CEHS.LV aizskar Dievietei.lv jūtas

Cilvēki iedalās trijās kategorijās:
1. Cehs.lv autori un Cehs.lv lasītāji, respektīvi – pilnīgi normāli cilvēki.
2. Cilvēki, kas nezina, kas ir Cehs.lv.
3. Cilvēki, kas sūta mums e-pastus, pirms tam pat neieskatoties Cehs.lv saturā.

Runājot par trešajiem – uzskatām, ka veidojot interneta resursu, jābūt kaut vai niecīgā līmenī informētam par to, kas notiek citās lapās. Mēs tomēr esam otrs faking populārākais Latvijas blogs (Gemius dati, yo).

dievietei_1

dievietei_2

dievietei_3

Īsi pēc šī meila un atbildes saņemšanas, Marika vēl pamanās iekomentēt pie Ceha Dievietes-Hujievietes ieraksta šo te:

dievietei_3-1

dievietei_4

dievietei_5

Rezumējot: ja kādam rodas sajūta, ka Cehs.lv kolektīvs ir nekrietni ļaundari, kuriem nekas nav svēts un kuri ir gatavi izsmiet pilnīgi visu, tad jāteic – tā tiešām ir. Vēstules pulbicējam salīdzinoši bieži, tāpēc iesakām mācīties ne vien no savām, bet arī citu kļūdām.

 1. Ak vai, Marikiņa iekrita! Bļac, tas nosaukums “Dieviete” ir tik kretinējošs, ka saistās ar Alauksta ielas kliedzēju. Kas zi – varbūt kāda no dievišķā kolektīva pārstāvēm?

 2. un vēl, pizģec, bet Marika – padomā loģiski – vai tādiem rakstiem piestāv kruasāns ar lati vai tomēr šņabis ar gurķi?

 3. Beidzot tā nīstā lapele tiek nolikta pie vietas. Cehs – malači!

 4. Dievietei.lv netīrā veļa atkal izkārta uz publiskā striķa, ne pirmo reizi. Kad šī kopīpeisteru kompānija beidzot sapratīs, ka citu darbs ir jāciena? Nu nevar vienkārši paņemt recepti ar bildi no RU, izkrāmēt savu nesmuko logo un laist tautās. Savā darbības sākumposmā tas tika darīts arī ar citu LV portālu saturu, nezinu, vai tagad arī. Šīs darbinieces “kompetentā” sarakste jau vien liecina, ar ko ir darīšana. Latvijas interneta miskaste, sakot īsāk. Cehs malači. Gaidam turpinājumu

 5. Kapēc Jūs esat tik ļauni ( pašlaik šņukstu un noslauku asaras ar tualetes papīru, jo salvetes jau izbeigušās)?????!!!! Vai tad cehs.lv nezina, ka svietēm ir mēneša grūtās dienas, kad gribas būt nesavaldīgām un ļaunām………..

 6. Un Marika! Ja vari pierādīt, ka Tevis pārstāvētā “interneta vietne sievietēm” nekad nav nozagusi vai prasti pārveidojusi nevienu Latvijas portāla (tai skaitā tvnet) rakstu, nevienu recepti no Krievijas un citu valstu recepšu lapām un blogiem, tad tiekamies kaut parīt Purvciemā pie veikala “Labi”. Mani pazīsi pēc T krekla ar uzrakstu “Tas esmu es”

 7. Esmu sajūsmā un pārsmējusies

 8. Pameklēju bilžu kopijas i-netā ar tineye meklētāju. Bāc! Tur takš iekš dievietes, tur visas bildes ir pizģītas bez žēlastības un mazākās nožēlas.

  Nu ok, ja tu neesi autors – aizņemies bildi, norādi autoriņu ceturtajā fontiņā apakšā, bet neliec taču savu līdz aklumam bezgaumīgo logo uz zagtām bildēm. Man likās, ka ar kaut ko tādu internets sirga pirms gadiem 10 apmēram. Dievietei, ibio…

 9. Ja Marika piedāvāja izbaudīt kruasānu un lati brīdī, kad taisāt sev reitingus, tad vajadzēja viņai laipni piedāvāt izbaudīt stimulējošu zelta lietutiņu ikreiz, kad viņa iedomājās uzrakstīt kādu epastiņu…

 10. UUUUUUUUUU!!!!!!!!! Kā spēriens pa pautiem! :D Ja jūs to būtu ieplānojuši no paša sākuma, tad es jums piešķirtu žurnālistikas pētnieciskās whatever balvu. Par korejburkānkūkgeitas šķetināšanu.
  A sievietēm sāp kad iešķeļ pa turieni, kur normāliem cilvēkiem pauti?

 11. :) Jauku dienu, jums ”apzagtie” :D

 12. Un…piedodiet, bet kāds sakars te ir ar Dievietei.lv,kā minēju e-pastā- tās ir manas domas. Tad tā arī uzrakstiet, ka aizskar Marikas jūtas. Ja esiet godīgi, tad līdz galam.

 13. Marika, mēs labākajās dzeltenās preses tradīcijās centāmies uzbliezt skandalozu virsrakstu :)

 14. Ādolfs, tas kurš Rožukronis

  stulbi jau izskatās, ka tāda portāla, ar tik cēlu nosaukumu pārstāve dabū pa ļumīgu – kūkas-ēdot-uzaudzētu- pēcpusi, kā rezultātā rodas nelāga smaka. šodien manī mīt naids.

 15. Izskatās, ka dievietei.lv ir iztulkojuši krievu rakstu, un šis tulkojums gan skaitās autordarbs, ja tā skatās juridiski.

 16. Dievietei kārtējais reklāmraksts :) Tik zemu nolaidies Cehs. tad jau nomelnojiet Putinu vai ko tamldzi. Baigie draugi atradušies slāvu portālam. Pašiem kauns nav par tādu draudzību. Interesanti a slāvu portāls zin par tādiem draugiem kā Cehs? :))))))))))))))))))))

 17. Marikita, “nu ja jau godīgi, tad līdz galam” – visi attēli tajā blogā ir pizģīti no citiem resursiem bez atsaucēm un vēl pamanījušies savu watermarku uzbāzt. Par šito autortiesību pārkāpumu, ja pacenšās, var to blogu labi izdrāzt.

 18. Bet tie salāti izskatās garšīgi :)

 19. Sadosimies visi rokās un atbalstīsim Vaideloti!

 20. Marikita, ja Tu, kā raksti ēpastā, aktīvi darbojies dievietei.lv veidošanā, tad Tu zodz citu darbus un uzdod par saviem, publicējot tos tajā portālā. ta kā nevajag izlikties par gudraku kā esi – tas ir arī Tava “portāla” viedoklis, kuru paud.

 21. hahaha, cehs maak internetu un uzvar kaami

 22. Marikitai garšo pinpis.

 23. Esmunsadzeriesshvirlaku. Tapec sodien komentesu divus rakstus peec kaartas. Marika ir certama eglite vai tomer kroksis? Ludzu atbildiet!

 24. Mans pimpis nesarausies par 2 cm ja atvēršu to dievietei.lv?

 25. Marikita sen nav ēdusi tētim pinpi. Tapēc arī tāds rūgtumiņš.

 26. Vaidelote, es ar tevi! Sievišķu spēks pāri visam

 27. A kad būs raksts par veloceliņiem, jeb veloceliņu fašisma atdzimšanu Rīgā?

 28. Marika, vai šis arī ir tavs darbiņš? :) Nu cmuki, cmuki. http://hohma.focus.lv/show/302/prikolu-kratuve Iepazīsimies ar “dievietes” brāli hohmu, kurā arī netrūkst no ārzemju resursiem zagtu bilžu ar ūdenszīmēm.

 29. Tas ir cepums par tiem veloceliņiem. Man ir vel viens nosaukums: “Latvijas pilsoņu kara hronikas – veloceliņu rašanās”

 30. Raimi,
  Kāda ir Marikita gultā?

  Vai cehs.lv rakstus komentē pirms vai pēc esi beidzis viņā?

  Kāpēc https://www.cehs.lv/2014/07/dievietei-hujievietei/ komentārā apvaino cehu ar komentāru “Papētot drusku šo rakstu, izskatās ka Cehs,lv iet uz lētu publucitāti, kopējos rakstus no Dievietes un citiem posrtāliem.”?
  Un pēc dienas 3. septembrī nosodi, ka tas zemu nolaidies aizstāvot autortiesības? “Dievietei kārtējais reklāmraksts :) Tik zemu nolaidies Cehs. tad jau nomelnojiet Putinu vai ko tamldzi. Baigie draugi atradušies slāvu portālam. Pašiem kauns nav par tādu draudzību. Interesanti a slāvu portāls zin par tādiem draugiem kā Cehs? :))))))))))))))))))))”

  Kā tev izdevās mainīt viedokli par autortiesībām tik īsā laikā, respektīvi, no 2. septembra 0:13 līdz 3. septembra 11:42?

 31. Raimi,
  pēc tavas loģikas iznāk, ka ir atļauts veikalā nospert Русский Стандарт šņabi, sūtīt dirst pārdevēju un policiju ar argumentiem, jūs aizstāvat Putina režīmu?

 32. Karma ir kuce, vīri, negatīvais no kosmosa nāks atpakaļ :D

 33. Tā nākusi atpakaļ džegingu izskatā 27 gadīgajam Arnim http://instagram.com/p/sjriBCJu8b/

 34. Man ir jautajums, kaapeec Marikita ir izveeleejusies saukt sevi par geju/lesbieti spaanju valodaa? Es personiigi atbalstu, lai arii kaada buutu bijusi motivaacija.

 35. Pareizi, Cehs sadeva pa sausajām pīzdām! Tā turpināt!
  Ja vel nespēj uzvesties tās daunes – ar airi pa pīzdu!

Komentēt