Apple iPhone 6 prezentācija (teksta tiešraide)

Cehs.lv, kā jau tehnoloģiju pionieri, saņēmuši iPhone 6 telefonu jau pirms tā prezentācijas, tāpēc piedāvājam teksta tiešraidi ar Ceha autoru komentāriem par jauno viedtālruni!

15:31 Pirms stundas jaunajam iPhone 6 nosprāga baterija. Pagaidām visi mēģinājumi to atdzīvināt ir nesekmīgi.

14:14 Arī jauno iPhone 6 nebūs iespējams iestūķēt hipsterīgi pieguļošo bikšu kabatā.

13:59 Apple publisko veikalu būvniecības plānus, kuros tiks tirgots iPhone 7. “Esiet droši un ieņemiet rindu jau tagad! Vismaz mēs jūs mīlam,” ziņo Apple pārstāvis.

13:56 Apple fani jau ir ieņēmuši rindas pie veikaliem, kuru celtniecība tiks uzsākta tikai pēc diviem gadiem.

13:52 iPhone 6 lietotāja instrukcijā būs kafijas receptes un bārdas sasukas.

13:47 Par nelielu papildu samaksu $399 apmērā, būs iespējams iegādāties jauno iPhone 6 ar divas reizes lēnākiem dzelžiem. Tas ir veids kā zaļā kompānija Apple saka paldies mūsu Zemei.

13:43 Apple nāk pretī saviem biznesa klases klientiem, tāpēc tiem tiks nodrošināta iespēja par jauno iPhone 6 maksāt divkāršu, trīskāršu un, jā, neticēsiet – pat četrkāršu cenu!

13:31 Ņemot vērā neapmierināto klientu ieteikumus, Apple iPhone 6 budžeta versiju tirgos par tādu pat cenu, kā oriģinālo.

13:27 Klīst baumas, ka vakarā tiks prezentēts Stīva Džobsa rokas silikona modelis, lai Apple lietotāji var beidzot nodročīt no aizsaules. iHandy.

13:26 Klīst baumas, ka vakara prezentāciju vadīs Stīvs Džobss

13:25 Piemaksājot nieka $699, būs iespējams iegādāties jauno iPhone 6, ko būs komplektējis pats Stīvs Džobss.

13:23 Piemaksājot $299 būs iespēja iestāties īsākā rindā uz jauno iPhone 6.

13:21 iPhone 6 komplektā nāks baroklis tā uzlādēšanai, turklāt, tas tiks aprīkots ar ierobežotu uzlādēšanas reižu skaitu. Tas dos lietotājam iespēju samazināt lādēšanai patērēto laiku un veltīt to daudz būtiskākām lietām dzīvē, kā piemēram, meklēt naudu jauna barokļa iegādei.

13:19 Jauno iPhone varēs uzlādēt no Sturbuck`s kafijas aromāta.

13:17 iPhone 6 iestrādātās inovācijas paliks par neatklātu noslēpumu gala lietotājam, taču lietotājs par tām zinās tikai pašu nepieciešamāko, kas realizēsies kā cenas paaugstinājums kopš iepriekšējā modeļa.

13:11 Jaunais iPhone 6 nodrošinās nebijušu iespēju lietotājam abonēt viedtālruņa ieslēgšanu. Tas nodrošinās vairāk brīvā laika attiecīgās naudas meklējumiem.

13:06 Vatikāna pārstāvji paziņojuši, ka līdz ar iPhone 6 prezentāciju, Siri tiks iecelta svēto kārtā.

13:05 iPhone 6 operētājsistēma iOS tiks emulēta Windows Phone 8.1 vidē.

12:51 Apple pārstāvis visas prezentācijas laikā no biksēm neizvelk roku. Tāpat lielākie Apple fani. Vienam no viņiem ir oranži mati.

12:47 Jauno iPhone6 būs iespējams atsūkāt.

12:43 Ar jaunā Apple patenta palīdzību tikai iPhone varēs saukties par viedtālruni, visiem pārējiem būs nosaukums – huiņa.

12:39 Jaunais iPhone automātiski nobalso par Sudrabas partiju.

12:37 Straujuma nedz apstiprināja, nedz noliedza, ka jaunajām ģimenēm pirmā iPhone 6 iegādei valsts garantēs kredītu.

12:29 Lai atbloķētu taustiņus, pirkstu nospieduma vietā Apple servisam būs jāiesniedz sava pases kopija un deklarētā dzīvesvieta.
…vai arī trīsreiz jānoliedz Jēzus.

12:23 Modernās tehnoloģijas realizēs sen lototu sapni – katrs izveidotais pašītis nodrošinās automātisku viena Āfrikas aids slimnieka izārstēšanos.

12:21 Jauna aplikācija automātiski atpazīs tavus draugus, kuri lieto Android un atsekos tos Facebookā.

12:17 Pircējiem būs unikāla iespēja par nelielu ziedojumu (800$) pie versijas numura (“6”) piepirkt klāt plusiņu (“6+”).

12:15 Izrādās, ka jaunais iPhone jau standarta komplektācijā nāk ar sasistu stiklu.

12:13 Jaunais iPhone būs atbloķējams ne tikai ar pirksta pieskārienu. Atliks tikai trīs reizes paklapēt pa ekrānu ar locekli.

12:09 Jaunais iPhone iekustinās revolucionāru viedtālruņu ražošanas virzienu – “dzelži” būs vecie, nomainīsies tikai versijas numurs.

12:07 Jaunajā iPhone versijā būs iestrādāta īpaša kaunināšanas funkcija, kura automātiski ar skaļu signālu, kas līdzināsies pūļa ņirgšanai, norādīs uz personām tuvāko 10 m radiusā, kurām joprojām būs vecāki iPhone modeļi.

12:03 No katra iPhone 6 pārdotā modeļa 75 centi tiks ziedoti fondam, kurš apsūdz taisnstūrformas produktus visā pasaulē apple dizaina pizģīšanā.

11:59 Skārienjūtīgais ekrāns ar jauno sensecloak tehnoloģiju, pieskāriena laikā radīs patīkamu tirpoņu ap ānusu.

11:57 Jaunajā iPhone beidzot tiks ievietota funkcija, kas automātiski atseko Mednim visos sociālajos tīklos.

11:53 Jaunajā iPhone būs īpaša plikas dirsas atpazīšanas funkcija, kas automātiski augšupielādēs tavu bildi iCloud neaizsargātajā daļā.

11:49 Jaunā iPhone stūri ir noapaļoti tieši tik daudz, lai radītu pilnīgi jaunas sajūtas!

11:47 Arī šajā telefona versijā tiks ievietots magnēts, kas, savienojoties ar ne īpaši glītu dāmu, automātiski meklēs tuvāko spoguli, lai izveidotu jobanu selfiju.

11:33 Baumo, ka jaunajā iPhone versijā tomēr tiks saglabāta šķietami liekā zvanīšanas funkcija.

18 Replies to “Apple iPhone 6 prezentācija (teksta tiešraide)”

 1. 13:00 Jaunajā iPhone 6 ieviesta sen gaidītā tālruņa “atlokošanas” funkcija “iAnus secure sensor”. Lai atlokotu tālruni, nepieciešams to ievietot anālajā atverē, tālāk visu paveic Apple speciālistu izstrādātā programmatūra kura analizē kaku ķīmisko saturu un ar 99% precizitāti identificē iekārtas lietotāju.
  “iAnus secure sensor” programmatūra atbalsta saikni ar sociālajiem tīkliem. Ir iespēja uzstādīt iestādījumus lai katru reizi kad iekārta tiek lietota īpašnieka soc., tīklu kontos parādās atbilstošs paziņojums.
  Tims Koooks sola drīzumā papildināt “iAnus secure sensor” funkcionalitāti ar fotografēšanās iespēju autentifikācijas laikā. Protams, vēlāk lietotājs varēs dalīties ar šiem attēliem soc tīklos.

 2. Šķiet kaut kāds peredasts rakstījis šo murgu – visu laiku kaut kas par pakaļām,ānusiem…
  Raksta autor – ej ārstēties !
  P.S. Neesmu aifona fans un lietotājs.

 3. Iphone6 pārdosies bez lādētāja un atbalstīs tikai Iphone 4 lādētāju izmērus, lai visiem kuriem ir Iphone 5 un kuri plāno iegādāties Iphone 6 būtu iespēja nopirkt jaunu lādētāju un justies VINTAGE reizē.

 4. Vismaz internetam par jaunajam Apple zinam ir ko runat ;D
  Oj man sis nepatik man tas nepatik ;D patikami lasit sos komentarus un tie jau klust vairak ka par komentariem..tas ir kas liekaks (:
  Tatad patikami lasit jo zinu ka ari sie jaunie produkti ienems pasaule pirmo vietu ((:

 5. Opā redz kas, jūs te organizējat Medņu medības. Mani visi 5 sekotāji jau atsekoja. Un tas ir nopietni, jo viena no tiem bija mana māte.

  Proudly posted from Symbian

 6. iekš katra iPhone 6 būs apskatāms videosveiciens no ķīnieša, kas viņu komplektējis Foxconn “atpūtas un darba nometnē”, strādājot 12 h dienā un saņemot par to USD 2.55.

 7. autentisks Iphone 6 128GB zelta krāsa

  Jaunums: pavisam jaunu, neizmantota, neatvērtas, nebojāta prece oriģinālajā iepakojumā. Nekad bloķēta un nav līguma. Var lietot kopā ar jebkuru sim karti visā pasaulē. Nāk ar 12 mēnešu garantija derīga.

  Atbloķēt APPLE IPHONE 6/6 + 16GB, 64GB, 128GB, Space Gray, sudraba un zelta krāsā Pieejams

  Lūdzu savu autentiski un oriģināls tieši no Apple.

  Ziemassvētki un Jaunais gads Promo piedāvājums kopā ar bezmaksas piegāde uz jūsu mājas sliekšņa. (Nopirkt 2 iegūt 1 bezmaksas)

  Viss pārdošanai atlaidi compartable cenu … Nopietnas izmeklēšanu tikai lūdzu.

  contact lai saņemtu sīkāku informāciju

  Pārdošanas vadītājs Name –
  Contact e-pasts – arndtaudousa@gmail.com
  MSN: arndtusa@outlook.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *