CEHS.LV gatavojas saņemt balvu

Mēs esam pagodināti un aizkustināti par gaidāmo uzvaru Adwards pulciņa pasākumā, tāpēc vēlamies dalīties savā priekā arī ar tiem salagām, kuri pasākumu apmeklēt nevar. Pavei, mūsu pateicības runa:

Pateicos… Pateicos… Šis ir tiešām negaidīti. Liels paldies. Man pat pilnīgi nav ko teikt. Nē, nopietni, es neesmu sagatavojis runu, haha (pauze piezemētiem smiekliem, jo jociņš it kā truls, bet tāpat kāds idiots mūždien ieņirdzas)

Diemžēl darba patiesie autori Kristaps Sakss un Toms Sakss nespēja ierasties, jo viens bija pārāk aizņemts tērējot naudu, bet otrs nevarēja ierasties, jo to negribēja.

Taču gan viņu, gan Ceha vārdā tiek nodots sekojošais:

Šogad Cehs ilgi domāja par dalību Adwards pasākumā, jo reti kurš gribētu šeit startēt pēc tā spļāviena sejā, ko saņēmām pagājušajā gadā. Tas ir kā atgriezties pie savas bijušās draudzenes pēc tam, kad viņa Tevi ir pametusi dzimšanas dienā, un uz atvadām iespērusi sunim, nosaucot to par kuces dēlu. Tieši tik vīlušies mēs bijām. (pauze apjukušām čalām)

Taču mēs spējām pārkāpt pāri savām robežām un ir neviltots prieks, ka šo esam spējuši atstāt aiz muguras un varam turpināt dzīvi, raugoties nākotnē un sadarbībā. Paldies. Paldies, ka esat, draugi. Jūs iedvesmas nesat.

Lielākais paldies ir Ceha kolektīvam. Mums ir pasaulē labākais kolektīvs. Es zinu, ka šo apgalvo visi uzņēmumi, taču, loģiski domājot, kāds no viņiem visiem noteikti dirš. Kaut kur ir tāds kolektīvs, kas neko necērt un strādā pālī. Vai arī nesaņem algu un pārtiek no kafijas, picas un gandarījuma par sēdēšanu stiklotā birojā. Nopietni, Artur… Pat Cehā ir labākas algas, haha.

Taču vēlreiz sirsnīgs paldies par balvu. Noliksim to blakus savam Oskaram, Grammy, Nobela prēmijai, MTV music awards balvai, un citām statujām, ko esam pasūtījuši no Ebay.

3 Replies to “CEHS.LV gatavojas saņemt balvu”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *