CEHS.lv aicina ziņot par autortiesību pārkāpumiem!

…jeb Feļetons – 1. daļa, Sapņi.

Šo sestdien nosapņoju, ka atklāju un palīdzēju novērst rupju autortiesību pārkāpumu, un mudinu jūs, dārgos Ceha lasītājus, rīkoties tāpat, lai mēs beidzot varētu izskaust šo ļaunu parādību, ko tauta sauc par neatļautu publisko atskaņošanu.

Bija sestdienas nakts un kaimiņi skaļi trokšņoja, es skaidri dzirdēju mūziku, ko viņi klausījās. No sākuma gribēju draudzīgi visu sarunāt – klauvējos pie durvīm un piedāvājos ienākt dzīvoklī, palīdzēt tukšot kaimiņa šņabja krājumus un novērst autortiesību pārkāpumus, bet kaimiņš mani rupji pasūtīja un vēl pie tam draudēja sadot pa muti. Protams, biju dikti nikns.

Grasījos saukt policiju, bet nezināju numuru, jo par šādu lietu jau diez vai jāzvana 112. Gulēt neļāva populārais hīts Bermūdu Divstūris – Labi. Kļuvu arvien dusmīgāks, jo autortiesības acīmredzot tika pārkāptas, un negribēju pieļaut, lai Bermūdu Divstūri piemeklētu Rača liktenis – autortiesību pārkāpēju (un attiecīgā finansiālā posta) dēļ Račs nav spējīgs uzrakstīt normālu dziesmu, kas, protams, tikai vairo viņa postu.

Ko darīt? Izdomāju izmantot austrumniecisku meditācijas tehniku, lai pārdomātu lietas būtību. Iekārtojos Lotusa pozā, aizvēru acis un nonācu meditatīvā sapņu stāvoklī. Pēkšņi acu priekšā sāka rādīties ciparu un burtu kombinācijas: Ine Se Pa’klone 294 803 20 (iespējams, kādas autortiesību aizstāvju organizācijas direktore, iespējams, nē), Gun Tars Rač’s 291 011 02 (iespējams, kaislīgs autortiesību aizstāvis) un 292 452 60 Kah’Ža (iespējams, lielzodains mūziķis). Tad sapnī redzēju, kā Pa’klone, Rač’s un Kah’Žā novērš pārkāpumu, kas liedz man gulēt.

Izlēmu ticēt sapnim un rakstīju īsziņas uz visām augstāk norādītajām ciparu kombinācijām, paziņoju par autortiesību pārkāpumu. Pusstundu vēlāk neatļautā publiskā atskaņošana beidzās un autortiesību pārkāpums bija novērsts.

Tādēļ, dārgie Ceha lasītāji, jai arī jūs naktīs traucē gulēt neatļauta publiska atskaņošana (kas ir rupjš autortiesību pārkāpums), varat mēģināt izmantot nosapņotās ciparu kombinācijas, jo vismaz manā gadījumā izdevās operatīvi novērst autortiesību pārkāpumu!

CEHS.lv – jūsu uzticamais draugs cīņā pret autortiesību pārkāpumiem izlaidumos un zaļumballēs.

5 Replies to “CEHS.lv aicina ziņot par autortiesību pārkāpumiem!”

  1. Paldies par nosapņotajām burtiņu un cipariņu kombinācijām – man zem loga naktīs bieži vien vissmagākajā formā (publiski atskaņojot populāru mūziķu tikpat populārus gabalus uzreiz vairākām daudzstāvu ēkām!) notiek autortiesību pārkāpumi, neļaujot man kā godīgam pilsonim izbaudīt ar likumu pienākošos klusumu.

    Ceru, ka Tavi sapņi un tajos redzētās vīzijas iznīcinās saknē arī manis novērotos pārkāpumus!

  2. Ja tu būtu mans kaimiņš un saņemtu es sūdzību. Tu klausītos dienu un nakti kā es dziedu. Kā tu vari pierādīt, ka viņš neklausījās CD nopirktu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *