5 blogi Latvijā, kuri nav lasīšanas vērti

Nesen nejauši uzdūrāmies Latvijas populārākā bloga rakstam “10 blogi Latvijā, kuri ir lasīšanas vērti“. Kā jau kontrkultūras pārstāvjiem pienākas, nolēmām priecēt jūs ar vērtīgāku informāciju, kas pasargās jūsu dārgo laiku un ļaus atsijāt būtisku lasāmvielu no nevēlamas. Proti – sastādījām sarakstu ar 5 PAŠMĀJU BLOGIEM, KURUS LASĪT NAV VĒRTS.

1. mia.lv

Pirmā lieta, kas lika saprast, ka šo blogu nav vērts lasīt bija fakts, ka tā autors ir sieviete (Iveta Ozola-Cīrule). Būsim reāli – kopš kura laika iespējams rakstīt ar plīti? Nākas secināt, ka viss, kas rakstīts šajā blogā, ir klaji meli.

2. mia.lv

Kā otro vēlamies ierindot Ivetas Ozolas-Cīrules radīto mia. Blogs, kurš savu popularitāti ieguva pateicoties tam, ka jaunās māmiņas bija izlasījušas visus calis.lv rakstus un bija izslāpušas pēc identiski bezjēdzīgiem rakstiem kādā citā portālā.

3. mia.lv

Mia ir mūsu jaunākais atklājums. Tā autore par sevi teic: “Ļoti labprāt saucu sevi par blogotāju”. Tas ir pirmais, kas atgrūž šajā portālā. Ir skaidrs, ka, ja cilvēks spēj sevi nosaukt par blogeri, tad viņš necieš savu īsto darbu. Ja cilvēks necieš savu īsto darbu, dziļi sirdī viņš ienīst pats sevi. Ja ienīst pats sevi – kā mēs varam būt droši, ka šis naids netiek kultivēts arī bloga ierakstos. Neiesakām tērēt laiku.

4. mia.lv

Bloga autori Ivetu Ozolu-Cīruli varētu nodēvēt par vienu no zinošākajām blogu, kurus nav vērts lasīt, autorēm. Viņas zināšanas nevienu neinteresējošās tēmās ir graujošas. Šim blogam nav vērts sekot līdzi.

5. mia.lv

Bez komentāriem. Šo iesakām vienkārši ignorēt.

 1. Vai tik cehs nav apvainojies?

 2. Bravo, bravo! Šodien mia.lv gāzīs riņķī :) Kaut jums visiem olas nopūtu, izjātie reklamētāji :P

 3. Bet mia tiešām nav nekā lasāma.

 4. Es tomēr esmu stiprs savā garā un neklikšķināšu uz linka!

 5. bāc. man pirmais, ievadot meklētājā mi.., izlec miks.lv – lūdzu, gaidu kādu ierakstu arī par šo web lapu. lūdzu! ļoti.

 6. “Pirmā lieta, kas lika saprast, ka šo blogu nav vērts lasīt bija fakts, ka tā autors ir sieviete (Iveta Ozola-Cīrule). Būsim reāli – kopš kura laika iespējams rakstīt ar plīti?”

  Izcils arguments! Pilnībā piekrītu un nebūtu pateicis labāk – sievietes vieta ir virtuvē pie plīts un viņai nav jādara nekas cits kā jāgatavo ēst, jāapkalpo vīrs un jāaudzina bērni, kur nu vēl jāraksta blogi! Sievietes dzīves būtība un pamatdarbs ir 3K (Kinder, Kuche, Kirche).

  Ja šis arguments domāts nopietni, tad tieši šis blogs ir 1. vietā nelasāmo blogu topā. Iepriekš par to biju labākās domās, bet šie jēlie, šovinistiskie “joki” tās mainīja.

 7. Krišjānis Liepiņš, varu apzvērēt pie Ivetas Ozolas-Paviānas,ka tas bija domāts ļoti nopietni.

 8. Krišjāni, pēc tevi neviens te neskums un vispār tu izklausies pēc garlaicīgākā cilvēka visumā!

 9. Baltais bruņinieks ir ieradies!

 10. Lemingi kādu laiku tagad jūs te lamās no panckām laukā. Cehs, turās! Bet mia tiešām ir klajš sūds.

 11. Krišjānim Liepiņam laikam ir taisnība. Viņam vajadzētu sākt lasīt mia.lv, jo šeit atrodamie raksti tādiem “mīkstajiem” nav pa dūšai.

 12. Man jau bija aizdomas par šovinistisku noskaņojumu lasot iepriekšējos rakstus, bet šis raksts ir kulminācija manam pacietības mēram. Rakstīt ar plīti kā zināms ir neiespējami un aizskart visu sieviešu dzimumu ar šiem degradējošiem jociņiem ir vienkārši nožēlojami. Lai gan tas ir fakts, ka sieviešu pēdas ir mazākas, lai viņas varētu tuvāk stāvēt plītij, tomēr rakstīt ar plīti ir jau daudz par daudz. Es ceru, ka Cehs komanda nokaunēsies par šo klaji šovinistisko joku un turpmāk aprobežosies ar klišejiskākiem tekstiem, lai neaizvainotu kādu maigu dvēseli (kā es).

 13. Būtībā mia.lv lasu kopš bērnības. Šķiet, ka tikko vispār iemācījos kko darīt ar datoru un piespraust internetu kabeli, mia.lv bija pirmais, ko pamanīju. Sāku lasīt.nvienīgi žēl, ka rakstu tur ir tik maz, jo katru reizi, kad atveru – priekšā viens un tas pats raksts. Un tā katru dienu.

 14. Da bļac huiņa tas viss. Tā lapa, šis raksts. Da bļac arī tas, ka es apvainojos par padirsto piecminūti, iedziļinoties problēmā.

 15. Bet pasaule uz sevis nes arī blogopandu Denisu Ševeļovu, ko par to sakiet? Vai tagad neprasās pēc atsvaidzinošas klizmas? :(

 16. Iveta Īrijas siltumnīcā šim nespēj noticēt. Pilnīgā šokā. https://www.facebook.com/iveta.ozola/posts/10202715376624283

 17. Autor, naakamreiz neraksti vairaak par 90 vaardiem, jo viss kas ir peec tam ir huinja un juutami sagaadaajis tev lielas mokas.

 18. Krišjāni, uzkrāso lūpas, noskuj kājas, uzvelc skaistāko kleitu un ļauj smaršīgajam pavasara vējam rotaļāties tavās cirtās! Un lai šie šovinistu tēviņi aizrijas, mēs, sievietes, taču esam pārākas!

 19. Paldies par rūpīgi piemeklētajiem, izsmalcinātajiem un oriģinālajiem attēliem, kas ir pievienoti šim bloga ierakstam. Labprāt pierakstīšos uz jūsu jaunumu vēstkopu.

 20. Wow skatījumu skaits Mia pēc šodienas vismaz sasniegs divciparu skaitli! :D Lasu katru argumentu un smejos, cik tas ir sarkastiski, bet tomer ari isti.

 21. Visi, kuri domā, ka sievietes vieta ir pie plīts – jūs nezinat ko ar viņām var darīt gultā. Žēl jūs :)

  un mia nav blogs. Blogu veido viens cilvēks. Tiklīdz to dara vairāki,tas jau ir portāls.

  un man pohuj ko ir vērts lasīt un ko nav. Nelasu konkretus blogus, bet rakstus par kuriem gribu kko uzzināt.

 22. LOL, valoda autorei gan skaista – “priekš manis pietiekoši”
  MAN PIETIEKAMI. EJ ATPAKAĻ UZ VIRTUVI.

 23. kopš kura laika kaut kādi blogi tiek uztverti TIK sakāpināti un nopietni? :D
  “atvēru cehs.lv, izlasīju visu, sajutos kā izlasījis Dienu vai Lauku avīzi”! :D

 24. Viens vienīgs jautājums: “Kas pie velna ir mia.lv?!”

 25. Tieši tā. Pisies dirst, Iveta, neviens Tevi nemīl!

 26. Ja mia.lv kļūtu par maksas blogu, cik Jūs būtu ar mieru mēnesī maksāt par iespēju to lasīt?

  a) EUR 10
  b) EUR 11 – 20
  c) vairāk par EUR 20

 27. Līdz šim nezināju, ka tāds blogs vispār ir. Izlasot šo ceha ierakstu, nodomāju – jāpaskatās, kas tur ir par sviestu tai blogā, jāpaņirdz par to stulbo blogu. Tomēr kā par brīnumu izrādījās, ka bloga saturs ir vērtīgs. Turpmāk šo blogu lasīšu, bet cehs.lv gan vairs nelasīšu. :)

 28. Tas ir tas pats blogs, kas ieņēma pirmo vietu lasītāko blogu sarakstā atstājot cehu otrajā?

 29. Blogā tiešām ir bezjēdzīgi verbālās caurejas uzplūdi, vistiņas monologs.. Bet autore kā dzīvsbiedre varētu būt ok, ja viņa savus sievišķīgo muldēšanu izliek blogā, nav tik daudz spīdzināšanas mēģinot to visu izstāstīt vīrietim.
  Bez tam man ir aizdomas, ka šamā ir piselīga “lai dzīvo fuck, fuck fuck..”, tā autore sāk pat iepatikties, zin.. varbūt, ka dzimumbrāļiem arī der uzmeklēt sekotājas un “notestēt” :P
  Izprotamu sieviešu nav, ir tādas, kuras savas dīvainākās izpausmes izliek kur citur, bet gultu un virtuvi – mājās.

 30. paldies, ka atklājāt man šo brīnišķīgo blogu, riktīgi izsmējos šajā ziemas dienā :)! P.S. piselīgā nav mia.lv, bet gan Inese Apse-Apsīte, kuras blogu viņa pārpublicē…. nez ko viņas dara savā starpā :P?

 31. Klau, Ceh, nejauši te ieklīdu, palasīju un sapratu ka – 1. nelasamo blogu topā jābūt tieši Tev, Cehs.lv
  Nu ka nav ta no ka lasīt. Galīgs bulšits!
  Pedējos sū… jūs te rakstāt!

 32. :D Esmu tur paviesojies, un, šķiet, varu piekrist šī raksta autoram.

 33. Lasu reti mia.lv, bet neesmu sajūsmā, bet jāpiekrīt lielākoties komentāriem.

Komentēt