CEHS.lv aicina palīdzēt Latvijas miljonāriem

CEHS.lv radošā triecienbrigāde aizgājušo nedēļas nogali sāka uz skumjas nots, jo piektdien saņēma bēdīgas ziņas – Latvijas 100 bagātāko cilvēku īpašumu kopvērtība pirms četriem gadiem bija 3,17 miljardi latu, bet nu jau sarukusi līdz nieka 1,7 miljardiem latu. Tas nozīmē, ka ja pirms četriem gadiem katrs no 100 bagātākajiem cilvēkiem bija vērts cienījamus 31,7 miljonus latu, tad tagad katrs no šiem cilvēkiem ir vērts vien nožēlojamus 17 miljonus.

Mums sāp, ka sādi visnotaļ centīgi un veiksmīgi cilvēki ir nepelnīti nokļuvuši sprukās. Un mums ir arī risinājums – ja pirms septiņiem mēnešiem aicinājām sabiedrību pabarot badā mirstošo Kasparu, tad tagad aicināsim palīdzēt Latvijas miljonāriem.

Ja var ziedot suņu patversmēm, tad kāpēc ne bagātniekiem? Ar ko sprukās nokļuvis miljonārs ir sliktāks par sprukās nokļuvušu sētas kranci? Par katru šī tvīta retvītu iegādāsim roltonus 10 santīmu vērtībā un akcijas beigās nosūtīsim kādam nabaga miljonāram!

Esam pārliecināti, ka šādā veidā miljonāri ātri spēs atgūt zaudēto bagātību un pašcieņu, jo nebūs jāuztraucās, kur raut naudu pusdienām, neieķīlājot īpašumus.

Vairojam labo kopā – tu tvīto, mēs kopā palīdzam līdzcilvēkiem, jo neaizmirsti, ka bagātie arī raud:

Bagātie raud

3 Replies to “CEHS.lv aicina palīdzēt Latvijas miljonāriem”

 1. nē, šitas neies krastā, atvečaju.
  1kārt – vismaz lielākā daļa no miljonāriem kautko cērt iekš pirkšanas-pārdošanas businesa. ja dosi viņam roltonus 0.10 Ls vērtībā, sto pudova jams nevarēs neko uzvārīt uz šamiem un notirgojot larjokā pa zemāku cenu, tu šamo iedzīsi tikai vēl lielākā depresijā jo jams strādās ar zaudējumiem.
  2kārt – vēl līdz šim neesmu redzējis roltonus ar kaviāra garšu/smaržu. Tavuprāt miljonārs ir dunduks kurš apmierināsies ar nožēlojamu vistas/lopa vai cūkas garšas aizstājēju?

  Manuprāt vērtīgāk tomēr būtu organizēt kādu lielakciju sadarbībā ar lieltirgotājiem, piem. pērkot kādunebūt produktu, vismaz 0,99 Ls ziedojas tādam un tādam trūkumcietējam miljonāram.
  Piem.: Maximā pērkot vītināto spāņu desu Fuete ziedo 1,09 Ls Jūlim, vai arī pērkot katru paciņu pilngraudu makaronus, 0,99 Tu ziedosi izbadējušam Raimondam.
  Vai rimi – pērkot ar rimi karti no katra pirkuma 0,51% Tu ziedo tādam un tādam “nabadziņam”.
  Vot tā būtu štelle, cilvēks uzreizi saprastu ko darīt, kā ko pagrozīt, a vosj, citgad vairs nebūtu lejasgalā, bet kautkur jau izsistos…..
  a ar roltoniem tu jau šamam nepalīdzēsi izaugt par normālu cilvāku. tā vot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *