2011. gada labākais Latvijas blogs – CEHS.LV

Gads aizritējis. Arī mums tas bijis notikumiem bagāts – esam piedzīvojuši kā kāpumus, tā arī kritumus. Ilgstošu strīdu rezultātā sagrāvām savu draudzību, bet nebijāmies izaicinājuma sākt no jauna un nu tā ir vēl stiprāka kā iepriekš. Esam uzņēmuši kolektīvā jaunus biedrus, kas ir gluži kā spļāviens sejā krīzei un bezdarbam – CEHĀ darba netrūkst.

2011-tais ir prom un nu jau varam nekautrējoties atzīt – esam sasodīti lieliski! Liekot lepnumā trīsošu roku pie sirds, varam teikt – CEHS.LV ir 2011. gada labākais Latvijas blogs! URRĀ!

“Slavas virsotnes sasniegtas, augstāk kāpt vairs nav iespējams”, jūs teiksiet? Nē – mūsu ambīcijas ir lielas kā rokera Kažas zods, un arī mums nākamajam gadam ir grandiozi plāni. Ļoti vēlamies, lai jaunais, 2012. gads, nestu mums pretimnākšanu no Spīķeriem telpu jautājumā, kā arī beidzot normālu atbalstu no Kultūrkapitāla fonda. Vēlamies, lai CEHA kolektīvam pievienojas arī kāda rupja meitene ar lielām dotībām. Ļoti ceram, ka 2012. gadā cilvēki pārstās pizģīt mūsu rakstus. Tviterī iegūsim vismaz divus tūkstošus aktīvu sekotāju. Vēl ceram, ka ārstiem izdosies atrast zāles pret tā saucamo “poļa epidēmiju“. Piekritīsiet, ka nekas no šī nav neizpildāms, galvenais – ticēt mērķim un iet uz to augsti paceltām galvām.

 LAIMĪGU JAUNO GADU!

14 Replies to “2011. gada labākais Latvijas blogs – CEHS.LV”

  1. Līdz ar 2012’o Cements pievienojas Tricepsam jeb tiem autoriem, kuru rakstus es nekritiski sev pasludināšu par stilīgiem. Šis vīrs sevi ir pierādījis godam.

  2. Diemžēl labākais. Un arī tikai tad, ja raugās uz 2011. gadu, jo vērojama izaugsme. Vēl jums ceļš ejams lai manās acīs kļūtu labākiem par veidenbaumu, nu jau klusējošo brīvo muti un mirušo nemirst.lv

    Bet nu, lai veicas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *