2014. gada stulbāko saņemto komentāru Top 7

Apkopojām sarakstu ar pašiem spēcīgākajiem komentāriem, ko šogad esam saņēmuši. Ar prieku jāsecina, ka laiku pa laikam izcilākie tīrradņi, paralēli anonīmai ziņu portālu komentēšanai, atrod laiku lai iegrieztos arī CEHĀ.

#7 Sašutušais motorollerists

Raksta autors totāls tizlenis, kuram vecāki laikam lika sēdēt mājās un zubrīties pie rakstāmgalda, ja paskatīsies laukā pa logu, tad dabūsi pa dirsu un stūrī sēdēsi.

Drīzāk pats kopensē kautko nevis tie jaunieši kas braukā ar motorolleriem un reali kaut ko dara, nevis staigā apkārt un žultojas takā veca tante internetā parādot to ka viņam kautkas traucē ar kuru tam vispār nav nekādas daļas.. un jautājums.

Patīk ar sabiedrisko vizināties?

/Motorolleris – muļķa pazīme, sabiedrības bieds

#6 Nevienu tas neinteresē

Starp citu, Bolderājā nav jūra un tur upe neietek jūrā. Laikam sajauci ar Daugavgrīvu. Mājaslapā “apkaimes.lv” var lieliski iepazīties ar Rīgas mikrorajonu sadalījumu.

/Padarām Rīgu atraktīvāku – modernizējam rajonu nosaukumus

#5 Iekritāt, Ceh!

Ja tā politika tiešām būtu pie dirsas, neizmantotu tādus emocionāli-pielādētus, kontroversālus simbolus, kuri, kā Jūs labi zināt, uzkūda cilvēkus. Šitas jau riktīgi politisks gājiens – dirsas politika laikam Jums tomēr ir pie sirds, lai gan neatzīstat. Līdzīgi kā Osipovs šodien bija pie antifašistiem, un tāpat bija krievu neonacistu organizācijā Russian National Unity(un tagad darbojas šovinistiskajā Russkaja Zarja/Krievu Rītausmā). Tā kā iekritāt, Cehs, tajā pašā slazdā.

/CEHS lauž naidu

#4 Šovinistiskie “joki”

“Pirmā lieta, kas lika saprast, ka šo blogu nav vērts lasīt bija fakts, ka tā autors ir sieviete (Iveta Ozola-Cīrule). Būsim reāli – kopš kura laika iespējams rakstīt ar plīti?”

Izcils arguments! Pilnībā piekrītu un nebūtu pateicis labāk – sievietes vieta ir virtuvē pie plīts un viņai nav jādara nekas cits kā jāgatavo ēst, jāapkalpo vīrs un jāaudzina bērni, kur nu vēl jāraksta blogi! Sievietes dzīves būtība un pamatdarbs ir 3K (Kinder, Kuche, Kirche).

Ja šis arguments domāts nopietni, tad tieši šis blogs ir 1. vietā nelasāmo blogu topā. Iepriekš par to biju labākās domās, bet šie jēlie, šovinistiskie “joki” tās mainīja.

/5 blogi Latvijā, kuri nav lasīšanas vērti

#3 “Kādreiz bija labāki rakstiņi”

kāpēc tu raksti savus rakstus cehs.lv?

Domā mums piš? Nekāds humora kalngals jau tie arī nav. Ja man jāizvēlas lasīt cehs.lv, vai noskatīties Džordža Karlīna 1997.gada švu 15-o reizi, es labāk izvēlos otro. Vienkārši dažreiz gribas uzzināt, vai latvieši arī prot kaut ko smieklīgu vai ne.. pagaidām sliecos domāt, ka lielumlielā pārsvarā – nē.

Stāsti saviem “draugiem” savā uzņēmumā un viss.

/Tev vajadzētu būt vismaz vienam draugam

#2 Interneta glābējs

Raksta autors ir aunapiere vistiešākajā šī vārda nozīmē. Runa nav par to, ka individuāls lietotājs ieiet kau tkādā tur inspect element vai tmldz. un lokāli uz sava datora noņem div blokus, saliek pupus utt.

Runa ir par to, ka šādas izmaiņas [kopā ar tekstiem tipa “fuck you”] tiek iewrapotas spraudnī un publicētas Internetā.

/Deac cīņa ar internetu

#1 Pastulbie Ceha autori

Nezināju, ka cilvēki var būt tik aprobežoti. Ja kāds kaut ko dara savādāk, tad širmis ciet un sākas nodiršana.. Te laikam pastulbi cilvēki savākušies un izveidojuši “gudru” mājaslapu, kur ierauga kādu veidojam biznesu un uzreiz sāk pilnīgi nekompetentu salīdzināšanu un zaimošanu, nesaprotu šito.. Vieglas smiltis jums tuvākajā nākotnē. Vai vismaz smadzenes nākamajos Ziemassvētkos. Bučas un mīlestību Jums saita veidotāji un pozitīvie komentētāji :*

/CEHS.lv atmasko Kupols.lv ģeodēzisko krāpniecību!

6 Replies to “2014. gada stulbāko saņemto komentāru Top 7”

  1. Komentāri, kā sacīt jāsaka, vienmēr ir bijusi kā glazūra uz gardas kūkas. Cehs tiešām ir pelnījis kādu gardu kūku par visiem saviem līdžinējiem sasniegumiem. Turi buru, Cehs, un visu gaišu! Mīlu jūs no visas aknas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *