Cehs atrisina nabadzības problēmu Latvijā

Tuvojoties Latvijas simtgadei, arī Ceha triecienbrigādes biedri atrotījuši piedurknes, lai dotu savu artavu kopējā labuma druvā. 2018. gadā mēs Latvijā nevēlamies redzēt nevienu izsalkušu bāreni ar nosmulētu muti un basām kājām, nevienu piecbērnu māmiņu dilemmas priekšā – pirkt makaronus vai kilogramu miltu ķiļķeniem. Nevēlamies redzēt sirmu kundzi, kura sāpošu muguru un dvēseli paklibo garām aptiekai, jo kartupeļus vajag vairāk, bet bez zālēm vēl mēnesi izvilks…

Tāpēc mēs esam atraduši veidu, kā monetizēt mūsu likteņupi. Savulaik te plūdušas gan bāleliņu asinis, gan atraitņu asaras, nu Daugavā tecēs dzīva nauda. Pasmelies, cik tev vien vajag, tautieti!

10 Replies to “Cehs atrisina nabadzības problēmu Latvijā”

  1. Pa stenderi jāiesit!! Kas tas par feik video ar lētu TUKŠU MAKU!!!!!? Kur ir etalons? Kur ir kartes un vēl daudz visādu maka iedzīvotāju!
    Atkal par ātru gatavs

  2. Smejieties, smejieties, ka tik pašiem nav pirkstos jākož! Palūgšu publiski atvainoties par šo homeopātiju izsmejošo ierakstu! Palūgšu arī divus aliņus un čipsus.

  3. Nu nez, tur jūs tik tukšu ūdeni pasmēlāt! Upe tak plūst! Vajadzēja iemest monētu un skriet uz jūru smelt. Lai gan nevar zināt kādas homeopātijas tur saķersiet, bet gan jau, ka tikai tās labākās. Kā saka – tu esi tas, ko ēd!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *