4 vienkārši risinājumi, kas tev palīdzēs citiem parādīt, ka esi krutāks par viņiem!

Sen zināma patiesība – pilsētas ir modernie džungļi. Un ielas ir medību lauki, kuros tev jāizrāda sava dominance. Dzīvniekiem parādīt savu statusu ir vienkārši – atliek tikai apčurāt kādu koku (ticu, ka savi 35% delfu komentētāju dara to tieši šādi). Būt cilvēkam ir grūtāk, jo nepietiek ar locekļa izvicināšanu publiskā vietā.

Tad nu esmu nolēmis vārgajiem un nīkulīgajiem atklāt noslēpumus, kā parādīt savu pārākumu pār citiem. Ja jums ir nauda, tad, protams, atbilde ir BMW. Bet, ja jūs kaut nedaudz mēdzat pārvietoties kājām, atbilde ir – paņemt pretimnācēju uz pleciņa. Nē, tas nav bērnišķīgi. Nē, tas nav stulbi. Tas ir pēdējais vīrišķīgā spēka pierādīšanas veids, pret kuru feministes vel nav sākušas protestēt (kas liekas dīvaini, jo viņas taču protestē pret visu).

Mani ir daži padomi, kas uzlabos tavu uz pleciņa paņemšanas pieredzi!

Uz pleciņa jāņem PAREIZI.
Esmu redzējis, ka, mēģinot paņemt uz pleciņa, puišeļi kustībā ieliek visu masu. Nepareizi. Viens upura solis uz sāniem un dominances izrādīšanas vietā tu vienkārši sper neveiklu un tizlu soli (gluži kā Gustavo, kad nolēma pievērsties “komiķa” karjerai). Izskatās muļķīgi + manās acīs tu esi vārgulis, kurš nav pelnījis dzīvot. Pareizi ir ņemt ar pleciņu un krūšu muskuļiem. Ja tev nav krūšu muskuļu, tu manās acīs esi vārgulis, kurš nav pelnījis dzīvot.

Nekautrējies, esi par sevi pārliecināts.
Kautrība ir vājuma pazīme. Un vājumu tādi plēsoņas kā es, saož pa gabalu.

Jābeidz būt mīkstčaulīgiem – jāņem uz pleciņa visi. Nešķirojot!
Tu taču nevēlies, lai tevi nosauc par seksistu, kad izvairies no sadursmes ar kādu sievieškārtas cilvēku.
Reiz uz pleciņa paņēmu kādu sievieti. Viņa uz mani dusmīgi atskatījās.
Kā nav kauna?! Mani… sievieti… māti…
Kamēr viņa centās apvaldīt dusmas, pārgāju otrā ielas pusē un, pieliekot soli, viņu apsteidzu. Pārgāju atpakaļ pareizajā ielas pusē un paņēmu viņu uz pleciņa vēlreiz. Ha ha. Dura.

Izmēģini jaunas lietas – piešķir paņemšanai uz pleciņa pipariņu.
Paņemot kādu uz pleciņa pirmo reizi, tu jūti neaprakstāmu eiforiju. Tu esi kalna virsotnē un skaties uz visiem no augšas kā uz skudrām. Viss liekas iespējams, debesis ir zilākas, SMSkredīta procentu likme mazāka. Tad ar laiku eiforijas sajūta mazinās. Lai to atjaunotu, pamēģini izlikties, ka neņemsi cilvēku uz pleciņa un tad pēdējā brīdi – BAM! Pamēģini uz gājēju pārejas kādu paņemt uz pleciņa no muguras, lai nīkulis saprastu, ka visu savu mūžu aizvadījis bezjēdzīgi. Vienvārdsakot – eksperimentē ar to, kas Tev vairāk iet pie sirds.

Nākamreiz, kad paņemšu tevi uz pleciņa, vismaz zināsi, ka esmu labāks par tevi!

druzhbaizietielas2

Pašportrets. “Družba paņem lohu uz pleciņa”. 2016. gada februāris. Akvarelis un paint.

19 Replies to “4 vienkārši risinājumi, kas tev palīdzēs citiem parādīt, ka esi krutāks par viņiem!”

  1. Tikko sanāca vēl neveiklāk “kā Gustavo, kad nolēma pievērsties “komiķa” karjerai”.
    Skuteļa stand-up līmeņa dzeja. Pilnīgi iedomājos viņu lasot šo sūdu savās pusdebilajās intonācijās.

  2. Wft? Kas par sūdu?? Un kāpēc es turpināju šo sūdu lasīt, ja jau pēc pirmajām rindkopām vēmeklis kāpa uz augšu? Paņemt uz pleciņa? Es tev to pleciņu salauzīšu!! Tupa, nesmieklīga huiņa. Nu nafig, nākamreiz skipošu Družbas rakstus.

  3. Mani vairāk interesē, kāpēc autoram bildē sarkans kakls. Derētu atrādīt ģimenes ārstam vai dermatologam. Tā varētu būt ēde, psoriāze, vai vienkārši pastāvīgi asinīm pieplūdis kakls.

  4. Paņem uz pleciņa to urodu populistu Kaimiņu. Zajebala jau(tajā pat laikā nevaru pārstāt) lasīt knēveļu slavinošos komentārus pie katra DELFU raksta par anfetamīna vielmaiņu sagrautā rumpja Ānusa Taimiņa raksta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *