Atklāta vēstule portālam Cehs.lv. Kā mēs zaudējām vienu lasītāju

30. decembrī publicētais Cehs.lv iekļaujošais tops izsauca negaidītu rezonansi dažādās sabiedrības aprindās. Galvenokārt ietekmīgu “Twitter” personību vidū, diviem no tiem paužot pat klaju nepatiku pret dižportāla apkopojumu. Viens no šiem bija Ainis Sproģis, bet tieši šobrīd man ir izkritis no galvas, kurš bija otrs.

Ar šo skandalozitāti Cehs.lv topa kritika nebeidzās. Portāla redakcija saņēma neskaitāmas ierakstītas vēstules, bet biroja administratore, kura pieņem lasītāju zvanus, ap trijiem dienā bija piedzērusies un šņukstēja zem galda. Tas tiešām liecina par aktīvu darbību Cehs.lv redakcijā, jo parasti viņa ir piedzērusies un šņukst zem galda jau aptuveni vienos dienā.

Cehs.lv iekļaujošais kolektīvs vēlas pilnā garumā publicēt vienu no atsauksmēm, ko saņēmām MMS formātā:

“Labdien agrāk tik ļoti cienījamā Cehs.lv portāla kolektīv.

Šodien rakstu ar dziļām skumjām, kas radušās jūsu publicētā topa rezultātā. Vispirms gribu uzsvērt, ka man ir ļoti laba humora izjūta, ko ir apstiprinājuši visi mani draugi. Agrāk esmu lasījusi un pat dalījusies ar jūsu rakstiem, jo tie tiešā veidā nekad nav skāruši mani. Visu šo gadu garumā jūsu humors bija izsmalcināts un gaumīgs, bet pēc šodienas es to vairs nevaru teikt.

Tas ir kļuvis vienkārši pretīgs. Vārdiem neaprakstāmi pretīgs.

Raksta sākumā nebija nekādi brīdinājumi par tām preteklībām, kas sekos. Kā būtu, ja to skatītos mani bērni? Kurš par to atbildētu? Neviens par to nebija padomājis. Tikai un vienīgi pateicoties vistīrākajai sakritībai, šis drausmīgais scenārijs nepiepildījās, jo tieši šobrīd ir sagadījies tā, ka tie vēl nav dzimuši. Visādi citādi es pat nestādos priekšā par to, kas būtu varējis notikt jūsu pretīgā topa rezultātā.

Es aicinātu Cehs.lv izvērtēt notikušo. Atceros, ka man agrāk ļoti patika komikss, kurā Sprīdirsts ostīja Meža mātes kušķi. Neatceros, kas bija rakstā, bet ļoti patiks tas gabals, kur bija redzama Benvenuto urīna strūkla. Vai arī tas raksts par dirsas slaucīšanu ar kartupeļu maisu.

To visu lasot, es nekad nebūtu iedomājusies, kas sekos kaut kas tik pretīgs kā tas tops. Turpmāk es apsolos lasīt tikai jūsu tiešos konkurentus – laikraksta “Diena” sadaļu “Zirnis joko” un lūkot, vai ir iespējams atsevišķi abonēt “Ir.lv” joku lapu. Jūs man esat zuduši.

Patiesā (ne)cieņā,
jūsu agrākā fane.”

4 Replies to “Atklāta vēstule portālam Cehs.lv. Kā mēs zaudējām vienu lasītāju”

 1. Sveicināti dārgais ” Cehs” kolektīv, mēs, neatkarīgā kritiķu asociācija un es, tās priekšsēdētājs, vēlamies izteikt jums līdzjūtību un kritiku.
  Mūsu asociācija ir tik ļoti neatkarīga, ka mēs neuzskatām par vajadzīgu mūsu asociāciju oficiāli reģistrēt, jo tā ir atkarība.
  Tiešām ir vārdiem neaprakstāmi pretīgi, ka ” Cehs” neraksta par problēmām, kuras būtu jāiztirzā mūsu dzimušajiem un nedzimušajiem bērniem.
  Ir ļoti skumji, ka valdība neveido sociāli atbildīgu politiku un bērnu tiesības tiek pārkāptas ar neiedomājami zemiem bērnu pabalstiem. Šodien mans 11 gadus vecais pēcnācējs( mēs esam par neitrālitati) jautāja, tēvs, vari iedot man lūdzu dienas naudu. Es viņam pretjautāju; cik daudz naudas tev vajag.
  Viņš atbildēja, seši eiro. Kādēļ gan tik daudz, jautāju es. Es negribu pīpēt lētās cigaretes no Baltkrievijas, atbildēja pēcnācējs.
  Es viņam atbildēju, klau mans draugs, tavi vecvecvecāki pīpēja šīs cigaretes, tavi vecvecāki pīpē šīs cigaretes un tavi vecāki un draugi pīpē šīs cigaretes, hej nekļūsti lūdzu iedomīgs un aizej un nopērc tās sasodītās cigaretes točkā. Mans pēctecis piesita ar kāju pret grīdu un vienā elpas vilcienā izteica savu viedokli ; hej tēvs, es negribu atbalstīt ar savu naudu despotisku neleģetīmu valsts vadītāju un vēlos pirkt legālas cigaretes. Tad lūk, mēs, parastā darba darītāji, cilvēki kuri atbalsta viedokli, ja jau reiz sit, tad mīl, (Andris Kivič intuitīvi sasit plaukstas), cilvēki kuri neuzskata ka čalis kurš staigā pa krogiem un riskē ar savu veselību un dažreiz pēc ilgākas kommas raksta recenzijas par ēstuvēm, dara sabiedrībai derīgu darbu, cilvēki kuri uzskata ka gēji ir pediņi, bet mēs esam intelektuāli attīstīti, jo tiko satiekot nepazīstamu cilvēku mēs prātojam ar ko, kā un cik bieži šis cilvēks guļ, pieprasām ; ceh beidziet rakstīt preteklības, beidziet pastāvēt, mūsu bērniem vajag cigaretes, alkoholu un aprakstus par vecam gravām.
  Līdzjūtīb, hmmm, ak jā, mēs jūtam jums līdzi, jo jūs esat savādāki.
  Kritika, jo jūs neņemsiet mūsu prasību vērā!
  Bļe, oglīte iekrita tieši klēpī un manās treniņu biksēs tagad ir caurums.

  10
  2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *