Cehs.lv atbilde pegasus.com.lv

Kā jau nesen pamanījāt, cehs.lv radošā profesionāļu komanda tika nepatiesi apvainota “Levitējošā cilvēka” happeninga lauru zagšanā. Bet mēs vēl nepastāstījām par vēstuli, kuru saņēmām no pegasus.com.lv pārstāvja. Vērtējiet paši (oriģinālā rakstība saglabāta):

Sveiki!

Veershos pie jums par sekojoshu lietu.

Mees esam reklāmas aģentūra, kas sadarbībā ar muusu apakshstruktuuru Cehs.eu esam izstraadaajushi Turiibas kampanjas konceptu, tajaa skaitaa arii leviteejosho cilveeku.

Shoreiz lieta ir nopietna un kaa juus pashi noprotat, esat sniegushi nepatiesu informaaciju par muusu veidoto kampanju savaa blogaa.

Atsaucoties uz sho faktu jums nekaveejoties ir jaaiznjem raksts no sava bloga (https://www.cehs.lv/)  un jaasniedz arii publiska informaacija ar paskaidrojumu, ka tas bijis joks vai kaa tamliidziigi.

Ja shis netiks nokaartots tuvaakajaa laikaa, mees ierosinaasim pret jums kriminaalprocesu par nepatiesas informaacijas sniegshanu un autortiesiibu paarkaapumu.

Viena lieta ir vienkaarshi dziit sviestu, otra lieta aizkart un paarkaapt eetikas un vispaarpienjemtaas normas.

Pieprasam sho visu sakaartot nekaveejoties.

@ Your service
Kaspars Eglītis
BTL Director, Pegasus Partnership

Un šī ir mūsu atbilde, vērtējiet paši:

Cienījamais Kaspar Eglīti!

Cehs.lv pauž nesapratni, kāpēc esam saņēmuši šādu e-pastu, kas apdraud mūsu operacionālo darbību līdz šim visai stingri no likumdošanas viedokļa regulētajā mediju un pilsoniskās žurnālistikas tirgū. Vēršu Jūsu uzmanību uz to, ka draudot “mees ierosinaasim pret jums kriminaalprocesu par nepatiesas informaacijas sniegshanu un autortiesiibu paarkaapumu”, Jūs izrādāt klaju necieņu pret Latvijas tiesībvaru, jo līdz šim likumā piešķirtas tiesības ierosināt kriminālprocesu bija vien Prokuratūrai. Vai Jūs esat prokuratūra vai arī radiet maldinošu priekšstatu, kas esat tāda, tādējādi nodarot kaitējumu visas sabiedrības interesēm un tiesībām uz taisnu tiesu?

Tā kā Jūs aizvainojat Cehs.lv autoru augsto morālo stāju, apgalvojot, ka esam pārkāpuši ētikas normas, vai var lūgt Jūs precizēt, kādas tieši esam pārkāpuši? Mēs neesam reklāmas aģentūra, uz kuru attiecas profesionālās ētikas regulējums, kas arī paredz nopietnu juridisku analīzi strīdussituāciju gadījumā, nevis diletantisku muldēšanu par Latvijas likumdošanu. Vai Jūs tiešām necienāt nedz savu nozari regulējošas ētiskās normas, nedz arī Latvijas valsts sabiedrisko vienošanos – par godprātīgu sekošanu Latvijas likumiem un to ievērošanu?

Ņemot vērā, ka Jūsu nostāja aizskar sabiedrības intereses uz taisnu tiesu un godprātīgu Latvijas likumu izmantošanu, lūdzu, trīsdesmit dienu laikā kopš šīs vēstules saņemšanas sniegt Jūsu skaidrojumu uz uzdotajiem jautājumiem pēc būtības. Ja Jūs pats neorientējaties likumdošanā vai arī Jūsu uzņēmums izmanto apšaubāmas kvalitātes jurista pakalpojumus, nekautrējaties vērsties pie mums – mēs Jums ieteiksim īstenus šī aroda speciālistus!

Zināšanai – šīs vēstules adresātiem ir pievienots arī  7guru.lv.

Patiesā cieņā,
Cehs.LV kolektīvs.

P.S.
Lūdzu Jūs, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.473 17.punktu, vienas darbdienas laikā nosūtīt paziņojumu par elektroniskā dokumenta saņemšanu

23 Replies to “Cehs.lv atbilde pegasus.com.lv”

 1. Es līdz galam nesaprotu, kas pa kašķi ir noticis. Sanāk cehs.eu ar pegazu priekšgalā nozaga ceha bloga nosaukumu un viņu lielisko mārketinga ideju?

  P.S. Patīk latviešu valodas prasmes drukājot teikumus kā “Mees esam reklāmas aģentūra”.

 2. pegasus.com.lv …lol, tāda stila domēni man liekas, Latvijā jau “izmira” dabīgā nāvē 90 gadu beigās… bija kādu laiku stilīgi vaards@kautkas.edu.lv vaards@kautkas.com.lv u.t.t.

  Nu labi, vienīgais, kur vēl reāli lieto tādus apakšdomēnus ir vaards@iestaade.gov.lv – tas ir OK..norāda piederību valsts kantorim.. bet privātajiem joprojām izmantot *.com.lv pastakasti… izklausās diezgan smieklīgi (ISP ir latnets, ne? jeb kā nu viņu tur tagad sauc – Sigmanet?)

  Vēl smieklīgāk ir tas, ka daudzas firmas uz vizītkartēm joprojām izmanto kautkas@inbox.lv kautkas@apollo.lv u.t.t., lai arī pašiem ir sava (vismaz kaut kāda) weblapa… tas nu ir pavisam smieklīgi :)

 3. Esu vecs cilvēks, bet tie Pegazi ir muļķi! Raksta bez garumzīmēm, kārkluangļi! Manā laikā kārtīgs cilvēks ar tādiem vispār nerunāja!

 4. Mans puik saka, ka cilvēkus pie sienām (uz kronšteiniem ancuku piedurknēs) sen jau liek (2007), ko tas kārkluanglis tirgo saviem klientiem… Ka Turības students sper vecas idejas, vai to ka študente kuļas “…uz fantāzijas spārniem aitera dzidruma”?

  Es domāju, ka mums ir jāpamāj ar roku (kā iesaka jaunkundze filmiņā) šim “Nopietnās lietas autoram”, jo vairāki uzmanības tas nebūtu pelnījis.

  Mēģināšu ielikt atsauci
  Atsauce uz Johan Lorbeer

 5. es biju uz mutes. šādu tekstu izbīdīt aģentūras vadītājam – tur ir jāmāk. Tas ir talants.
  Ceru, ka Turība atmetīs domu ar viņiem strādāt – vismaz digitālajā komunikācijā visur, kur vien var feilot viņi to dara ar A+

 6. Vai kāds no cienījamajiem klātesošajiem ir ievērtējis “Turības reklāmas kampaņas” autdorus?
  Kas var droši pretendēt uz šā gada izcilākajiem sasniegumiem copy-writingā un 3D modelēšanā.
  Nepalaid garām “nepatiesi apsūdzēts” !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *