8. marts – atceries sieviete

Ir pienācis laiks cehs.lv kolektīvam apsveikt visas meitenes, dāmas un sievietes viņu visjaukākajā, vismīļākajā vissavienības starptautiskajā sieviešu dienā. Šim notikumam par godu, es kā vīrišķīgākais autoru kolektīva pārstāvis, esmu nolēmis ļauties zināmai feminizācijai un skaistuma injekcijai savā visspēcīgajā alfa-dominancē.

Lūk, attēls ar mani jauno tetovējumu – sievišķīgi skaists un vīrišķīgi nopietns – tie tomēr ir savietojami jēdzieni. Pārliecinieties paši!

Un tagad, pēc liriskā ievadiņa, mēs varam atcerēties 8. marta svinību dienu saknes un dziļākos iemeslus. Skaitlis 8. ķīniešu numeroloģijā tiek parasti izdalīts kā laimīgs – tas ir arī iemesls kāpēc Ķīnā nesvin sieviešu dienu. Jo skaitlis 8 nav izvēlēts nejauši kā datums šai svinību dienai – tam ir dziļa komemoratīva nozīmē, tas ir paredzēts, lai sievietes vienmēr atcerētos lietu ko izdarot astoņas reizes, jebkuras, pat visstingrākās attiecības izjūk kā kāršu namiņš palielākā vējiņā. Pat visstingrākās mīlestības važas nespēs noturēt vīrieti un sievieti kopā, ja sieviete … jā, mēnesis Marts ir izvēlēts tikai nu vienīgi atskaņu dēļ – Mart/Fart senangļu un piktu valodās rīmējās ārkārtīgi labi .

.. ja, sieviete astoņas reizes palaidīs balodi, tad ķer nu vēju, mīla ir cauri. Bērniņi raud, vīrs pako mantas un mamma negrib ņemt atpakaļ.

Atcerieties Sievietes – 8. marts – Sieviešu Atmiņas Diena!

4 Replies to “8. marts – atceries sieviete”

  1. Reiz dzirdēju kādu viedu vīru pareizi sakām, ka īsta mīlestība ir tikai tad, ja esi gatavs 200 km uz ceļiem rāpot pa stikliem, lai tikai drīkstētu pa rāciju paklausīties kā viņa pirž.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *