Sāpīga mācība

Es ļoti ilgi biju pārliecināts, ka nekad nespēšu iemīlēt sievieti. Neesmu zils, nebūt nē, taču termins “vājais dzimums” ietver sevī visu, kas man riebjas. Vājš intelekts, vāja argumentācija, vāja humora izjūta, vājš priekšstats par to, kas ir skaists, garšīgs vai pieklājīgs. Pieļauju, ka sliktāks sekss nekā ar sievieti, var būt tikai ar vīrieti, dzīvnieku vai bērnu. Stipras sievietes ir sastopamas tikai literatūrā un sado/mazo klubos. Uz pēdējo es arī devos pakaļ asām izjūtām. Lai gūtu baudu no sievietes sabiedrības, man bija vajadzīga profesionāle. Nekādā gadījumā ne prostitūta, nē. Manis izraudzītā bija dominatrikse (bargā kundze) ar pseidonīmu Xandra.

Xandra bija īpaša sieviete. Viņas prāta spējas un bagātā fantāzija mani uzbudināja pat vairāk nekā viņas skaistums. Viņa nebeidza pārsteigt ar savām pārvērtībām. Viņa iejutās gan skolotājas, gan medmāsas, gan lateksā tērpta sātana lomā. Viņas rīcībā bija vesels arsenāls – pātagas, pletnes, roku dzelži un daudzas lietas, kuru nosaukumus bez Google palīdzības es nezinātu atrast. Es reiz apjautājos no kurienes tas viss viņai uzradies. Xandra atbildēja, ka reiz ir strādājusi pirmsskolas izglītības iestādē un iecirta man ar pātagu, pēc kā es vairs stulbus jautājumus neuzdevu. Kā jau dominatriksei pieklājas, Xandra pastāvīgi izrādīja savu pārākumu. Es regulāri tiku sodīts, pērts un nolamāts.

Visvairāk Xandrai patika morāla pazemošana. Viņa atrada tematus, kurus pārzināja labāk par mani, un tad no sirds ņirgājās par manu nezināšanu. Ar ko ogļhidrāti atšķiras no olbaltumvielām? Vai sarkanvīns ir veģetārs? Vai viņas dūre ož pēc glutēna? Divas sāpīgākās pletnes bija nosauktas „pote” un „vakcīna”. „Debīls gorilla-homeopāts” bija maigākais no epitetiem, ko viņa veltīja man.

Seksa, vārda parastajā nozīmē, mums nebija. Mēs vienojāmies, ka Xandra nebāž manī svešķermeņus, bet es, savukārt, nemēģinu iedabūt viņā savu locekli. Galu galā, sasniegt orgasmu es varu arī viens pats, šaubu nav. Šīs attiecības bija visnotaļ lietišķas.

Taču visam labajam reiz pienāk beigas. Kādu dienu Xandra paziņoja, ka beidz savu dominatrikses karjeru. Pazemot vīriešus viņai kļūst par garlaicīgu. Vīriešu aizvainojums, sāpes un asaras vairs nesniedz īsto gandarījumu. Pazemojums nav īsts, ja klients pats nāk tam pakaļ. Es piedāvāju Xandrai kādreiz tikties tāpat vien. Aiziet uz kopīgām vakariņām. Bez maskām uz izlikšanās. Bez lomu spēlēm. Varbūt uz kino? Ne gluži randiņš, bet zin’ kā, es sāku uztraukties un man pārkalta mute un nosvīda mugura. „Strādāt ar tādu idiotu kā tu bija jautri, bet redzēt tevi ārpus darba laika? Nahuj pašol, tikai neapvainojies”, teica Xandra.

Burvīga sieviete, es viņā gandrīz biju iemīlējies.

and_kse

Man šķiet, ka tagad viņa izvēršas internetā un raksta blogu par uzturu.

18 Replies to “Sāpīga mācība”

  1. Es tā arī zināju, ka tu esi nepateicīgs, nodevīgs un pretīgs kroplis. Lasot šo, es gaidīju sulīgus mūsu piedzīvojumu aprakstus ar kafijas klizmu, bet tā arī nesagaidīju. Pats skaistākais gājis zudumā. Var redzēt, ka pēc manis gājis pie homeopātes.

  2. Beigu pašolnahuj bija visu pazemojumu pazemojums – skaista mazohistiska kulminācija, kas pārspēja visus iepriekšējos pazemojumus un pielika svelošu punktu erotiskajai pasāžai. Skaidrs, ka pēc šādas katarses turpināt līdzšinējā garā vairs nav iespējams. Jāpāriet jaunā kvalitātē – pātagojot murmuļu smadzenes ar diētas padomiem.

    “Vājš intelekts, vāja argumentācija, vāja humora izjūta, vājš priekšstats par to, kas ir skaists, garšīgs vai pieklājīgs.”
    Kaimiņš un Gedroics gadījumā nav ultra vājais dzimums?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *