Atklāta vēstule 7Guru un Pegaza Grupai

Atblidam uz portāla 7guru pārstāves uzdotajiem jautājumiem saistībā ar šo Cehs.lv nomelnojošo rakstu:

1. Kāda ir jūsu saistība ar vides instalāciju “Levitējošais cilvēks”?
2. Kā komentējat “cehs.eu” izteiktos pārmetumus?
3. Vai, jūsuprāt, esta vai neesat pārkāpuši autortiesības?

Tātad:

1. Mūsu saistība ar šo instalāciju ir vien tāda, ka tā mums patika uz apmēram 6 no 10.

2. Pārmetumi un draudi ir pilnīgi nevietā. Cehs.lv ir humoristisks portāls un šis raksts caur humoru norāda uz Pegasus Group (Pegaza Grupa) nekompetenci: reģistrējot tā saucamo struktūrvienību, viņi pat nebija pacentušies Google ierakstīt vārdu “Cehs”, kas K. Bangam kā mārketinga un reklāmas speciālistam ir vienkārši apkaunojoši.

Tāpat vēlamies vērst uzmanību uz klajo neslavas celšanu, Cehs.lv radošo mākslinieku komandu nicīgi dēvējot par “dzēlīgu” un “nekaunīgu”. Nopietni apsveram iespēju sūdzēties Zaļajai Karotītei.

Vēlamies norādīt, ka mūsu rakstā esam vien norādījuši, ka CEHS izveidojis šāda veida reklāmu. Par mūsu portālu (Cehs.lv) neesam teikuši ne vārdu.

Diemžēl, mums ir aizdomas, ka Cehs.eu lūdza jūsu portālā ievietot Cehs.lv nomelnojošu rakstu, lai iegūtu popularitāti uz Cehs.lv rēķina, jo, kā zināms – Cehs.lv ir krietni atpazīstamāks brends par Cehs.eu. Aicinām jūs nekavējoties atsaukt melīgos Pegasus Group paziņojumus jūsu mājaslapā.

3. Par autortiesību pārkāpšanu nevar būt ne runas. Atkārtoti uzsveram, ka rakstam ir parodijas raksturs, jo tas publicēts humoristiskā portālā, turklāt pašā rakstā kā instalācijas autors minēts CEHS, nevis Cehs.lv

Veiksmi darbā,
Cehs.lv radošais kolektīvs

22 Replies to “Atklāta vēstule 7Guru un Pegaza Grupai”

 1. Bet vispār man žēl, ka jums nācās lietot vārdus “humoristisks portāls”. Tagad vairs neko. Vēlu veiksmi KVN un mūžīgu karjeru Krivoje Zerkalo.

 2. CEHS.LV tika reģistrēts daudz senāk nekā CEHS.EU. Khm.. Varbūt CEHS.EU ir ietekmējies no radošā vortāla CEHS.LV sava nosaukuma izvēlē un jaunu apmeklētāju piesaistē?

 3. Vajag paņemt normālu veļasmašīnu, piegāzt to pilnu ar ketčupu un apelsīniem tad palaist centrēties. Atgādinās konservētu pupiņu pagatavošanu mājas apstākļos.

 4. Par autortiesībām te nez vai var piesieties, bet drīzāk par lasītāju maldnāšanu. Izlasot cehs.lv rakstu par to štelli rodas iespaids, ka CEHS(.lv) ir tā pasākuma autori. Par tādu cehs.eu, saprotams, neko iepriekš dzirdējis nebiju :)

 5. bang – right in the kisser!

  savādi, ka advancētie humorpilnie un vienmēr inteliģentie reklāmisti nespēj sagremot dajebkādu mazāko kritiku, kašķi, dzēlību, joku vai dajebko kas saistītos ar viņiem personīgi, nevis ar klientu – uzreiz mēbeles pa gaisu un klaigāšana :) (arī nesenā reklāmas aģentūru aptauja šķiet neguva atzinību no Zewa softis pārdošanas dieviem un tika noniecināta kā stulbs joks, ak jel, the irony…)

 6. Ja cehs.lv nehostējās šajā PRpistu, tiesnešu, Mārketingistu, kopīraiteru, mentoru, hipsteru un citu plana galiņa urbēju valstī, tad vajag uzpļaut no līka koka.
  Un logo vajag nomainīt uz CEHS.eu tagad CEHS.lv

 7. @BlackHalt: nu nez vai tikai ar to, ka hostējas citur pietiks. Ir dzirdēts, ka kopīrait troļļi sūta vēstules arī domēna reģistrātoram. Tiesa gan tas ne Latvijā… vienkārši man tie *.lv domēni nekad nav patikuši…ar, to ka..nu vienkārši atrodas tepat.

  Labāk kaut kādu totāli nezināmu ccTLD paņemt.. esmu papētījis par šo tēmu.. ir konkrēti labi daži tādi.. (Āfrika un vēl šur tur ar pareizajiem/pohujiskajiem WHOIS u.t.t. :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *