AICINĀJUMS TAUTAI – Cehs.lv ATKLĀTI par MASKĀM

REDAKCIJAS PIEZĪME: Ilgi domājām, vai mums vajadzētu publicēt mūsu viedokli, kas ir pretrunā ar valsts oficiālo nostāju. Pēc ilgām pārdomām tomēr izlēmām publicēt, jo šis nav īstais laiks baidīties no publiskās nosodīšanas. Šis ir atmodas laiks.

Jau savlaicīgi vēlos brīdināt – ar vājiem nerviem tālāk nelasīt. Šis raksts saturēs daudz nepatīkamu atziņu un nepopulāru viedokļu, tas ir domāts tikai tiem stiprākajiem prātiem – tiem, kas gatavi mainīt ja ne pasauli, tad Latviju stabili. Labi – esat brīdināti, vājie bezmugurkaulnieki, cerams, atsijājušies, tagad, stiprie, lasām tālāk.

Aicinājums lietot maskas ir izraisījis plašu ažiotāžu sabiedrībā, lielāka daļa sabiedrības kā paklausīgas aitas iestājas rindā pie aptiekāra un velk tos draņķus. Tas bija sagaidāms. Kas varbūt nebija sagaidāms bija plašā un joprojām augošā pretestība – tauta ir sākusi mosties! Ir gaidāma jauna atmoda, kas, protams, priecē, jo vecie varneši jau pārāk ilgi ir uzspieduši savus neofašistiskos likumus mūsu iedzīvotājiem.

Es esmu pārliecināts, ka pretestība pret maskām liks cilvēkiem atvērt acis un saredzēt pārējos fašistoīdos tautas apspiešanas mehānismus, kas ir likti lietā, lai mūs kontrolētu. Aicinu ikvienu, kas nenēsā masku, ikvienu, kam rūp mūsu nākotne, vienlaikus arī:

Pārstāt maksāt nodokļus

Nodokļu maksāšana ir viens no lielākajiem tautas apspiešanas līdzekļiem. Iedomājies – no tavas algas gandrīz trešdaļa aiziet kaut kādos mistiskos nodokļos, turklāt darba devējs ir spiests valstij vēl piemaksāt trešo daļu, lai ļautu tev strādāt. Tev tas tiešām šķiet normāli? Maksāt, lai strādātu? Tas, protams, ir pilnīgs absurds! Tie gudrākie no mums jau cenšas strādāt neoficiāli, gudrākie darba devēji to arī veicina, bet diemžēl daudzi joprojām ir iejūgti nodokļu verdzības jūgā. Tauta, pietiek! Mostietites! Ja jūsu darba devējs maksā par jums nodokļus un nav gatavs maksāt uz rokas – mainiet darbu! Šis ir ļoti svarīgi, jo nodokļi aiziet varas kliķes uzturēšanai. Pārstājot maksāt nodokļus, pārstāsi arī barot eliti, kas uzdzīvo uz tava rēķina un par tevi ņirgājas!

Neievērot satiksmes noteikumus

Vai esat kādreiz užķērušies uz fotoradara soda? Kas ar soda naudu notika, kā jums šķiet? Vai tā nodrošināja jūsu slimajai radiniecei labu veselību? Varbūt vecmāmiņai pensiju? Protams, ja tu esi šitik tālu izlasījis, tu neesi muļķis, kas šādām pasakām tic! Tu zini, ka tā nauda aizgāja pa taisno jenotības bandai. Turklāt satiksmes noteikumi bieži ir rakstīti tā, lai ierobežotu mūsu brīvību, nevis sekmētu satiksmes drošību. Kas ir teicis, ka kāds drīkst tev pavēlēt nebraukt ar 130 km/h? Ja tu nevienam netraucē, TAD KUR IR PAMATS TEVI SODĪT? Protams, ka pamata nekāda nav, tāpēc pretojies pret šiem noteikumiem un NEIEVĒRO! Uzliec Waze, uzliec radara brīdinātāju, visos veidos pretojies – bet nepakļaujies un nesalūzti. Pārkāp noteikumus un dzīvo! Iesaku arī nesprādzēties, jo skaidrs jau ir, ka drošības jostas no avārijām nesargās un ja būs sūdi, tikai Dievs tevi pasargās!

Pretoties pret ikdienišķo mikrofašismu

Tad, kad esi atvēris acis, tu sāc saprast, cik daudzās jomās valsts tevi patiesībā ierobežo. Ir tik daudz ikdienišķu sīkumu, kuros tu tiec apspiests. Piemēram, ja strādā stroikā, tev spiež valkāt pretīgu ķiveri, kas tāpat nepasargās, ja uz tevis uzkritīs betona bluķis. Nafig to ķiveri? Doma, protams, nav, lai tevi pasargātu, bet lai tavu zemapziņu radinātu verga lomai. Ārstniecības iestādēs spiež vilkt pretīgus kurpju prezervatīvus, uz vietas arī tirgo pārcenotās bahilas, lai no tevis uzvārītos. Lai būtu tīrība? Protams, ka nē, it kā tu pats nevarētu noteikt, vai tev apavi ir gan tīri, lai staigātu pa slimnīcas gaiteņiem. Iemesls ir tieši tas pats – lai radinātu tevi pie aizliegumiem un noteikumiem, lai tevi salauztu. Paverdzinātu. Ja labi padomāsi, noteikti varēsi iedomāties daudzus piemērus, kur tev ikdienā kaut ko liek vai liedz darīt izdomātu iemeslu vārdā!

Tagad, kad esam tikuši tik tālu, esmu gatavs atklāt pašu, pašu svarīgāko lietu, ko tev noteikti uzreiz un nekavējoties ir jāpārtrauc, lai izlauztos no verdzības. Es zinu, ka tu neesi aita, ka tu esi ar taisnu mugurkaulu un stingru pārliecību, tāpēc nešaubos ne mirkli, ka spēsi arī pārtraukt pēdējo, visgraujošāko, lietu, proti:

PATI SVARĪGĀKĀ LIETA, KAS OBLIGĀTI NEKAVĒJOTIES JĀPĀRTRAUC

No šodienas tev nekavējoties ir jāpārtrauc jebkādas heteroseksuālas attiecības! Jā, tu dzirdēji pareizi! Vislielākais apspiešanas mehānisms ir tieši heteroseksualitāte. Kāpēc tu domā, ka tik maz gejus publiski redzi? Kāpēc Latvijā ir tikai divi pazīstami homoseksuālisti – Streips un Rinkēvičs? Pareizi – tāpēc, KA VARA NEGRIB, LAI TU ESI GEJS! Lai ko viņi nerunātu un kādus Praidus nerīkotu, viņu pamatmodelis ir heteroseksuālas attiecības. Turklāt, heteroseksuālās attiecībās dzimst bērni, kas nodrošina jaunu cilvēkresursu pieplūdumu, ko liberastiskās elites var izmantot savām vajadzībām – un ar audzināšanu te nelīdzēs, jo bērni mūsdienās tiek nopotēti un nočipoti vecākiem nezinot, lai radītu jaunus vergus iekārtai.

TĀPĒC BEIDZ BŪT HETEROSEKSUĀLS UN DZĪVOT HETEROSEKSUĀLĀS ATTIECĪBĀS! Šis ir vissvarīgākais solis, kas tev ir jāsper. Jau šodien. Uzreiz. Šis nav jautājums par gribēšanu vai varēšanu, bet par izdzīvošanu. Par elites nojaukšanu. Visi iepriekšējie soļi – masku nenēsāšana, noteikumi neievērošana, nodokļu nemaksāšana – būs PILNĪGI VELTĪGI, ja tu ŠO SOLI NEIEVĒROSI

Saprotu, ka varbūt šis šķiet šokējoši un smagi, bet ticiet man, tas ir VIENĪGAIS VEIDS, kā tu varēsi atgūt savu zaudēto brīvibu. 

MOSTIES, MOSTIES REIZ SVABADAIS GARS!
CELIES UN SALAUZ KALPĪBAS SPAIDUS!

27 Replies to “AICINĀJUMS TAUTAI – Cehs.lv ATKLĀTI par MASKĀM”

 1. Mode valkāt drēbes arī ir paverdzināšanas forma, – likt tīstīties kaut kādos auduma gabalos.. Labi, ziemā vēl varētu saprast, bet vasarā, kad karsts – kur loģika?
  Cilvēka ķeremenis ir brīvs!!
  Pa īstam atmodies latvietis ir nūdists.

  13
 2. Tekstā rakstītajam var piekrist tikai daļēji. Kaut vai par to seksualitati. Aicinājums kļūt par homoseksuāļiem ir klajš aicinājums pieļaut tautas izmiršanu dabīgā veidā. Tikai heteroseksuālās attiecībās dzimst bērni, kas nākotnē spēs mainīt pasauli (un te nu jāstrādā pie viņu audzināšanas un izglītošanas).
  Pie viena rakstītājs aizmirst, ka visa attīstība ir cikliska. Pēc noteikta gadu skaita (skaitli gan esmu piemirsusi) nāk paaudze, kas ienes pārmaiņas esošajā sistēmā.

  2
  31
 3. Vāji, ļoti vāji. Jaunie ceha īpašnieki nekad nesapratīs, kas padarīja cehu īpašu, kāpēc cilvēki veltīja savu laiku un uzmanību. Bet to neomarksisma augstskolu absolventiem nesaprast, kārtējā platforma kur stumt SJW saldo kumunismu.

  1
  5
 4. Es uzskatu, ka COVID19 ir dabas gājiens pret 5G. Tā zināja, ka viņai ir piz**c, tikl’diz pieslēgs 5G, un neviens saprātīgs kartupelis ārā vairs neies, un visi mierīgi rubīs kontru 24/7.
  Daba zināja, ka 5G internetu aprijušies olgalvji par to vien domās kā uzbūvēt vairāk raķetes, robotus un beigu beigās deisona sfēru, kas liks tai no troņa nokāpt, un āut tur uzkāpt cilvēkam.
  Tāpēc tā izplatīja COVID.
  Vakcīnas arī cilvēkiem pal’diz, bet kāds (daba) sponsorē to likvidēšanu.
  Es uzskatu, ka šis ir tiešs uzbrukums mums kā cilvēkiem, un pie vainas ir – jā jā – tie paši zaļie koki un tvīterojošie putni, kurus vara Zemes neredzamais spēks.

  Iesaku, ja vien neesi cilvēces nodevējs, tūdaļ paņemt pirmo priekšmetu, kas pa rokai, un taisnā ceļā doties uz jūru un iespraust to tuvākajam delfīnam tur kur saule nespīd.

 5. Rēcīgi būs tad, kad maskas Jums būs jānēsā arī izejot uz ielas un bērniem no 5 g. vecuma. Valstis kā Polija rāda priekšzīmi lohotroniem no Latvijas, kuriem izskatās skābekļa bads jau radījis neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus.

 6. Būsim atbildīgi gan par savu, gan par līdzcilvēku veselību kovid-19 pandēmijas laikā. Nedosimies uz baznīcām! Labāk paliksim mājās. Iedegsim zaļu svecīti, kūpināsim vīraku un lūgsim Latvju Dievus! Neaizmirsīsim regulāri vēdināt telpas. Dzīvosim pozitīvi. Un no visas sirds lūgsim Latvju Dievus, lai kovid-19 pandēmija ātrāk beigtos. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Sirsnīgi, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis) #LatvjuDievi #ZemesSpēks #DabasMāte #pagāni #Skolnieciņš

 7. Kovid (Covid-19) laiks ir smags katram no mums. Par spīti grūtībām un pārbaudījumiem mūsu dzīvēs nezaudēsim cerību mūsu sirdīs. Domāsim gaišas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Apzinīgi ievērosim visus kovid-19 pandēmijas laika ierobežojumus. Valkāsim sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci. Sargāsim savu un savu tuvinieku veselību. Aizlūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi aizsargā mūsu dzimto zemīti. Latvju Dievi vienmēr uzklausa savu bērnu lūgšanas. Tāpēc lūgsim Latvju Dievus no visas sirds, lai mūsu tauta būtu vesela un spēka pilna. Turēsim cieņā senlatvju zīmes. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā! Aizdegsim krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Veļu Mātei ilgu mūžu. Lūgsim Laimai labu veselību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons – Debesu Tēvs – patriec šo sērgu no mūsu zemītes! Būsim stipri un izturīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Sirsnīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Skaudības Dievs]
  #DabasMāte #Pērkons #VeļuMāte #Laima #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #ZemesSpēks

  10

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *