CEHS ierodas Radio 5 tiešajā ēterā

Bijām no sidrs saviļņoti, saņemot uzaicinājumu ierasties uz Radio 5 raidījumu “Neērtie Jautājumi”. Didzis bija pirmais, kas uzaicinājis mūs runāt publiski un par to viņam paldies. Nav informācijas par to, kas lika Ceha vīriem justies neērtāk: jautājumi vai studija, prožektori un kameras, tomēr finālā tas izskatījās šādi:

Pirms blogu topa rezultātu paziņošanas, Gemius lūdza mūs sniegt savu komentāru. Diemžēl, mūsu komentāru viņi atzina par nekam nederīgu, atbildot, ka: “Pilno komentāru gan varētu ielikt mūsu FB lapā, jo kā nekā tomēr atbildat uz uzdotajiem jautājumiem un lasītājiem varētu būt interesanti.” Diemžēl, publicēt pilno komentāru savā lapā viņi aizmirsa, tāpēc ievietosim to šeit.

Cehs.lv komentārs Gemuis.com:

Bloga veidošanā piedalās dažādu nozaru lietpratēji, kurus visus vieno latviskā dzīvesziņa un ticība kristīgām vērtībām. Diemžēl, jāatzīst, ka mūsu kolektīvā ir arī viena sieviete. Ļoti ceram, ka šī iemesla dēļ rezultāti netiks anulēti…

Cehā runājam par ļoti plašu tēmu spektru, tomēr šajā sasniegumu mirklī būtu negodprātīgi slēpt panākumu atslēgu. Mūsuprāt, nozīmīgu loma bloga mērījumu rezultātā bija populārākajam ierakstam mūsu Draugiem.lv profilā (tas savāca teju vai 12 ieteikumus). Tajā  attēlots suns, kurš izskatās sabijies no uzraksta “Nikns suns”. Ļoti smieklīgi: http://www.draugiem.lv/cehs.lv/#/cehs.lv/gallery/?pid=359988609 Tiesa, ieraksts tapis jūlijā, taču mūsu analītiķu komandai ir pamats domāt, ka tieši novembrī visi atcerējās par suni un izdomāja nākt Cehā. Vēlamies teikt lielu paldies Inspired Digital par mūsu lielisko draugu ādiņas dizainu.

Zīmolu topa mērījumos tieši Draugiem.lv profils uzrāda visstabilāko sniegumu – līkne nav izkustējusies pat par vienu iedaļu, kamēr Facebook un Twitter neprognozējami svārstās te augšā, te lejā. Domājam, ka šis būs kalpojis par uzskatāmu pierādījumu tam, ka ir nepieciešams sākt darboties arī tādos sociālajos portālos, kā Face.lv un One.lv.

Tāpat vēlamies pateikties gejiem un krieviem. Tieši šīs neaizsargātās sabiedrības grupas mums deva iedvesmu visa gada garumā. Ja reiz šādi cilvēki ar īpašām vajadzībām spēj ikdienā nezaudēt dzīvesprieku, tad arī mēs no tā gūstam spēku.

Dominēt Latvijas blogosfērā ir ļoti patīkami, tomēr negrasāmies apstāties pie sasniegtā un nākotnē plānojam iegūt Kultūrkapitāla fonda atbalstu un Agnesi Kleinu. Tāpat arī dzirdējām, ka Nacionālajā bibliotēkā prezidentūras dēļ vairs neesot vietas Dainu skapim. Plānojam to iegūt savā īpašumā, lai būtu pienācīga vieta, kur uzglabāt portāla arhīvu.

34 Replies to “CEHS ierodas Radio 5 tiešajā ēterā”

 1. Nesaprotu, kādēļ gemius nepublicēja Jūsu komentāru. Varbūt nevajadzēja pieminēt bibliotēku… iespējams, ka šādus senvārdus bez haštaga viņu auditorija varētu neatpazīt.

  Lai vai tur kā, mums prieks par jums un novēlu veiksmi arī turpmāk rakstot datorā.

 2. Tā jau ir, kad svaigo asiņu trūkums liek pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Parādās sievietes arodbiedrībā un vēl kas nē.
  Esmu patērētājs un lasāmajā materiālā meklēju ko, pie kā pieķerties, un tad atskāršu, ka krietnas trīs nedēļas atkārtoju, ka kaut kā pie dirsas, par katru mēslu, par kuru runājot pienāktos un nepienāktos to komentēt ar šo frāzi. Taču pēdējā laikā grūti atrast tādu kārtīgu snap-backu.

 3. Izklausījās, ka Didzis vadījās pēc pre-set jautājumiem, tāpēc bieži neloģiski sanāca…bet nu tā jau pankiem, kuri strādā valsts radio stacijā var gadīties.

 4. Interesanti vai radio panks spētu izturēt klasisko “sēta, ledus, medus, bērni” testu?

  Glaunas brilles un melli mati nenoslēps ilgpilno acu skatienu, kurā jūtamas alkas pēc trekni pienainās Zilo ezeru zemes dabas krūts. Deguns nāsī ievelk Rīgas gaisu, bet sirds alkst pēc īstena čangalērijas gaisa, kas virmo pēc svaigas rasas, rūgušpiena un krievu dīzeļa.

 5. Izskatās, ka delfu/tvnet komentētāju šlaka tikusi arī līdz šejienei.

  Ja par interviju – Didzis iespārda!

  Ja par ierakstu – tas par to skapi taisnība? Nevienam tas vairs nav vajadzīgs?

 6. Nu taa. Lodzinsh nokautreejies izskatās. Nevar tak prozaiskas dvēseles taa uzreiz publiski un atklāti likt vispaareejai atklaasmei. Pilnīgi gribeejaas apskaut, samiiljot un riiklee Hektoru iegaazt. Bet gemius sūks. No neko nejeedz.

 7. Jāsaka atklāti, ka esmu vīlies. Tas bārdainais ceha “tēvs” vispār tāds neizteiksmīgs. Redzu, ka džeks pa labi atbilst kaut kādām garīgām novirzēm un varētu atbilst otra ceha “tēva” statusam. Es uzskatu, ka esat tikai zaudējuši, izmantojot vājas radio stacijas starpniecību. Par Didzi nemaz nerunāsim. Ai, karoče – huiņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *