CEHS lauž naidu

Nacisti, fašisti, radikāļi. 16. marts un 9. maijs. Viens pret visiem un visi pret visiem! Gadu no gada viens un tas pats. Vienai pusei taisnība, otri – nacisti. Ortai pusei taisnība, pirmie – fašisti. Ja pavisam godīgi – mums tas vienkārši apriebies.

Lai saliedētu Latvijas iedzīvotājus, esam nolēmuši uzsākt kampaņu. Katram mūsu lasītājam būs iespēja savai tvitera profila bildei pievienot ordeni, kas liks skaidri saprast: “Man jūsu politika ir pie dirsas!”

Spied ŠEIT un parādi, ka tev rūp.

12 Replies to “CEHS lauž naidu”

  1. nu man tas viss bija pie kājas, pirms putlers uzsāka savas darbības Ukrainā, tagad tomēr sanāk piedomāt, kas un kā notiek.
    tas nebūt nenozīmē, ka jāatbalsta dzintarjūgends un prātu izkūkojuši nacionālisti, kas ir tikpat psihi kā nozombēti krievi.
    visas nenormāli galējas pārliecības ir pilnīga huiņa (tagad arī mans apgalvojums izskatās tāpat :D )

  2. Ja tā politika tiešām būtu pie dirsas, neizmantotu tādus emocionāli-pielādētus, kontroversālus simbolus, kuri, kā Jūs labi zināt, uzkūda cilvēkus. Šitas jau riktīgi politisks gājiens – dirsas politika laikam Jums tomēr ir pie sirds, lai gan neatzīstat. Līdzīgi kā Osipovs šodien bija pie antifašistiem, un tāpat bija krievu neonacistu organizācijā Russian National Unity(un tagad darbojas šovinistiskajā Russkaja Zarja/Krievu Rītausmā). Tā kā iekritāt, Cehs, tajā pašā slazdā.

  3. Smieklīgi, ka fašisc un nacisc ir tāds pats lamuvārds kā pimpis un kuņa. Viens otru par tādu apsaukā bet sevi par tādu neuzskata. Beigās sanāk ka fašistiskā krievija iebrūk fašistiskajā ukrainā lai pasargātu vienus fašistus no citiem fašistiem. “Фашизм не пройдет!”

    Ta nu loģiski sanāk, ka drīz koriši drīkstēs viens otru šitā apcelt. Ja tagad saka “janka – pimpis, aizgāja pēc polša, bet atnesa Jēzu”, tad drīz būs – “Janka – fašists, uzlika bīberi pilnā skaļumā un noslēpa pulti. HAHAHA”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *