiju – dubultpisiens

 8. man neiedegās lampiņa :(

 9. Reāli laba štelle. Rekomendēšu saviem ārzemju jaunuzņēmumu investoriem iegādāties šīs pogas kapitāldaļas (vismaz dažas)

 10. Sausmas, cik var zagt?! Nevar but ka ta poga maksatu tik dargi! Tiesam visus par mulkiem uzskatat. Bet protams jums jau nosplauties.

 11. Man tomēr gribetos lai pogu varētu nospiest caur mobilo lietotni.

 12. Nav slikta inovācija, bet vajadzētu to visu sajūgt ar blokčeinu

Komentēt