Cehs.lv autors grasās uzsākt rakstu sērijas rakstīšanu; lētāk nekā JRT seriāls

2020. gada rudenī Covid-19 krīzes laikā dižportāla Cehs.lv mākslinieciskais vadītājs un korifejs Sencis iedomājās par daudzrakstu sērijas veidošanu. Vasaras laikā norisinājās aktīva pandēmijas laika izdzīvošana un iedvesmas gūšana. Un nu jau pavisam drīz lasītājiem būs iespēja baudīt mākslas darbu “Li” desmit rakstu garumā.

Iespēju baudīt Cehs.lv sniegumu tuvplānā savās mājās ģimenes vai draugu lokā pat desmit stundu garumā (atkarīgs no katra lasīšanas ātruma) var sev sarūpēt par 40 eiro – teju 11 eiro mazāk nekā “Jaunā Rīgas teātra” seriāls.

Tiem, kuri vēlas lasīt rakstu sēriju kopā, Cehs.lv robotikas brigāde piedāvās iespēju nokopēt tekstu, lai to izprintētu un lasītu kolektīvi, ievērojot visus valsts noteiktos Covid-19 ierobežojumus.

“Par rakstu sērijas žanru spriest ir vēl pāragri, jo burtiski tikko sapratu, ka šis ir lielisks veids, kā dabūt naudu,” lakonisks ir korifejs Sencis. “Tas noteikti būs aizkustinošs stāsts, bet, protams, jāņem vērā, ka aizkustinājums katram ir individuāli mērāms, tāpēc tā frāze ir drusku grābstīšanās dirsā,” viņš norāda. “Pamēģiniet aizkustināt Gedroicu,” norāda potenciālās sērijas autors, ar piepūstiem vaigiem stampājot pa grīdu, imitējot baranku gremošanu.

Uz jautājumu, kā pandēmija ir iespaidojusi Cehs.lv finansiālo neatkarību, Sencis atbildēja: “Finansiālajā ziņā no Covid-19 mēs esam cietuši, iespējams, vissmagāk valstī, jo desmit gadu laikā tā arī neesam veikuši saimniecisko darbību, kas mums liedz jebkādā veidā klasificēties haļavnajam piķim no valsts, tāpēc mums ir jādomā, kā appist lasītāju. A, ja nu izdodas,” atklāts ir Sencis, kura raksti portālā Cehs.lv jau astoņus gadus ir lasāmi bez maksas.

Lai pierakstītos ekskluzīvās rakstu sērijas saņemšanai, rakstiet motivācijas vēstuli uz cehslv@gmail.com. Vietu skaits ir ļoti ierobežots un biļetes tiek izķertas.

2 Replies to “Cehs.lv autors grasās uzsākt rakstu sērijas rakstīšanu; lētāk nekā JRT seriāls”

  1. Smīnistānas zinātnieki nolēma veikt aptauju, kuras ietvaros tiktu noskaidrota atbilde uz jautājumu; Nu , bet bija taču smeķīgi?. Deviņidesmitdeviņi procenti sieviešu , kuras dzirdēja šo jautājumu uzdotu esot, nosarka! Kapēc, to nezina neviens!

  2. Šo dzīvnieku urīns ož gandrīz kā marihuāna, tādēļ savulaik policija Roterdamas Zooloģiskajā dārzā veikusi izmeklēšanu, meklējot zālītes smēķētājus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *