Nepieciešams: Sūrās paģiras; paķīša kebabs; biroja WC
Spēlētāju skaits: Neierobežots
Spēles gaita:
Pēc krietna rīta paķīša dodies uz biroja tualeti, kuru neganti aizdirs ar pohu sūdu, atstājot keramikas karalienē krietnu kāla štrāsi. Rūpīgi klausies, lai pārliecinātos, ka aiz WC durvīm otrā pusē neviena nav, un slepus nemanīts izlavies ārā. Apsveicam! pirmo fāzi esi noslēdzis veiksmīgi.
Uzturies turpat netālu no WC ieejas, bet ne tieši pretī. Pabaksties telefonā, gaidi. Uzdevums – sagaidīt, kad kāds no kolēģiem dosies uz piesmērēto atvieglotavu.
Kolēģim, kurš nezina, ka piedalās spēlē, gluži kā jaunajās RPG, būs divas izvēles iespējas, kas nemainīs iznākumu – viņš zaudēs jebkurā gadījumā.
Pirmais scenārijs: Kolēģis, iegājis un apzinājis situāciju, norij pašlepnumu un salkano kāla smārdu, un nobirstē tevis atstāto štrāsi. Viņam nākot ārā no tualetes, tu dodies tur iekšā. Kolēģis atviegloti nodomās, ka viņš vismaz tavās acīs nebūs cūka. Tu, konstatējis tīru podu, gandarījumā pasmīni – jaunais mārketinga projvads, kurš grib uz tevi atstāt labu iespaidu, ir birstējis tavu sūdu.
Otrais scenārijs: Kolēģis, iegājis un apzinājis situāciju, nodomā – vienalga, es tikai ātri atliešu. Aiz durvīm tāpat neviena nebija. Kolēģis atstāj kāla štrāsi nenotīrītu un dodas ārā. Tu ej uz durvju atvēršanaš skaņu un pēkšņi iznirsti ap stūri viņam priekšā. Pievērs viņa uzmanību – pasveicini. Tad doties garām un taisni iekšā. Viņš iekšēji pamirst. Pēc tam ar smīnu sejā atlikušo darba dienu birojā meklē ar viņu acu kontaktu, iesaisties sarunās. Ieminies, ka rīt derētu sanākt sapulcē un parunāt par to jauno web dizaina projektu – izskatās, ka būs visai netīrs darbiņš.
Abos scenārijos – izbaudi uzvaru.
Pišu uz veici pēc litra un kebabiem. Tam sprungulim jābūt garākam par poda līkumu, lai nevar aizskalot bļe
Been there, seen that. Šai spēlē ir džokers – kolēģim ieejot toletē un ieraugot to skaistumu ir skaļi pa visu ofisu jānoaurojas – “Bļa, kurš neprot lietot jeršiku?”. Tādā veidā:
1) Viņš skaļi paziņo to, ka viņš nav vainīgs un netīrīs aiz citiem
2) Vainīgs var būt jebkurš, Iespējams, pat, kāda sieviete, kaur arī zināms, ka sievietes nekakā
3) Puse biroja kas bijusi pirms tam sēdēs un svīdīs aukstus sviedrus tipa “bļa, moš es, nē, es tak izbirstēju, bet… tur tai līkumā stūrī palika… es zināju ka pamanīs”
Es tādas toletes nelietoju. paldies dievam birojā parasti ir vairāk kā viens pods (Ir kāda ES regula, kas nosaka, ka viens pods ir uz tādu konkrētu cilvēku skaitu?).
Bieži cenšos arī noklāt ar papīra lapiņām poda brilli, lai nesaskartos ar baktērijām, ko tur atstājis iepriekšējais troņa karalis. Tā laikam vienīgā pozitīvā lieta, ko pieņēmu pēc American Pie noskatīšanās.
Očeņ harašo
Skarbākais šādas spēles scenārijs ir tad, kad izrādās – kāds cits ar tevi jau spēlē smēriņu. Ierodoties uz lielo dirsienu tu konstatē, ka tur jau ir struņķis un tu faktiski esi nostādīts neērtā situācijā – skriet ārā nevar – zaudēsi, bet pašam arī baigi dirst vajag. Dubultā stulbi!
Nu vai ieslēdz pokuj, novelc struņķa paralēli un mauciet splitskrīnā.:D
Ļoti interesanti, noteikti izmēģināsim birojā! :D