Artusa nelāgais kvieciens

Atzīstiet – šis bija tikai laika jautājums.

 1. FAKE! ACĪM REDZAAMA MONTĀ”ZA!

 2. hahaha. tik labs. pārsmēju jēgu. tā tik turpiniet cehs.lv!!!1

 3. nedauz zel artusa, bet sis recigi isdomats

 4. Tas ir riktīgi rēcīgi isdomāts, zelma.

 5. Dzīvē viņš ir pat labāks nekā Kolka Cool.

 6. ‘Virtuālo jokdaru apvienība’
  ‘Interneta huligāni’

  Delfi parūpējušies par unikāliem Cehs.lv apzimejumiem. :D

 7. Interneta huligāns būšu es, kad ar DDOS palīdzību nonesīšu tā klauna mājaslapu, jebšu kā šis pats viņu sauc: blogu.

 8. isdomāt, tas ir kaukas loti lizigs ka bija jutubi teilorei sviftai ta viena dziesma kur kaza kliedz. bet sis ari recigs.

 9. riktigi lapa isdoma, tisam patik.

 10. Ganjalf – Tas jau nepalīdzēst tur jau vaig pamatīgāku darbu. Būdai vaig atslēgt elektrību un internetu :)! budainavinterneta.lv

 11. Vispārīgi autoram ir taisnība, man godīgi sakot suņa cilveks atgādina to fonā čali : https://www.youtube.com/watch?v=3RJXP1tfSBM

  Viņš tāds ir bija un būs ;) ! Alkahols dara savu.

 12. Varējāt sataisīt vēl, tiešām uzjautrinoši. Bet labāk varējāt uzlikt kā filmās parasti kāds sāk kliegt un rāda zemi :D

 13. Artus visiem stāsta, ka viņam ir liels stres. Artus mēs rūpējoties par tavu veselību. Iesakam tev nolikt mandātu, lai beigās nav šādi: https://www.youtube.com/watch?v=q8SWMAQYQf0

 14. Ir labs……. dzimtajā valodā to cūkas bļēvienu vajadzēja druski īsāku jo dziesma drusku izlec no ritma ārā. Tad būtu vispār ideāli.

 15. Ziedonis : “Un pret savas tautas dziesmu var tikai savējie. Un pret savu tautas dziesmu cits nevar it neviens ”
  Dziesma nelietīgi izmantota .

 16. Hahā!!! Dzimtā valodā vienkārši perfekti :D

 17. Un Hatebreed arī nav slikts

 18. Aizsutiju e pastu eminem parstavjiem, par jusu dziesmu, redzesim vai seit vini atradis autortiesibu parkapumus vai ne. Nedomaju ka prasijat eminem atlauju lai izmantotu vina dziesmas vardus.

 19. Nosūtīju linkus Eminema pārstāvjiem, lai izvērtē, vai nav pārkāptas autortiesības :)

 20. Tu zini kas es esmu?

  Kā sacīt jāsaka.Šis ir recīgs kompilējums, bet Ceha negatīvo attieksmi pret Artusu ir īsti nesaprotama, jo tādi paši lumpeņi vien esat kā Kaima. Nekādas literārās dīvas šeit neesmu manījis.
  Kamēr nav alternatīvas Kaimanam, tamēr tikai viņa popularitāte augs, vai tiek publicēta labas ziņas vai notiek kaunināšana.

 21. Taadeelj, ka lumpenis izraadiijaas tomeer lumpenis

 22. Pļēgura fani pēkšņi satraukušies par autortiesībām?! Nu jā, ko tad var gribēt no aprobežoto klubiņa. Tikai sliktu smaku. Tā teikt, katram savs.

 23. Rokas nost no eminema juus piderasi!

 24. ARRRRRRRRRRRRRRR

 25. Artus Kranciņš:

  APDoS+SYN+XSS attack=Host is dead. Packet flood uz DNS serv un visa būda būs lejā ar visiem suņiem un to kaimiņiem.

 26. Ganjalf šaubos, jo ārvalstu hostingam ir laba drošība AAAAAAAAAAA

 27. turpini šaubīties.

 28. Ganjalf:
  STFU+YAGB+Flex=Hackposer hi5

 29. Kaut kas te ož pēc wannabe ITSEC speciālistiem.

 30. Artusam jālepojas, ka tādu slavenību klipos pieņemts! (y) (y)

 31. Kkas debils haha komenti vel smiekligaki par pashu video

 32. Dzidriņ, te nav nekāds lumpeņdzejnieku vakars. Tādēļ ar irtik jautri.

 33. man neliekas ka tas butu baigi labi ka tas butu joks par dziesmu Dzimta valoda , jo kas so video monteja ir parkapis, visas cilveciskas normas un robezas aizejot tik talu ar so absurdo video un ideju jo , ir tada lieta ka autor atlidziba un ciena pret Jani Grodumu, kurs vairs nava sini saule, bet kadiem, jau vienalga var tak brist pari nelaikja pisliem un izsmejot artussu pie reizies piesmiet jani grodumu un visus livus, un ari patriotismu, jo si dziesma Dzimta valoda ir patriotiska par musu Latviesu valodu un naciju, Sads cilveks butu jasauc pie atbildibas pec augstako likumu meriem Latvijā masu informācijas līdzekļu darbību regulē 1991.gada 14.februāra likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”.[3] Likuma 4.pants nosaka, ka “masu informācijas līdzekļi vāc, sagatavo un izplata informāciju saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Minētā likuma 7.pants satur tiešu norādi uz to, ka “aizliegts publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un ceļ tām neslavu”. Likuma 27.pants nosaka, ka “par nepatiesu, cilvēka godu un cieņu aizskarošu ziņu izplatīšanu vainīgās personas atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Tātad aizliegums izplatīt personas godu un cieņu aizskarošu informāciju uz žurnālistiem ir attiecināms tādā pašā apjomā, kā uz jebkuru personu.[..]”

 34. Latvijā masu informācijas līdzekļu darbību regulē 1991.gada 14.februāra likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”.[3] Likuma 4.pants nosaka, ka “masu informācijas līdzekļi vāc, sagatavo un izplata informāciju saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Minētā likuma 7.pants satur tiešu norādi uz to, ka “aizliegts publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un ceļ tām neslavu”. Likuma 27.pants nosaka, ka “par nepatiesu, cilvēka godu un cieņu aizskarošu ziņu izplatīšanu vainīgās personas atbild saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem”. Tātad aizliegums izplatīt personas godu un cieņu aizskarošu informāciju uz žurnālistiem ir attiecināms tādā pašā apjomā, kā uz jebkuru personu.[..]”

 35. juss esiet parkapusi autor tiesibas , jo tyulitas jums buss nepatiksanas, gatavojieties uznemt ciemos Akka-laa.lv un policiju , Jo lieta ir ierosinata pret jums

 36. Linga, tas tu?

 37. Redzu, ka projekta autoram ir diezgan chaabiigi ar humora izjuutu un tie, kas pavelkas, to dara tikai fanoshanas peec :) Jo nekaa dizhi smiekliigi tur nav, kko taadu uztaisiit vareetu kaads puskompleksains, dimensijaas iespruudis un nenoveerteets neveiksminieks, kas meegjina celt savu pashapzinju..

Komentēt