Artusa nelāgais kvieciens

Atzīstiet – šis bija tikai laika jautājums.

40 Replies to “Artusa nelāgais kvieciens”

  1. Aizsutiju e pastu eminem parstavjiem, par jusu dziesmu, redzesim vai seit vini atradis autortiesibu parkapumus vai ne. Nedomaju ka prasijat eminem atlauju lai izmantotu vina dziesmas vardus.

  2. Kā sacīt jāsaka.Šis ir recīgs kompilējums, bet Ceha negatīvo attieksmi pret Artusu ir īsti nesaprotama, jo tādi paši lumpeņi vien esat kā Kaima. Nekādas literārās dīvas šeit neesmu manījis.
    Kamēr nav alternatīvas Kaimanam, tamēr tikai viņa popularitāte augs, vai tiek publicēta labas ziņas vai notiek kaunināšana.

  3. man neliekas ka tas butu baigi labi ka tas butu joks par dziesmu Dzimta valoda , jo kas so video monteja ir parkapis, visas cilveciskas normas un robezas aizejot tik talu ar so absurdo video un ideju jo , ir tada lieta ka autor atlidziba un ciena pret Jani Grodumu, kurs vairs nava sini saule, bet kadiem, jau vienalga var tak brist pari nelaikja pisliem un izsmejot artussu pie reizies piesmiet jani grodumu un visus livus, un ari patriotismu, jo si dziesma Dzimta valoda ir patriotiska par musu Latviesu valodu un naciju, Sads cilveks butu jasauc pie atbildibas pec augstako likumu meriem Latvijā masu informācijas līdzekļu darbību regulē 1991.gada 14.februāra likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”.[3] Likuma 4.pants nosaka, ka “masu informācijas līdzekļi vāc, sagatavo un izplata informāciju saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Minētā likuma 7.pants satur tiešu norādi uz to, ka “aizliegts publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un ceļ tām neslavu”. Likuma 27.pants nosaka, ka “par nepatiesu, cilvēka godu un cieņu aizskarošu ziņu izplatīšanu vainīgās personas atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Tātad aizliegums izplatīt personas godu un cieņu aizskarošu informāciju uz žurnālistiem ir attiecināms tādā pašā apjomā, kā uz jebkuru personu.[..]”

  4. Latvijā masu informācijas līdzekļu darbību regulē 1991.gada 14.februāra likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”.[3] Likuma 4.pants nosaka, ka “masu informācijas līdzekļi vāc, sagatavo un izplata informāciju saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Minētā likuma 7.pants satur tiešu norādi uz to, ka “aizliegts publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un ceļ tām neslavu”. Likuma 27.pants nosaka, ka “par nepatiesu, cilvēka godu un cieņu aizskarošu ziņu izplatīšanu vainīgās personas atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Tātad aizliegums izplatīt personas godu un cieņu aizskarošu informāciju uz žurnālistiem ir attiecināms tādā pašā apjomā, kā uz jebkuru personu.[..]”

  5. juss esiet parkapusi autor tiesibas , jo tyulitas jums buss nepatiksanas, gatavojieties uznemt ciemos Akka-laa.lv un policiju , Jo lieta ir ierosinata pret jums

  6. Redzu, ka projekta autoram ir diezgan chaabiigi ar humora izjuutu un tie, kas pavelkas, to dara tikai fanoshanas peec :) Jo nekaa dizhi smiekliigi tur nav, kko taadu uztaisiit vareetu kaads puskompleksains, dimensijaas iespruudis un nenoveerteets neveiksminieks, kas meegjina celt savu pashapzinju..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *