28 Replies to “Cehs.lv mizo sardeli”

 1. Apsveiksim Cehs.lv ar pirmo sekmīgi nomizoto sardeli!
  Jāatzīmē, ka sardele tika mizota tā dēvētajā Kembridžas stilā, kas 44 mizošanas veidu vidū nebūt nav tas ātrākais un drošākais, taču redzams, ka mizošanas laikā neviens necieta un netika seksuāli izmantots. Diemžēl sardeļu mizošanas, sardeļu koru un marionešu izrāžu kultūra ir stipri cietusi kopš sardeļu mēra epidēmijas, kas plosījās 18. gs. sākumā.
  Senākās ziņas par sardelēm Latvijas teritorijā ir atrodamas Iņdriģa hronikā, kur teikts, ka vietējie sardeles ķer ar tīkliem, nosit ar spriguli un aprij nemizotas.

 2. Video beigās vajadzēja būt paziņojumam, ka šo triku ir veicis profesionālis un nav vēlams ko tādu atkārtot mājās, kā arī minēt faktu, ka sardele šī video uzņemšanā ir piedalījusies būdama pie pilna saprāta un apziņas, brīvprātīgi un nav guvusi nekādas iepriekš nesaskaņotas traumas.

 3. Nēēēē… Kāpēc? Nevajadzēja šito mēslu te likt. Cehs tikko zaudēja vienu Vēsā Joptvaja respekta punktu. Kādreiz spīdošā bilance pamazām sarūk kā krāns aukstā ziemas dienā :(

 4. Izsludinu talantu konkursu – kurš visatraktīvāk kailām (es nekaunos šā vārda) rokām lauka vidū nomizos zaļu kartupeli, tas saņems balvu.
  Lai būtu godīgi, vērtēs starptautiska žūpija (es, kaimiņu Koļa (nepilsonis) un bēglis no pagaidām nenoskaidrotas valsts (apgalvo, ka no Sīrijas)).
  Balvā būs mizots kartupelis un cieņa no žūpijas locekļu puses.
  No otras puses būs uzartas zemes, apvītušu nezāļu un gruzdoša ugunskura smaržu reibinošais aromāts, promlidojošo dzērvju atbalsis, drēgnas miglas klātas krūmāju aprises un cerība, ka paspēsi līdz veikalam, kamēr vēl dod.

  Next level – zaļš (tas ir, tehniski vispār jau oranžs, bet pēc būtības zaļš) ķirbis. Mizošana kailām rokām ar laika kontroli.
  Balvā – ekskluzīva iespēja doties ekskursijā gida pavadībā uz augstāko virsotni (augstāko punktu virs jūras līmeņa) konkursa norises lauka robežās.
  Ekskursija kājām, jo lauks nav īpaši liels. Tā, pushektārs varbūt tur ir (ķirbjus jau daudz nav vērts audzēt, neviens nepērk).
  Alpīnisma ekipējums tiks nodrošināts.

  Konkursu norise tiks atspoguļota medijos un uz sludinājumu dēļa pie veikala.

 5. Vēsais Joptvajs – kur tu liksi ietaupīto respekta punktu? Es varu piedāvāt ļoti izdevīgu ieguldījumu Kaimanu salu finanšu korporācijā “Respect Punkt Bank, Inc.” Ieguldot līdz desmit ietaupītos respekta punktus, tu vari saņemt līdz 423,56 USD aizdevumu ar atdošanas termiņu desmit gadi, ar 0.47% likmi par aizdevuma lietošanu. Ieguldot desmit līdz spimt piecdesmit respekta punktu, tu vari saņemt līdz 8279,51 USD ar atdošanas termiņu divpadsmit gadi, ar 0,32% likmi. Ieguldot vairāk par spimt piecdesmit respekta punktu, aizdevums ir vēl izdevīgāks! Nenokavē! Šī ir patiešām fantastiska iespēja!
  Viss, kas vajadzīgs – tev jāatver darījumu konts “Respect Punkt Bank, Inc.” bankā. Konta atvēršana maksā tikai 35 EUR. Ja atsūtīsi man naudiņu jau šodien, tad jau rīt tu varēsi ieguldīt savus respekta punktus un ar prieku un nākotnes cerībām gaidīt fantastiski izdevīgo aizdevumu.

 6. Solaris, paldies par piedāvājumu, bet Vēsais Joptvajs nav nekāda mauka. Tikpat labi varēji man ieteikt izpārdot savu pēcpusi sīriešu imigrantu ordai. Respekta punkti nav kaut kas tāds, ko tu vari pārdot vai samainīt pret zaptsmaizi. Tas ir augstākais apbalvojums un cieņas apliecinājums, kādu jebkad var saņemt. Respekta punkts ir tas elements, kas satur kopā visu internetu un neļauj tam sabrukt. Respekta punkts ir kā mirdzoša pērle interneta netīrajās Kardašianas pupu, Bībera vaidu un feisbūka īkšķu samazgu dzīlēs, tas ir kā Dieva skūpsts, kad esi zaudējis ticību pat sev. Tavā vietā es pēc šādiem zaimiem ietu mazgāt savu nekrietno muti (pirkstus)un nokaunētos.

 7. Vēsais Joptvajs – tu jau neizprati Kaimanu salu biznesa būtību! Mēs tevi nesauksim par mauku, nē. Mēs tevi ierakstīsim virtuālajā cienījamo investoru grāmatā, ko varbūt pēc miljoniem gadu lasīs mūsu pēcteči, lai vai kādā paskatā tie būtu.

  Tavi un tev līdzīgu cienījamu invstoru respekta punkti tiks uzkrāti, lai finansētu fantastiski cienījamu mega projektu ‘Internets-2’.
  Tas ir apmēram, kā kādreiz bija Tukums-2 vai Dobele-2, tikai virtuāli. Tur nebūs Bībera un Kardašinas, tur nebūs nekā reāla. Tikai virtuāli vaidi, gaudas un kaislīgas elsas. Tas būs EMOCIJU INTERNETS. Katram humanoīdam (ok, sākumā ne katram, bet tikai brīvprātīgajiem) pie galvas, padusēs un vēl tajā vietā tiks pieslēgti vadiņi ar superjūtīgiem sensoriem, kas uztvers emocijas un ģenerēs fāzisku emocionālo impulsu atraktoru ar kumulatīvu iterāciju specifiskos noosfēras apgabalos. Es nevaru tagad atklāt visu tehnoloģiju, jo tā ir patentēta (nu labi, daļa patentu vēl nav pieteikti, jo turpinās intensīvi pētījumi Taklamakana laboratorijā). Taču varu atklāt ‘Internets-2’ vīziju un kolosālo mērķi – noosfēras emocionālās komponentes radīšana un uzturēšana atbilstīgi vismaz praporščika EQ līmenim, pirms tiek radīts MI. Tas ir svarīgi, lai MI nepaverdzina cilvēci. Ja MI būs bez emocijām, tad tas būs kā sociopāts, kas vakaros klīst pa dzērāju taciņām apkārt vientuļām dzelzceļa stacijām cerībā, ka ar pēdējo vilcienu atbrauks viņa upuris. MI bez emocijām ir Aizenka murgs, ko nedrīkst pieļaut!
  Vēsais Joptvajs – tavi respekta punkti var glābt cilvēci!

  Turklāt zaļās, čaukstošās banknotes – iedomājies, ja tu tās konvertēsi etanolā, tad tās tik liegi sildīs tavu sirdi un dvēseli drēgnos novembra vakaros, kad atslēgs elektrību…

  Tikai 35 eiro. Kad kļūsi par mūsu investoru, mēs tev vēl bukletus un e-pastus sūtīsim par mūsu piedāvājumiem! Vai tad tas aizraijoši?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *