10 lietas, ko vīrietis domā pēc seksa (FIXED)

Internetā uzdūrāmies rakstam 8 lietas, ko vīrietis domā pēc seksa. Ir vairāk nekā skaidrs, ka šo, no realitātes attālināto savārstījumu sarakstījusi sieviete, tāpēc piedāvājam sarakstu, kuru sastādījuši vīrieši:

1. Kā notīrīt roku?

2. Viņai ir laiks iet mājās…

3. Tās bija labākās divdesmit sekundes šodien.

4. Domāju, ka viņai ir laiks apmierināt arī manu parasto apetīti.

5. Cerams, viņa nepamanīja, ka es notēloju.

6. Tagad viņai ir sifilis.

7. Būtu labāk aizgājis ar draugiem iedzert…

8. Cerams, es viņu nepamodināju.

9. Jāsatīra, kamēr viņa nav pamodusies.

10. Viņas mamma bija labāka.

Noslēgumā vēlamies uzrunāt visas sievietes, kurām šķiet, ka viņas zina, ko domā un jūt vīrieši un vēlas par to skribelēt rakstiņus portāliem. Mīļās sievietes – ja jūs rakstāt, ko domā vīrieši, tad jums nav pat vismazākās sajēgas par to, ko mēs domājam patiesībā. Vīrietis pilnīgi mierīgi ir spējīgs nedomāt par neko.

9 Replies to “10 lietas, ko vīrietis domā pēc seksa (FIXED)”

  1. Izskatās itkā ceha aģents būtu iesūtīts tai otrā lapā lai sataisītu debilu sarakstu un tad varētu uzcept komentāru cehs.lv
    Omfg tas saraksts ir tik pat melīgs cik šis top10 – patiess. Piekrītu pilnīgi visam. Es vēl tik gribētu pielikt 11. un 12. punktu – “Viņas tētis arī” un “Cik ilgi ir jāpagaida, lai var slēgt atpakaļ televizoru”

  2. Purviit, tu sleedz aaraa televizoru? Es parasti laptopaa iesleedzu ugunsgreeku un novietoju strateegjiski, lai sanaaktu doggiistails.

  3. Ugunsgrēkam nav ne vainas, bet mūsdienās ar visādām končitām plašsaziņas līdzkļos nekad nevar zināt uz ko sanāks beigt. Labāk slēgt ārā.
    Jo sena latviešu tautas paruna vēsta – “ne viss ko tu beidz ir atbeidzams”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *