Autori

Cements: “Ja man prasītu sevi raksturot ar pieciem vārdiem, es teiktu – balets, trejdeksnis, japāna un betons. Labi, ka pārāk bieži neviens to neprasa. Sociāli tikls, ar modernajām tehnoloģijām iepazinos Stendes bibliotēkā (sestdienās, svētdienās slēgta). Cehā runāšu par jūtām.”

Benvenuto: “Nevaru nedz apstiprināt, nedz noliegt, ka iepriekš rakstīju kā Tricepss.”

Rupučinskis: Man patīk zīmēt un rakstīt. Es neciešu dzeju bez atskaņām. Savu kreativitāti pielīdzinu pasīvi-agresīva vidusskolnieka līmenim. Ja kāds man jautātu, vai es esmu atradis dzīves jēgu, es atbildētu:
„četrdesmit divi, mauka” un ceru, ka tiktu saprasts.

Sencis: Domājot par lietām, esmu nonācis pie lieliskas depresijas, kura pamazām, pamazām aicina savā beznosacījumu zemē. Nevaru rast izskaidrojumu, no kurienes tā nāk, un uz kurieni aizvedīs. Kaut kas šķiet pazudis. Vēlāk apzinies, ka pazudis esi Tu. Jūs visi esat lieliski un īpaši. Es esmu tāds pats kā Tu. Ja atklāšu vēl kaut ko satriecošu, ziņošu par to Cehā. Ja nu vienīgi manu viedokli kāds nopirks. Atceries, es esmu tāds pats kā Tu. Lēts.

Kurbads: “Nekas tā neatrisina lietas kā kārtīgs pisaks. Ar nūju vai vārdiem – nav būtiski. Taču liec aiz auss – ja tu neiebildīsi pret maniem vārdiem, man nenāksies tevi sist ar nūju.”

Zemnieks: Es nesaprotu, ko nozīmē, dzīvot labi. Man patīk tā kā ir. Pat veca, ieskābusi putra radīs manī mūžlaicīgu prieku. Kā sevi raksturot? Reiz Skolotājs teica: “Zemniek, tu esi stulbs kā zābāks un tava nākotne manī rada atklātu riebumu. Cerams, tu esi kristietis un pēc nāves nekad vairs neatgriezīsies uz zemes. Es izdzēru tavu alu. Tagad ej dirst.” Es viņam nepiekrītu. Tas nebija mans alus.

Treneris: “Es trenēju savu čī un ventrālos spriedzes musīšus. Kontr-kultura man ir dvēselē un ar sirdsapziņu es varu izspiest 200 uz 120. Dzīvoju centrā, bet braucu kačāties uz mikrorajoniem. Saprotu rajona sāpi. Dzīvoju šodienai un ieķīlāju rītdienu. Ar alkoholu esmu uz jūs. Cienu arī proteīna kokteiļus un anaboliskos steroīdus, uztuiet arī jūs savu sportisko un intelektuālo garu, rakstot un lasot dzīvesziņai svarīgu prozu!”

Stienis: Labdien, mani sauc Stienis. Kāpēc tieši Stienis, tu vaicāsi? Tāpēc, ka Stienis ir stingrs. Stienis ir īstens deviņdesmito gadu kultūras mantojums, jo tieši šajā desmitgadē Stienis mācēja jebkuram nepatiesam cilvēkam paskaidrot, kāpēc tieši viņš ir nepatiess. Stienis ik dienas palīdz noturēties simtiem cilvēku sabiedriskajos transporta līdzekļos. Īstena mīlestība bez stingra Stieņa divvientulībā ir neiedomājama. Meitenes dejo gan gar, gan uz Stieņiem. Ar pliku Cementu hruščovku neuzcelsi, vajag Stieņus.Nemīlu par sevi daudz runāt, varu teikt tikai to, ka nereti darba laikā guļu, bet brīvajā laikā esmu rupjš internetā. Varu droši apgalvot, ka alkoholu lietoju daudz biežāk nekā Šlesers sola latvietim skaistu nākotni.

Ripzāģis: Taisnības cīnītājs, vājo aizstāvis. Brīvajā laikā nodarbojos ar meditāciju, enerģiju channeling un jogu. Esmu profesionāls automātu spēļmanis, spēļu zāļu kēžu “Fenikss” zelta klients. Vienmēr dodu priekšroku garīgajai attīstībai. Sapņoju, ka atdzimšu kā laimīgs gliemezis. Attīru savu ķermeni ar blenderētu dārzaugu klizmām. Neskatos pornogrāfiskas filmas, jo stāvu pāri zemiskām ķermeniskām baudām. Reizēm arī fotografēju, jo patīk attīstīt bildes vannas istabā. Regulāri mēru gaisa mitrumu savā dzīvojamajā platībā. Ja man būtu sevi jāraksturo divos vārdos, teiktu, ka esmu vidējais latvietis.

Družba:
Ražotājs: Družba, Krievija
Cilindru skaits: 1
Stūres sistēma: Anti – vibrācijas
Sajūgs: Centrbēdzes
Ķēdes bremze: nav

Vaidelote: “Sieviete ar visām no tā izrietošajām sekām. Labākais kas ar mani dzīvē ir noticis ir mans vīrs, kura man nav. Domāju maz un tikai kulinārijas terminos. Biežāk apmeklēju “Delfi sievietēm” nekā sporta zāli.  Noteikti varu lepoties ar otrajām lielākajām krūtīm Cehā.”

Špagats: “Mana dzīve ir unikāls piemērs tam, kā cilvēks spēj ar paplestu stakli balansēt starp nepareizām prioritātēm un kļūdainiem lēmumiem. Ceha kuluāros izceļos ar remdenu skatu uz karstiem jaunumiem un īpaši melīgu purnu. Patīk, ja cilvēki lieto vārdu “ampluā”, bet par spogulī redzēto vienmēr lepni noņurdu “fifīgs”.”

Kabacis: “Pamatnodarbošanās: raksta drūmu un eksistenciālu literatūru. Brīvajā laikā skatās seriālus, nodarbojas ar kokles spēli, glezno portretus uz bērzu bluķiem. Garšo kabači.”

Rabo Karabekjans: “Matemātikas entuziasts. Apskaidrību sasniedzu 7 gadu vecumā. Dziedinu ar sava gala pieskārienu. Jau no sešu gadu vecuma smēķēju tikai Беломорканал.”

Bijušie autori:

Bisektrise
Tricepss
Baļķis
trockis