1000 kilometri karija

Piecus gadus pēc pirmās ekspedīcijas uz Indiju, pieci sabiedrībā pazīstami mākslinieki atkal pošas ceļam!

„Mēs esam pieci dalībnieki un ir pagājuši pieci gadi, tas ir tikai likumsakarīgi, ka mēs dosimies jaunā ekspedīcijā. Šoreiz mēs gribam vēl labāk iepazīt Indiju, tās bagāto un apgaismoto kultūru, bet pats galvenais mūsu ekspedīcijas mērķis ir godināt un piedalīties senā un tradīcijām bagātajā rituālā – grupveida izvarošanā.” Reperis, kas pazīstams kā bijušais reperis, intervijā teic, ka ekspedīcijā dosies tiklīdz būs sniedzis pēdējo no pēdējiem koncertiem, bet neizslēdz iespēju, ka pēc atgriešanās no Indijas varētu dāvāt saviem faniem vēl kādu pēdējo koncertu.

5 Replies to “1000 kilometri karija”

  1. es obligšti skatīšos šīs ekspedīijas dienasgrāmatu mūsu superīgajā ltv, vienīgi no raksta nav saprotams, ko izvaros – puiku vai meiteni, jo dažiem no ekspedīcjas dalībniekiem labāk patīk puikas, meitenes tā, ne visai…..

  2. Kad sāks tirgot biļetes uz repera kas nav reperis atgriežanās koncertu pēc 15 gadiem? Bet vispār, šie droīdi nav tie droīdi, kuru jūs meklējat.

  3. hmm, apgalvojums par pošanos ceļā atkārtoti ir reāls vai izdomāts? Indijas pārraides bija OK, bet laikam vislabāk man patika Maroka ar Gobziņa piedalīšanos.

    Atceramies arī raidījumus Zvaigznīšu Brīdis iekš LR2 :) Vo, tas bija episki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *