Cehs dodas pēc Adwards medaļām

Kā ik gadu, arī šoreiz nolēmām aktīvi iesaistīties Adwards. Kā pirmo izvēlējāmies Vides reklāmas asociācijas radošo darba uzdevumu:

“Latvijas valsts 100 gadu jubilejas sagaidīšana ir sākusies! Izstrādā vides reklāmas grafikas dizaina ideju un tehnisko risinājumu sociālas kampaņas ietvaros ar mērķi godināt Latvijas valsts simtgadi (2018. gada 18. novembris)!”

Ar lepnumu prezentējam mūsu iesniegto darbu: “Latvijas otrās simtgades dzimšana”.

1190x1750

Domājot par Latvijas 100 gadu jubileju, mēs neskatāmies pagātnē. Cildināt izcilos sendienu sasniegumus būtu pārāk viegli. Mēs droši un cieši lūkajamies nākamjos simts, glaudot piebriedušo punci un adot cimdus ar sešiem pirkstiem.

5 Replies to “Cehs dodas pēc Adwards medaļām”

  1. Otrās simtgades dzimšanas centrālais tēls laikam ir tā ilgi cerētā, sāpēs un mokās dzimusī latvju nokia. Jeb, kas notiek, ja bļodiņā uz palodzes aizmirst cilmes šūnas un uz divām nedēļām aizbrauc atvaļinājumā.
    Vai ta’ ir cerība nākamā gadsimta laikā atšifrēt Lielvārdes matricu? Nu ļoti optimistiski.

  2. Neies cauri. Pārāk smalkjūtīgi, lai kāds Adwards žūrijā spētu novērtēt šādu darbu. Ēriks gan varētu ar pirkstu pabakstīt, ka šo tomēr vajag vismaz atlasē tālāk palaist, ja pats loceklis (žūrijas) nespēj saskatīt izcilību starp pelavām.

  3. Mildai rocīnās joprojām trejas zvaigznes. Nu ļoti pesimistiski. Varējāt viducī iekabināt ceturto. Par Abreni. Par Pietālavu.
    Dzemde + Ls 5 – kamon, nu tas ir 5. klases līmenis. Mēģināšu to racionalizēt kā parafrāzi par uzturēšanās atļauju tirdzniecību vai Latviju kā surogātmāti pieklīdušiem benesiem aijo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *