Baļķa mīlas frontes #ambīcijas

Es jau rakstīju, ka esmu nosvērts un visādā ziņā stabils vīrietis. Bet pat man ir Ahileja papēdis. Redziet, es neprotu pēc savas iniciatīvas iepazīties ar sievietēm tādā manierē, lai atstātu izcilu pirmo iespaidu. Es kļūstu tizls kā tā roka, kura neko nedara. Bet atkal un atkal es kļūstu par liecinieku tam, ar cik prastām frāzēm mani paziņas tiek pie dzīvības biķera, kamēr man, sarunā ar pretējo dzimumu, pašcieņa neatļauj izmantot sagatavotus jēlus tekstus. Piemēram:

 • Kāpēc tik skaista meitene te sēž viena pati?
 • U–la–lā!
 • Tev noteikti to visu laiku atkārto, bet tu esi visskaistākā meitene kādu esmu redzējis! Nopietni!
 • Tu gadījumā neesi modele?
 • Tiklīdz es tevi pamanīju tajā kompānijā, es vairs nevarēju acis no tevis novērst.
 • Vai tu ļoti sasities? –Kad nokriti no debesīm, eņģelīt.

Ikreiz, kad dzirdu kādu no augstāk minētā, es dzirdu to citādāk:

 • Tev nav, kas aizpilda dzīvē tukšumu? Dodu tev 7 sekundes izvērtēt manu kandidatūru.
 • Čau! Man ir mirusi viena smadzeņu puslode, bet pisties gribas.
 • Tu pat iedomāties nevari ar ko man ir nācies samierināties…
 • Šķiet, ka esmu tevi redzējis TOP-SHOP reklāmās.
 • Tavas draudzenes ir neglītākas par tevi. Ha, kādas cūkas! RUK! RUK!
 • Es esmu tik izmisis, ka man vēdera lejasdaļā kapilāri plīst!

Katram vīrietim ir sava savaldzināšanas stratēģija. Tie, kuri apkauno vīriešu dzimumu, par “jā” uzskata divas promiles viņas izelpā. Tie, kuri tēmē uz saldo vīnu cienošajām mākslas akadēmijas pirmkursniecēm, savai palamai piekabina klāt “art” (es gan tos saucu par pidariem, kuri par gejiem taisās), citi paši nožēlojami piesūcas un savā iluzorajā drosmē cenšas nomedīt vismaz telefona numuru uz kuru zvanīt nākošās drosmes laikā.

Iesaistīšanās sarunās ar gudriem un asprātīgiem komentāriem ir bijusi mana vienīgā stratēģija laba iespaida radīšanā. Jāatzīst, ka laba un veiksmīga stratēģija. Protams, es varētu katram vakaram izvēlēties citu ovulējošu tvitera pamuļķīti, man tikai būtu jāatrod ar garumzīmi nolauzts haštags. Taču manas ambīcijas ir kāpušas. Manas metodes ir kļuvušas rafinētākas. Esmu izplānojis katru savu soli. Everests man ir par zemu! Pfff! Mans mērķis ir Marta Krivade. Marta ir Ledus karaliene, kuras sirdi neatkausētu pat manis uzcelta koraļļu pils. Tāpēc esmu nolēmis manipulēt ar notikumiem, man tikai jānoskaidro kura ir tā sieviete, kurai Marta gribētu nocelt džeku…

11 Replies to “Baļķa mīlas frontes #ambīcijas”

 1. Gudrāku tekstu ar skaistāku gifu nav nācies baudīt.
  Tā ka noteikti “tā sieviete, kurai Marta gribētu nocelt džeku” ir tava sieva, savādāk būt nevar, pats saproti.

 2. http://izklaide.delfi.lv/popmuzika/jaunas-dziesmas/biceps-un-triceps-piedava-klubu-hitu-tatjana.d?id=42103890

  Ar pirmo hītu Labi sensacionālus panākumus guvusī brālēnu Bicepa un Tricepa apvienība Bermudu divstūris (attēlā) jau piedāvā savu nākamo hitu – dziesmu Tatjana, kas veltīta viņu pirmās klases skolotājai un visām citām skaistajām meitenēm.
  “Mēs jau mīlam lielāko daļu sieviešu, bet Tatjana bija mūsu pirmās klases skolotāja. Laikam jau viņa mums bija pirmā mīlestība un pat pirmā strīda iemesls. Tatjana arī bija iedvesma, kuras dēļ tapa šis hits.

  It kā esam tikuši pāri Tatjanai, bet tomēr vēl nedaudz sāpīgi ir. Lai pilnībā atbrīvotos no jūtām, izdomājām veltīt viņai dziesmu un atlaist,” skaudro stāstu sarunā ar DELFI Izklaide atklāj Biceps.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *