Capital FM izraisa autoavāriju

Bija pirmdienas pēcpusdiena un man bija jābrauc pie biznesa partneriem Jūrmalā. Kā jau ierasts, klausījos Capital FM, jo nekur citu nevaru saņemt dienišķo devu, kas sastāv no aptuveni 20 vienādām dziesmām, to starpā moderno klasiku kā Bermudu Divstūris – Disko un Sak Noel – Paso. Knapi biju uzsācis braukt, kad radio paziņoja par sastrēgumu uz Vanšu tiltu. DīDžejs nobeidza informāciju par sastrēgumiem ar mudinājumu ”un ja tu atrodies sastrēgumā, zvani pa tālruni vai ietvīto @capitalFMlv, ja tas tev ērtāk”.

Nu, neko darīt – atmetu plānu braukt pa Valdemāra ielu un tā vietā izvēlējos mazliet garāko ceļu pa Lāčplēša ielu un pāri Salu tiltam. Tā es godīgi braucu pa Lāčplēša ielu, savā galvā kaislīgi mīlējos ar Carly Rae Jepsen (”Call me maybe?” Nē, paldies, bet…), kad pēkšņi priekšā braucošais samazināja ātrumu. Arī es piebremzēju. Kas noticis?

Trīs minūtes vēlāk biju pabakstījies pārdesmit metrus uz priekšu, un tad redzēju patieso iemeslu – divas mašīnas bija saskrējušās, tāpēc radies sastrēgums. Par šo gan man @capitalFMlv neko neteica…

Sāku dusmoties. Tā kā jau kavēju, izlēmu sastrēgumu apbraukt. Vispirms jāpārkārtojas – skatos spogulī, tur fordiņš, tātad man priekšroka. Griezu stūri, pārkārtojos, pārliecinājos, ka policijas tuvumā nav – tātad, nepārtrauktā līnija neko nenozīmē – un veikli apbraucu sastrēgumu pa pretējo joslu.

Izdomāju nolamāt Capital FM, kas par šo sastrēgumu neziņoja. Zvanu, bet aizņemts. Ko man darīt? Atcerējos, ka DīDžejs bija mudinājis tvītot par sastrēgumiem. Tātad braucu tālāk pa Lāčplēša ielu, rakstot tvītu. Spiežu ”Tweet” pogu, paskatos uz ceļa… un izrādās, ka man tieši priekšā uz gājēju pārejas izgājusi kaut kāda sieviete ar bērnu. Detaļas nestāstīšu, bezkaunīgajiem gājējiem, kas nedeva ceļu, neuzbraucu, bet autoavārijā cieta mana mašīna un vēl divas citas.

Kā jau saprotat, pilna atbildība par šo satiksmes negadījumu jāuzņemas Capital FM. Tieši Capital FM man mudināja rakstīt asprātīgu tvītu, kamēr sēžu pie stūres. Tāpēc esmu izlēmis no Capital FM piedzīt izdevumus par manas automašīnas remontu, un tā kā es kā godīgs pilsonis policijai paskaidroju, ka avārija notika, jo rakstīju tvītu @capitalFMlv, noteikti būs regresa prasības no apdrošinātājiem, kas arī jāsedz no Capital FM budžeta.

Kāpēc šo visu publicēju? Lai jūs, dārgie lasītāji, neciestu no Capital FM bezatbildīgās “Tvīto un Brauc” politikas, jo tomēr ir teju 2013. gads – būtu vismaz lūguši Instagramā ielikt bildi ar heštegu #kapitālssastrēgums…

8 Replies to “Capital FM izraisa autoavāriju”

  1. tieši šī iemesla dēļ man ir palicis bail braukt. katrā krustojumā ar maniakālu vērību skatos citu automobiļu salonos, lai redzētu vai tur nav mobilā tālruņa turētājs, kurš savās nežēlīgajās ķetnās netur viedtālruni ar toučskrīnu un sociālo tīklu integrāciju!

    ja tomēr manas bailes apstiprinās, pie krustojuma mēģinu startēt pirmais, lai aizmuktu no potenciālas avārijas situācijas! tāpēc auto man vienmēr līdzi ir CSN grāmatiņa ar personīgām piezīmēm un grāmatzīmēm, saskaņotais un krimināllikums, ja nu gadās kāds neaptēstais. tā lūk!

  2. Tu esi galīgi atsaldēts, ja tici katram vārdam, ko runā radio dīdžejs? Ja tev teiks – “brauc un dzer” – tu arī ar pudeli rokās atradīsies pie auto stūres?

    P.S.: “Brauc, dzer, pievienojies…” drīzāk vajadzētu pārfrāzēt mūsdienīgākam “Brauc, tvīto, pievienojies…” un palaist tautās kā lielu kampaņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *