2017. gads jeb nākotnes vīzija jau šodien

Cehs.lv ir 2017. gads jau 2012. gadā un tiešums ir jaunais melnais. Vairs nav jārunā metaforās, jo viss ir jāsaka tieši kā ir – jāsauc lietas īstajos vārdos. Piemēram, sūkāt pimpjus ir stilīgi un neviens vairs neslēpj, ka reizēm draugam vai kolēģim piesūkā. Vairs nepastāv rasistiskais dalījums ekoloģiskajos un neekoloģiskajos dārzeņos – visus sauc vienā vārdā, proti, dārzeņi. Vēlēšanās izgāzās visas partijas, kas negāja uz simtprocentīgu godīgumu – VL/TB-LNNK tāpēc mainīja nosaukumu uz Apvienība “Krievus ārā”, bet PCTVL pārtapa par “Латышей в Сибирь”, kamēr Saskaņas Centrs vispār netika Saeimā, jo nespēja atteikties no daudzus gadus praktizētās melošanas.

Pat reklāmas industrija vairs nemelo, tīri otrādi. Reklāma beidzot kļuvusi par tīru, par sirdsšķīstu, reklāma ir atguvusi savu 20. gadsimtā zaudēto nevainību. Vairs neviens nemēģinās iesmērēt produktu, kas ir slikts, apvārdojot to kā “labāko veļas pulveri, kas izmazgās pat trīs dienas iekaltušus traipus” – nē, vairs nav vajadzības melot. Tā, piemēram, galveno balvu AdWards ieguva reklāma, kuras sauklis bija: “PRĄCIE – Lētais veļas pulveris no Polijas. Tas sūkā. Tikpat labi, kā Tu.” Pārdošanas apjomi pieauga par 49%.

Praids vairs nenotiek, jo hipsteriskā žurnaļugu mērķauditorija tāpat vairs neslēpj savu mīlestību pret pimpju ņemšanu mutē, tādēļ nav vajadzības Vērmaņdārzā sauļot krāniņus. Vēl pie tam cilvēkiem ir apnicis pēc Praida mazgāt drēbes, kas apmētātas ar Dimitera pāra kopražojumu – fēcēm.

Pavasaris pienāk agrāk, Kārlis Streips ir Zviedrijā laimīgi apprecējies, 2014. gadā izgudrotā zāles šķirne nodrošina, ka zāle tik tiešām ir daudz zaļāka (arī ziemā) un vēsturnieki jau sākuši strīdēties, kur šis revolucionārais godīgums sāka izplatīties kā pirmais – Miera ielas republikā, Spīķeros vai Andrejsalā. Jebkurā gadījumā – Latvija ir kļuvusi daudz godīgāka un cilvēki ir daudz laimīgāki.

Ir 2017. gads, ārā spīd saule, zāle ir ļoti zaļa un Ripzāģis malko frapučīno kādā intīmā Miera ielas kafejnīcā (godīgums, ja kas, sāka strāvot tieši no Miera ielas republikas, un visi, kas apgalvo kaut ko citu, melo).

11 Replies to “2017. gads jeb nākotnes vīzija jau šodien”

  1. Jā, tā daļa par pimpjiem ir smieklīga pirmajā reizē. Otrajā reizē tas liekas pēc mēģinājuma dzīvot uz veciem lauriem, bet trešajā, ceturtajā, piektajā – aizdomām, ka autors nepārlasa savu tekstu.

    Bet tas tā – pimpis pežu mucā – visādi citādi ir labs!

  2. Tautā runā, ka 2017. gadā dzimums kā tāds neeksistēs vispār, tādēļ arī nevienam nebūs šie aizspriedumi par sūkāšanu utml. Ar seksu nenodarbosimies, jo bērni tiks radīti ar mēģenes pilienu ievadīšanu dzemdē! Seks būs netīra padarīšana! … un visiem zināmais fakts – pēc kakāšanas netīro ānusu tīrīsim ar gliemežvākiem kā to jau paredzēja Marco Brambilla filmā Demolition Man. Ja to varēja Van Dame – varēsim arī mēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *