Ceha grāmatu stūrītis

 

Pēdējā laikā esmu ļoti aizrāvies ar romantiskajiem romāniem, tāpēc šeit būs neliels ieskats grāmatā, kuru tikko kā izlasīju – Adeles Pārksas “Randiņš līdz brokastīm”.

Stāsts: Kasa Perija netic mīlestībai. Dzīve iemācījusi vienu patiesību – ka attiecības, mīlestība, laulība – visas šīs drazas gluži vienkārši nav sirdssāpju vērtas.Tā viņa domā līdz brīdim, kad sastop Derenu. Pārsteidzošu vīrieti, kas izrādās ne vien sasodīti pievilcīgs (un tādu Kasai ir bijis dučiem), bet ir ar augstiem morāles principiem. Derens ir vienīgais, kas atteicies piedalīties TV šovā „Sekss ar bijušo” – nežēlīgā pārraidē, kas ir Kasas ideja un lolojums. Patiesībā, ja Kasa nepierunās Derenu piedalīties šovā, viņu izmetīs no darba. Un viņa ir gatava teju uz visu, lai tikai piedabūtu Derenu dalībai šovā…

 

 

Un šeit būs citāti ar vietām grāmatā, kas mani uzrunāja jo sevišķi:

 “Viņš taustās gar bikšu rāvējslēdzēju un tad iegrimst manī. Cieši skatos viņam acīs, un viņš dara to pašu, ne mirkli nenovērsdamies. Ne uz sekundi. Sajūta ir fantastista. Svarīga. Pareiza.
Viņš kāpj, viņš piepilda, viņš noslēdz. Viņš mani padara pilnīgu.
Pēc dažām minūtēm viss ir galā.
Man jau ir briesmīgi bail, ka tas nekad nebeigsies.”
[..]
“Es varētu viņai pastāstīt par pirmo reizi. Nekādu palagu, tikai netīra ķieģeļu siena. Sasteigti un drudžaini. Mans mētelis kļuva mitrs un netīrs, tam vajadzīga tīrīšana. Mana šalle ir lipīga no sakaltušas mīlestības, jo es ar to viņu apslaucīju.”
[..]
“Jo, ja es to nebūtu izdarījusi, tad nebūtu dzirdējusi, kā viņš dzied vannas istabā. Būtu palaidusi garām viņa vieglosskūpstus no manu matu galiņiem līdz pat pakausim, pāri ausīm, vaigam un visubeidzot – uz manām lūpām. Es nebūtu dzirdējusi, ar kādu skaņu viņa čuras sitas pret podu.”
[..]
“Tas ir ļoti mīļi, bet kāpēc viņa ir tik noraizējusies? Es nespēju piespiest sevi raizēties.
– Tu varēji zaudēt darbu. Tu esi lielās kakās.”
[..]
“Gluži vienkārši jau kopš tā pirmā skūpsta man apreiba galva, bet mana dzīve pārstājaļodzīties. Es pat nebiju zinājusi, ka tā līdz šim ļodzījusies. Es zinu, kā smaržo viņa mati. Es zinu, kur viņam kut. Esmu laizījusi viņa nāss iekšpusi.”

4 Replies to “Ceha grāmatu stūrītis”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *