CEHS.LV aizskar Dievietei.lv jūtas

Cilvēki iedalās trijās kategorijās:
1. Cehs.lv autori un Cehs.lv lasītāji, respektīvi – pilnīgi normāli cilvēki.
2. Cilvēki, kas nezina, kas ir Cehs.lv.
3. Cilvēki, kas sūta mums e-pastus, pirms tam pat neieskatoties Cehs.lv saturā.

Runājot par trešajiem – uzskatām, ka veidojot interneta resursu, jābūt kaut vai niecīgā līmenī informētam par to, kas notiek citās lapās. Mēs tomēr esam otrs faking populārākais Latvijas blogs (Gemius dati, yo).

dievietei_1

dievietei_2

dievietei_3

Īsi pēc šī meila un atbildes saņemšanas, Marika vēl pamanās iekomentēt pie Ceha Dievietes-Hujievietes ieraksta šo te:

dievietei_3-1

dievietei_4

dievietei_5

Rezumējot: ja kādam rodas sajūta, ka Cehs.lv kolektīvs ir nekrietni ļaundari, kuriem nekas nav svēts un kuri ir gatavi izsmiet pilnīgi visu, tad jāteic – tā tiešām ir. Vēstules pulbicējam salīdzinoši bieži, tāpēc iesakām mācīties ne vien no savām, bet arī citu kļūdām.

35 Replies to “CEHS.LV aizskar Dievietei.lv jūtas”

 1. Ak vai, Marikiņa iekrita! Bļac, tas nosaukums “Dieviete” ir tik kretinējošs, ka saistās ar Alauksta ielas kliedzēju. Kas zi – varbūt kāda no dievišķā kolektīva pārstāvēm?

 2. Dievietei.lv netīrā veļa atkal izkārta uz publiskā striķa, ne pirmo reizi. Kad šī kopīpeisteru kompānija beidzot sapratīs, ka citu darbs ir jāciena? Nu nevar vienkārši paņemt recepti ar bildi no RU, izkrāmēt savu nesmuko logo un laist tautās. Savā darbības sākumposmā tas tika darīts arī ar citu LV portālu saturu, nezinu, vai tagad arī. Šīs darbinieces “kompetentā” sarakste jau vien liecina, ar ko ir darīšana. Latvijas interneta miskaste, sakot īsāk. Cehs malači. Gaidam turpinājumu

 3. Kapēc Jūs esat tik ļauni ( pašlaik šņukstu un noslauku asaras ar tualetes papīru, jo salvetes jau izbeigušās)?????!!!! Vai tad cehs.lv nezina, ka svietēm ir mēneša grūtās dienas, kad gribas būt nesavaldīgām un ļaunām………..

 4. Un Marika! Ja vari pierādīt, ka Tevis pārstāvētā “interneta vietne sievietēm” nekad nav nozagusi vai prasti pārveidojusi nevienu Latvijas portāla (tai skaitā tvnet) rakstu, nevienu recepti no Krievijas un citu valstu recepšu lapām un blogiem, tad tiekamies kaut parīt Purvciemā pie veikala “Labi”. Mani pazīsi pēc T krekla ar uzrakstu “Tas esmu es”

 5. Pameklēju bilžu kopijas i-netā ar tineye meklētāju. Bāc! Tur takš iekš dievietes, tur visas bildes ir pizģītas bez žēlastības un mazākās nožēlas.

  Nu ok, ja tu neesi autors – aizņemies bildi, norādi autoriņu ceturtajā fontiņā apakšā, bet neliec taču savu līdz aklumam bezgaumīgo logo uz zagtām bildēm. Man likās, ka ar kaut ko tādu internets sirga pirms gadiem 10 apmēram. Dievietei, ibio…

 6. UUUUUUUUUU!!!!!!!!! Kā spēriens pa pautiem! :D Ja jūs to būtu ieplānojuši no paša sākuma, tad es jums piešķirtu žurnālistikas pētnieciskās whatever balvu. Par korejburkānkūkgeitas šķetināšanu.
  A sievietēm sāp kad iešķeļ pa turieni, kur normāliem cilvēkiem pauti?

 7. Un…piedodiet, bet kāds sakars te ir ar Dievietei.lv,kā minēju e-pastā- tās ir manas domas. Tad tā arī uzrakstiet, ka aizskar Marikas jūtas. Ja esiet godīgi, tad līdz galam.

 8. stulbi jau izskatās, ka tāda portāla, ar tik cēlu nosaukumu pārstāve dabū pa ļumīgu – kūkas-ēdot-uzaudzētu- pēcpusi, kā rezultātā rodas nelāga smaka. šodien manī mīt naids.

 9. Dievietei kārtējais reklāmraksts :) Tik zemu nolaidies Cehs. tad jau nomelnojiet Putinu vai ko tamldzi. Baigie draugi atradušies slāvu portālam. Pašiem kauns nav par tādu draudzību. Interesanti a slāvu portāls zin par tādiem draugiem kā Cehs? :))))))))))))))))))))

 10. Marikita, “nu ja jau godīgi, tad līdz galam” – visi attēli tajā blogā ir pizģīti no citiem resursiem bez atsaucēm un vēl pamanījušies savu watermarku uzbāzt. Par šito autortiesību pārkāpumu, ja pacenšās, var to blogu labi izdrāzt.

 11. Marikita, ja Tu, kā raksti ēpastā, aktīvi darbojies dievietei.lv veidošanā, tad Tu zodz citu darbus un uzdod par saviem, publicējot tos tajā portālā. ta kā nevajag izlikties par gudraku kā esi – tas ir arī Tava “portāla” viedoklis, kuru paud.

 12. Raimi,
  Kāda ir Marikita gultā?

  Vai cehs.lv rakstus komentē pirms vai pēc esi beidzis viņā?

  Kāpēc https://www.cehs.lv/2014/07/dievietei-hujievietei/ komentārā apvaino cehu ar komentāru “Papētot drusku šo rakstu, izskatās ka Cehs,lv iet uz lētu publucitāti, kopējos rakstus no Dievietes un citiem posrtāliem.”?
  Un pēc dienas 3. septembrī nosodi, ka tas zemu nolaidies aizstāvot autortiesības? “Dievietei kārtējais reklāmraksts :) Tik zemu nolaidies Cehs. tad jau nomelnojiet Putinu vai ko tamldzi. Baigie draugi atradušies slāvu portālam. Pašiem kauns nav par tādu draudzību. Interesanti a slāvu portāls zin par tādiem draugiem kā Cehs? :))))))))))))))))))))”

  Kā tev izdevās mainīt viedokli par autortiesībām tik īsā laikā, respektīvi, no 2. septembra 0:13 līdz 3. septembra 11:42?

 13. Raimi,
  pēc tavas loģikas iznāk, ka ir atļauts veikalā nospert Русский Стандарт šņabi, sūtīt dirst pārdevēju un policiju ar argumentiem, jūs aizstāvat Putina režīmu?

 14. Man ir jautajums, kaapeec Marikita ir izveeleejusies saukt sevi par geju/lesbieti spaanju valodaa? Es personiigi atbalstu, lai arii kaada buutu bijusi motivaacija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *